PDA

View Full Version : edna stranna istoriq....no ako znaete kolko boli samo...:(



Ne`i`utre
05-07-2006, 17:29
taka...... dulgo e, no 4uvstvam 4e rtqbva da napi6a vsi4ko za6toto mi pisna ve4e naistina .. takam..
haresvam go ot polovin godina ot moq klas e. Kazva se lubo.Mnogo go obi4am,,,dosega nikogane sum bila taka - nikoga ne sym iskala postoqnno da sym s nqkoi a kogato go nqma vinagi da mi e tolkova tyjno da slu6am samo sduhva6ti pesni i dori kogato sum s 10000 priqteli na kafe ili nqkade drugade pak da se sduhvam taka.....nikoi ne moje da me razveseli kogato sum v takova sustoqnie a naposleduk neprekusnato sum taka:(
Taka,..v na4aloto kogato zapo4nah da go haresvam i mu kazah...toi ne me haresvashe i ve4e ima6e gaje koeto dosta obi4a6e..posle skusaha. Toi vse o6te ne me haresva6e i mu be6e adski kofti zaradi neq dori e plakal znam .. kazaha mi. Kakto i da e .. az mu bqh nai blizkata priqtelka togava i mi spodelq6e adski mnogo ne6a i za otno6eniqta im s neq i kakvo li ne...ot koeto na men mi stava6e oshte po gadno no vupreki tova iskah da znma vsi4ko za tqh...I taka toi q haresva6e mnogo vreme sled kato skusaha 2riq put,,,2riq, za6toto se subraxa predi tova,No kakto i da e ..posle se okaza 4e toi ima nqkakvi simpatii kum men,zashtoto bqhme na edna exkurziq do varna i tam..se celuvahme toi mi govore6e nqkakvi ne6ta kolko mu e hubavo s men...4e me obi4a.....kvo li ne stava na tazi ekskurziq karaxme se, napixme se ( az zaradi nego ) i kakvo li oshte ne ,,, tova vsi4ko stavashe pred vs4ki tam no vupreki tova kogato se vyrnahme ne trygnahme ,,, a az vse oshte go obi4ah tolkova mnogo.....ako ne i pove4e .I taka, v u4ili6te se celuvahme nqkolko puti sled tova, pak taino .... I ne znam za6to toi iska da e taino i izob5to ne znam kakvo iska xora ne moga da go razbera i tova e,,,,I vseki put otnovo trygvam kum nego i da iskam ne moga da se spra ne moga da mu otkaja nishto ,,,, a otnosheniqta ni sa ujasni - neprekusnato se i psuvame , az go udrqm i kakvo li ne pravim glemi skandali pred vsi4ki ... toi go e strax kato 4e li ddori da me pregyrne pred tqh...a use6tam 4e nprekusnato gled ada e okolo men i f u4ilishte i kogato se pribirame .. Dori idva do nas ponqkoga s nqkoi priqtel da se vidim ..... i ne mi e qsno za kakvo i ne mi e qsno kakvi sa mu 4uvstvata kum men prosto ne znam.....ponqkoga mi se iska da umra napravo ne znam kakvo da napravqdori da se opitam da pogovorq s nego za tova toi samo smenq temata i nqma nikakuv smisul..neznam neznam neznammm....Sega puk onazi biv6ata mu go haresva pak a toi dori e iztril nomera i ot gsma si no go znae naizust....no sum po4ti sigurna 4e toi ve4e ne q haresva predi saom ti4a6e sled neq no sega e obratnoto..toi q pravi na nishto a az sega se opitvam da se sblija s neq za6toto mi pisna da govorq i zad neiniq gryb i zad na koi li ne o6te...ako nqma 4uvstva kum men za6to pravi vsi4ko tva idva do nas i izob6to