PDA

View Full Version : Не мога повече ! ! !



05-07-2006, 16:55
Не мога повече, не издържам ! Преди 37 дена моята втора най голяма любов скъса с мене без да ми даде обяснение ! Не мога да уча, не мога да мисля за нещо др освен за нея, да хода на тренировки, да почувствам отново ЩАСТИЕТО :cry: :cry: :cry: Не мога да я махна от мислите ми. За тези 37 дена излизах постоянно, не се задържах вкъщи, седнем ли някъде на кафе и ако някой спре да говори се сещам за нея, сдухвам се и другите ме усещат, че мисля за нея и веднага се опитват да ме развеселят, но не става. Каквото и да правят не мога да я махна. Господи, толкова много ли съм я обичал. Седмица преди да скъсаме се замислих "всичко хубаво си има край, кога ще е той на нашата връзка ?" Замислих се на този въпрос и след 7 дена разбрах. Първите 2 седмици ме съкрушиха. Бях парцал, не човек. Нямах желание за нищо, обаче го вършех. Бях като робот, само хода и права това което си ми е в ежедневието. Само тялом бях на уроците, а духом бях някъде в някакъв свят в който бях само аз, с моите мисли, и нея. Бяхме щастливи заедно цели 6 месеца. За тези 6 месеца всичко беше супер. Просто вече не мога да си представя живота без нея, не мога и не мога. Мислех, че след 1-2 месеца ще я забравя, но господи не мога. 37 дена, и 180 дни човека беше в моето сърце, толкова дълбоко беше в него, че всичко като свърши, сърцето ми беше разбито на малки парченца.

:cry: :cry: :cry:

macka123
05-07-2006, 17:00
moje bi 6te trqbva da q popita6 za6to e postupila taka jestoko s teb
a ako ne moje6......

05-07-2006, 17:06
Пробвах, не мислиш ли, че за 37 дена не съм се опитвал ? То ще бъде грях ако не я бях попитал :cry: :cry: :cry: Седа й гледам какво пише в ирц и рева :smt010 И да й напиша нещо, тя няма да отговори. Пише ли й друг, веднага отговаря.

ne6i4
05-07-2006, 17:07
ami kakvo da ti kaja!opitai se da ne mislish za neq!izlizai s pove4e momi4eta!sre6tai se ne zatvarqi v sebe si!az sy6to bqx na tvoq red i no ve4e mi mina!be6e mi trudno da go zabravq.no eto 4e se polu4i!mn pyti ne sym uspqvala da spq zashtoto mislq za nego!no v edin moment ustznax 4e toi ne e edinstveniq 4ovek!nikoga i pred nikoi ne zastvai na kolene! :-k a sega kak da q zabravi6? :arrow:
kato za na4alo izlizai s pove4e momi4eta!u4i pove4e!hodi na trenirovki!kakto sam kaza syrceto ti e razbito!hmmm.... :-k opitai se da sybere6 4astite si!ne biva da mislish samo za neq!opitai se da mislish za ne6to dr koeto mn te interesyva!naprimer trenirovkite!hodi tam!otdai se izcqlo na ne6to koeto ti haresva da pravish!vtylpi si 4e tq ne e edinstvena! [-X ne biva da govori6 za neq!izhvyrli vsu4ko koeto te svyrzva6 neq!pyk zashto ne q popita6 zashto postypv taka s tebe!syberi vsi4kata si smelost!i go napravi!ako ti dade pri4ina koqto ne moje da te ubedi q zareji!ne e edinstvena! :smt018 ne se izmy4vai!ne si zaslujava!nameri si momi4e koeto da poludqva po tebe it i po neq!
az uspqx da go zabravq,pojelavam ti uspex i natebe!dano da q zabravi6!
nadqvam se da sym bila ot polza =; 4ao zasega

05-07-2006, 17:10
Аз имах същия проблем и все още го имам.. Като скъсахме с моята приятелка и аз мислех само за нея и нямах желание за нищо, но това ще мине с времето, но сега не мога да си намеря др момиче или защото прекалено много съм я обичал и все още я обичам или сум безчуствен човек, но има и друго.. Когато се разделяхме тя ми каза : "ако има още поне малко от стария "ти" и го намериш, може да ме потърсиш отново!"

затова моя съвет е да потърсеш грешката в теб и да и се извиниш а ако няма такава значи те е зарязала заради друг.. ако е така няма смисъл да мислиш повече за нея..

_FroZeN_TeaRs_
05-07-2006, 17:15
Не мога повече, не издържам ! Преди 37 дена моята втора най голяма любов скъса с мене без да ми даде обяснение ! Не мога да уча, не мога да мисля за нещо др освен за нея, да хода на тренировки, да почувствам отново ЩАСТИЕТО :cry: :cry: :cry: Не мога да я махна от мислите ми. За тези 37 дена излизах постоянно, не се задържах вкъщи, седнем ли някъде на кафе и ако някой спре да говори се сещам за нея, сдухвам се и другите ме усещат, че мисля за нея и веднага се опитват да ме развеселят, но не става. Каквото и да правят не мога да я махна. Господи, толкова много ли съм я обичал. Седмица преди да скъсаме се замислих "всичко хубаво си има край, кога ще е той на нашата връзка ?" Замислих се на този въпрос и след 7 дена разбрах. Първите 2 седмици ме съкрушиха. Бях парцал, не човек. Нямах желание за нищо, обаче го вършех. Бях като робот, само хода и права това което си ми е в ежедневието. Само тялом бях на уроците, а духом бях някъде в някакъв свят в който бях само аз, с моите мисли, и нея. Бяхме щастливи заедно цели 6 месеца. За тези 6 месеца всичко беше супер. Просто вече не мога да си представя живота без нея, не мога и не мога. Мислех, че след 1-2 месеца ще я забравя, но господи не мога. 37 дена, и 180 дни човека беше в моето сърце, толкова дълбоко беше в него, че всичко като свърши, сърцето ми беше разбито на малки парченца.

:cry: :cry: :cry:

Времето лекува ...
Алкохола само задълбочава проблема, така че моят съвет е - не посягай към чашката ..
Това е живота приятелю, не винаги се получава така, както сме го планирали .. живота е сцена, а ние сме актьори :smt004 :-({|=

Ne`i`utre
05-07-2006, 17:40
FroZeN_TeaRs_ e napulno prav/a...
vajnoto e da produlji6 napred i da ne se otkazva6 ot vsi4ko zaradi edin 4ovek..znam kak e i na men mi se e slu4valo ujasno e i bolkata ostava vinagi ,., no nqkoga 6te sre6tne6 druga koqto shte te nakara da se po4uvstva6 po sushtiq nachin i 6te q obikne6,,,i ot predishnata shte ti ostanat samo hubavite spomeni ot vremeto kogato ste bili zaedno...:)uspeh..

05-07-2006, 17:52
_FroZeN_TeaRs_ - няма да посегна към чашката, даже не се бях сещал за нея и ти сега ме подсети. Спортист съм и нямам желанието да пия за нищо др освен ако няма някакъв повод.

ne6i4 - вярно, ще се отдам изцяло на нещо, което ми харесва да права и то е баскетбола. Историята много ми прилича на one tree hill със Нейтън. Няма значение, не знам защо го казах.
Ще направя квот мога. Изхвърлил и изтрил съм всичко свързано с нея, и единственоето което остана е споменът за нея в мислите ми. Просто седя у се чудя какво прави в момента, мисли ли за постъпката си или не, но ако съда по писаниците и никовете, които ги сменя - явно НЕ. Заряза ме без да ми каже причина, без да ми каже защо, дали наистина е искала да стане така или не, не съм правил грешки, не съм се заглеждал по други, не съм изневерявал, бях й се отдал изцяло.

05-07-2006, 19:43
Mnogo e tejko i mnogo boli.Fakta, 4e broish dnite s neq i bez neq e dostatu4no krasnore4iv i govori, 4e naistina imash mnogo silni 4yvstva.
Az oba4e vinagi si kazvam edno neshto...vsi4ko e do vreme vklu4itelno i horata.V momentite, v koito se 4yvstvame sami...tujni ili puk depresirani...ponqkoga yspqvame samo da se samosujalqvame i vijdane samo negativnata strana na neshtata, no puk...Vsqko zlo za dobro.Shtom prosto taka sled 6 meseca si e otishla ot jivota ti, zna4i qvno ne e bila podhodqshtiqt 4ovek...zamisl se nad tova.
Kato momi4e ti kazvam, 4e nie sme kovarni sushtestva i suznatelno ili ne naranqvame mnogo jestoko, a dori neznaem zashto ponqkoga.
Ne e bila momi4eto....i qvno za napred ti predstoi da sreshnesh to4niq 4ovek.
A kakto i dr ti kazvat, kolkoto i klishirano da zvy4i-vremetoo lekyva...prosto trqbva da si silen..i ne ostavai sam s mislite si, zashtoto tova moje da te pogybi!
Yspeh ot men :!:

black_dimond
05-07-2006, 20:30
mili4ka trqbva da go preodolee6 6oto ina4e 6e ti e mn tupo

MqY_MqY_f
05-07-2006, 20:38
Не е болка за умиране... ще живееш :-D

...SPaIkI...
05-07-2006, 20:47
Glei sa ti si q obi4al nali tva e dobre i tq teb no idva moment kogato stava mn 6it moment v koito neznae6 ko stava i za6to stava no tozi moment verno e truden za preodolqvane i az kat teb nemoa da spa i da u4a i si4ko no jivota ne svar6va s tva trea da glea6 na pred i da misli6 o6te kolko mn hora te obi4at ot kolko si zavisim ili pone pomisli si za nezbadnatata ti me4tai se stremi da q zbadne6 e tva spored men 6ti pomogne Usmihni se ima o6te ko da se jelae ot jivota

ani4ka18
05-07-2006, 22:04
не мога да ти дам съвет по никакъв начин! ако си разбрал, че не можеш вече да си я върнеш, то поне се успокой с мисълта, че времето лекува всичко, и новата любов също... :wink:

05-08-2006, 11:16
Утре има рожден ден. Да й прата ли смс с едно поздравче, без чувства. Ако бяхте вие на мое място, какво щяхте да направите :smt011

SmiLe_BaBy{P}
05-08-2006, 11:22
Утре има рожден ден. Да й прата ли смс с едно поздравче, без чувства. Ако бяхте вие на мое място, какво щяхте да направите :smt011

Защо да не й пратиш смс? Защо да не й честитиш?Та тя е деляла с тебе половин година ... няма каквод да се колебаеш.Just Do It !

Колкото до историята ти - много ме трогна лично мене.Аз си имам приятел от 7 месеца и всеки Божи ден се питам какво ли ще е без него...Поуката от всичко това е,че човек трябва да се радва на това което има, да го обича,защото никога не се знае кога ще го изгубиш.Живот :!: :cry:

05-08-2006, 11:33
Не съм казал, че няма да й пращам. Просто попитах ако бяхте на мое мятсо дали щяхте да го направите :?

Krem4eto
05-08-2006, 18:20
Знам,че е болезнено,но трябва да продължиш напред :( има едно момче,за което още се сещам,но вече минаха 4 години и го забравих!
Повярвай ми времето лекува!

05-09-2006, 17:07
Е, до тук беше. Вече знам, че всичко е свършило. Пратих й смс със съдържание "ЧРД, много здраве, щастие и любов". Написах такова, за да покаже, че нямам чувства към нея, което е съвсем обратното => обичам я повече от всичко, дори след тези неща. След като й пратих смс-а, очаквах поне едно кликване или писане в IRC или най много да ми отвърне на смс-а, но нямаше такова. Господи прости ми, че толкова много я обичам и толкова много се наранявам :smt010

priti_kiti
05-09-2006, 19:38
Аз ще ти спеста фразички от рода на .. " охх горкия ти кво ше праиш ся,искай и обяснение.. " просто няма смисъл.
Всяко, АБСОЛЮТНО всяко нещо си има както начало така и край,който идва рано или късно .. дали са били 6 месеца или 16 има ли значение? не се отчайвай,чувствата си отиват можеш да бъдеш сигурен.. И по добре спирай да влизаш в ирк за известно време..

05-09-2006, 22:09
Всичко зависи от това колко истинска е била вашата връзка и колко сте се обичали.Не ми казвайте ,че времето лекувало.Не винаги е така повярвайте ми.На 27 години съм от 6 години се разделихме със едно момич с което се обичахме но като казвам обичахме ...значи страшно много.И знаете ли до ден днешен не мога да спра да мисля и да тъгувам за нея...както и тя за мен (понеже през цялото това време си пишем по мейлите).Но вие сте още малки...незнаете какъв е смисълът на една връзка и ползата от нея.Да обичате ...някого и той вас но като пораснете още малко ще видите колко е различно.Има хора които от любов правят най-лошите неща...Е...да вие като видите някой по-хубав от вашия/та пприятел/приятелка и си казвате неща "Тоя новия е по-готин от бившия е...супер с него ще съм" ... всичко ще разберете като пораснете още малко.Външния вид е много под вътрепната красота на един човек.Запомнете това. !!!

05-09-2006, 22:32
Ем пич не знам дали е съвпадение, обаче бях с едно момиче 3 години и абсолютно винаги когато си мислех дали някога ще се скараме, ние се разделяхме след 1 седмица...Така че при следващата любов не му мисли до кога ще сте заедно ами живей за момента!!! :!:

05-10-2006, 01:23
ми ходи си на тренировки.Нищо не помага така добре,както спорто.фащаш чувало и кьотек до откат.като се изтощиш физически се успокояваш от въте.спорто осовобождавал и хормоно на щастието,он само така можеш да го освободиш,ако нямаш мацка под ръки :-D .Па и ко толкоз се терзаеш?Требе да знаеш,морето пълно с риба,а въдицата щом бачка проблем нема :-D .Оная коя те е заебала да си гледа работата,нема се тръшкаш зарад нея я [-X ?.Казуваш си "ми кат не щеш ибал съм та у гъза" и край :smt006

05-10-2006, 05:10
Всичко зависи от това колко истинска е била вашата връзка и колко сте се обичали.Не ми казвайте ,че времето лекувало.Не винаги е така повярвайте ми.На 27 години съм от 6 години се разделихме със едно момич с което се обичахме но като казвам обичахме ...значи страшно много.И знаете ли до ден днешен не мога да спра да мисля и да тъгувам за нея...както и тя за мен (понеже през цялото това време си пишем по мейлите).Но вие сте още малки...незнаете какъв е смисълът на една връзка и ползата от нея.Да обичате ...някого и той вас но като пораснете още малко ще видите колко е различно.Има хора които от любов правят най-лошите неща...Е...да вие като видите някой по-хубав от вашия/та пприятел/приятелка и си казвате неща "Тоя новия е по-готин от бившия е...супер с него ще съм" ... всичко ще разберете като пораснете още малко.Външния вид е много под вътрепната красота на един човек.Запомнете това. !!!

Аз имам навика да се влюбвам почти винаги във всяка връзка. Просто до толкова много обичам приятелката ми, че бих направил всичко за нея, но има ги всякакви хора. Не можеш да накараш да те обича много като тебе. Винаги единия обича повече от другия, това го знам. Каквото ще да става, няма да мога да я забравя. Ще бъде едн аот поредните "приятелки" и ще остане винаги в мислите ми, какво и ще да става. Чувствата ще истинат,но след година-две. Каквото ще да ми коства, нека ми го коства, но само искам да бъда с нея.

Pr0sTak
05-10-2006, 05:28
бате заради точно такова нещо вече не искам гаджета и не имам от 2 години щото тей стана и скъсахме по точно тя със мен и ми беше гадно както и на теб и на други които са го преживяли

момичетата са странни животни неможеш да ги разбереш всеки момент какво иска или кога ще те зарежи заради друг е за това не вярвам у любовта и тея измислици като ще е любов нека е за дълго не доокато свикна със нея и да се разделим после 1 година да мисля за нея и да ходя кат блъснат самолет

MaXy_GiRL
05-10-2006, 12:52
Sega 6te ti otgovorq as!Zna4i s moq priqtel sa6to hodihme 6 meseca i vsi4ko varve6e dobre(taka si misle6e toi)i edna ve4er as izlqzoh i go sre6tnah na sa6toto tova mqsto i kakto vsi4ko be6e super,as prosto mu kazah,4e ne moga pove4e da sam s nego i toi me popita "za6to"?Moq otgovor ne be6e iskren i be6e palna laja no ne mu kazah i istinata #-o ....a tq be6e,4e nikoga ne sam go obi4ala kakto toi me e obi4a6e i 4e mojebi sam go vaspriemala samo kato priqtel i 4e bqh s nego po navik!No problema be6e 4e nemojeh s nego no nemojeh i bez nego! :(
Tva e moqta istoriq koqto predpolagam,4e 6te otgovarq i na tvoqta...no spored mene tq nikoga ne te e obi4ala kakto ti neq i mislq 4e tova 4e postoqnno ste zaedno i 4e nqma svoboda i e dosadno no ne ti go pokazva!taka mislq as i ako sadq po sebe si tq nqma da se varne pri tebe i nqma da ti kaje pri4inata za6toto nemoje da ti q obqsni ili pak prosto ne iska da te narani......a ako ne e tova koeto as napisah zna4i ima drug i prez cqloto vreme e imalo!

SeXyTo_f
05-10-2006, 12:55
Знам,че е болезнено,но трябва да продължиш напред :( има едно момче,за което още се сещам,но вече минаха 4 години и го забравих!
Повярвай ми времето лекува!
8-[

crazy_bonbon
05-10-2006, 14:55
tia naistina e postapila mngo jestoko s teb. :? no pomni 4e s neia ili bez neia jivota prodaljava i 4e niama nezamenimi hora.znam 4e zvu4i tapo i 4e tia naistina ti lipsva no niama cial jivot da misli6 za neinata gre6ka i da stoi6 bez gadje nali?fokusirai cialoto si vnimanie varhu u4ili6te(aide klasnite idvat),varhu trenirovkite si(te 6te ti pomognat zanapred).pomisli za horata koito misliat za teb i stradat kogato si tajen(naprimer priatelite ti).az kato momi4e ti kazvam 4e ne si struva da si trovi6 jivota za niakoia koiato te e zariazala po tozi na4in.i gore glavata!!! :wink:

ashly besnata
05-10-2006, 17:43
Знам,че е болезнено,но трябва да продължиш напред :( има едно момче,за което още се сещам,но вече минаха 4 години и го забравих!
Повярвай ми времето лекува!
8-[ I TQ OTNOVO E PRAVA!!!!!!! :)

05-10-2006, 19:15
Няма да забравя моменти с нея, няма да забравя и прекараното време, отделеното време, целувките и другите неща, смс-и, логове и обаждания, гласът й и всички други детайли, които чак сега забезлязвам, че наистина ми липсват. Господи нека я забравя, да забравя това, което ми причини. Не искам да забравям друго, но чувставта искам да се махнат, да спрат да ми навяват спомени и просто всичко да бъде нормално, както преди. Нека я забравя, забравя всичко което беше между нас, което се случи за тези прекрасни 6 месеца заедно и тези 40 дена да не се случват на никого. Тези 40 дена бяха дни на изпитание и тъга, тъга за това което най много ценях в живота ми и обичах повече от всичко на света. Нека просто всичко свърши...

pitbullbg
05-10-2006, 19:21
imah takav slu4ai i az pi4... blizo 3 4 meseca brat... ama.. izglejda ti naistina si q obi4al a moito nz kfo be6e... no sq sajalqvam... izgubeni 4 meseca... 6te se opravi6 iska vreme 6tom si q obi4al... 6te te boli no 6te mine

05-11-2006, 04:24
Наистина остава само да чакам..да чакам времето да излекува шибаната болка.

bebsykiss
05-11-2006, 08:48
problemat e ogromen, bolqlo te e do sega, sega te boli i 6te prodaljava da te boli . prosto nespodelenata lubov e bolkaa, golqma bolka , povqrvai mi, :smt009 izjivqvam go v momenta.Da q zabravi6!!! TOVA NQMA DA STANE NIKOGA!!!6te q pomi6 vinagi,no sled neq 6te doidat drugi , koito 6te te ocenqt koito 6te davat vs za teb i nqma da te naranqt NIKOGA!Vremeto lekuva!!TOVA NE E TAKA!ako naistina si obi4al i e bilo nespdeleno,ni6to nqma da izlekuva bolkata ti!!!badi siguren v tova.Dori da se razvli4a6 da u4i6 kakvoto i dapravi6 tq vinagi 6te e v mislite i sarceto ti!!! izjivqvam go i znam 4e e taka!!! :smt009

05-11-2006, 09:47
Това е то, няма значение наистина какво правя. Каквото и да правя, тя е в моите мисли, винаги и навсякъде. Явно наистина съм я обичал прекалено много..42 дена вече минаха мамка му и любовта и болките не отслабват, стават все по-силни...

remember_the_name
05-11-2006, 10:11
nqmam si na ideq kakvo da te posyvetvam za6toto 42 dni sa prekaleno mn puk kato te gledam ti broi6 i minutite v koito nesi s neq mili4kuk edin syvet po-dobre ne se izmu4vai sam =; tq moje bi te e zabravila-napravi go i ti ne ti zaslujava6 da strada6! uspeh vse pak znam 4e e trudno

sk8girL
05-11-2006, 10:17
Ако продължаваш да броиш дните,в които си без нея и да се самоизмъчваш до никъде няма да стигнеш.
Разбери че всяко хубаво нещо си има своя край.Разделите и несподелената любов винаги ще ги има.И най-добре приеми нещата такива каквито са.Живота не свършва с нея.Разбирам те,че я обичаш,че имаш нужда от нея и т.н.. НО от любов понякога боли,не всичко е розово.
Постави се за момент на нейно място.Може би и на нея й е кофти,че постъпва така с теб,защото 6 месеца не е малко време.Но просто няма вечни неща.Все някога това щеше да стане..чувствата охладняват и така.
Айде горе главата и стига си се измъчвал! :-)

05-11-2006, 10:52
Аз дните не ги броя всеки ден, просто когато остана сам и се замислям разни неща, после от кога съм сам, какво да правя и т.н. Всичко идва от самосебе си и аз мисля, че не се самоизмъчвам, а просто това е било (времето с нея) нормално нещо в ежедневието ми и се замислям за нея през повечето време.

SeXyTo_f
05-11-2006, 10:58
Аз ще ти спеста фразички от рода на .. " охх горкия ти кво ше праиш ся,искай и обяснение.. " просто няма смисъл.
Всяко, АБСОЛЮТНО всяко нещо си има както начало така и край,който идва рано или късно .. дали са били 6 месеца или 16 има ли значение? не се отчайвай,чувствата си отиват можеш да бъдеш сигурен.. И по добре спирай да влизаш в ирк за известно време..
и аз съм на същото мнение!

DeSsY`
05-11-2006, 11:31
Знаеш ли .. направи се на ударен и и напиши в IRC, че искаш да бъдете само приятели и нищо повече, обясни и какво е била за теб и какво е сега (естествено ще и кажеш че искаш сега да бъдете приятели, защото много я цениш и я уважаваш). Ти и напиши това и мисля, че тя ще ти отговори. След това, ако отново си станете близки, след известно време повдигни въпроса за това, защо в скъсала с теб или нещо от рода, но недей да нахалстваш, а я предрасположи сама да говори. Бтв как точно скъсахте, какво ти каза тя? Ще ти стискам палци нещата да се оправят, а ако не, знай само едно ... времето лекува .. и наистина е така.

05-11-2006, 12:59
Не отговаря на мене, а на другите пише !
Тя скъса с мене по най-жестокия и мъчителен начин. След като се прибрах, се опитах да и звънна, тя ми затвори. Пратих смс, не отговори, след 2-3 часа се опитах да се свържа пак с нея, но тя пак ми затвори. Попитах я в ирс какво става, тя не ми отговори, а гледам как си пише с другите. Не ми даде причина..

05-14-2006, 09:16
Ами хора..не мога вече..побърквам се. Три дена не мислих за нея и днес сутринта станах с мисълта, че ще си запълня деня с различни неща за вършене, но ето, че останах за малко сам от тея 3 дена и пак се спекох. Сега като излеза се надявам да се разведра, но просто не мога да я изтръгна от мислите си. Дали наистина съм я обичал ? Или просто е било поредната ГОЛЯМА провързаност..или несподелена любов..много въпроси имам да си задавам, на които нямам отговор...

никоя`ничия
05-15-2006, 13:46
И според мен трябва да и пратиш смс за рожденния ден, все пак ти продължаваш да я обичаш макар и да не е с теб, няма защо да не го направиш. Аз също имах раздяла след година и половина връзка...такава болка не съм изпитвала никога...това е нещо нечовешко...но ме направи по силна. А отностно това, че времето лекува, до някъде е така, но когато обичаш нещо, то винаги си остава в сърцето ти макар и далеч от теб. и с времето не изчезва болката, а просто усмисляш грешките си и разбираш че раздялата е била най-добрият вариянт. Но болката в никакъв случай не изчезва, може да намалее, но не и да изчезне. Ако истински си обичал нещо ти го обичаш до край!!!

slunceto86
05-15-2006, 13:48
Da ne ti puka shtom e skusal bez da dade obqsnenie znachi ne te e obichal a samo se e podigraval s chustvata ti sledovatelno MAINATA mu da se opravq da ne e samo toi a!!!! ili tq che ne porchetoh mn duble temata!!!

NeSTa_86
05-15-2006, 14:02
а бе заеби ... никой не заслужава да страдаш за него [-X

slunceto86
05-15-2006, 14:07
No Comennt :) NE SI ZASLUJAVA DA SE MUCHISH ZARAD NEGO

05-15-2006, 18:54
Не мога ве хораааа :(( Един от най близките ми приятели скъса с неговата, тя го обичаше както аз нея, а той нея не, както тя мене. Сетих се за бившата, стана ми тъжно, без да исках отворих последното нещо което беше останало от нашата връзка - логовете от irc. По някаква тъпа причина не ги бях изтрил. Исках да вида какво е да си обичан от някого, да го е грижа, да се интересува от това къде ходиш, с кого си, какво правиш, да споделиш с някой..господи обичам я ! Обичам я и ще я обичам до края на живота си. Може да намалеят чувствата, но тя винаги ще остане в сърцето ми, в моите мисли, в моя ШИБАН свят. Каквото и да правя просто не мога да изтръгна от мислите си. През почивните дни и до днес, сега вечерта, не бях мислил за нея, но приятеля скъса с неговата и се сетих за нашата БИВША връзка. Мамка му, ще умра от болка, от тъга, от мисли за нея. Често си задавам въпроса дали сега си мисли за мене или просто съм бил поредния за нея..сега дали е с друг, защото тея 45 дена нищо чудно вече да е с друг, да отдава нейната любов, която беше дарила на мене..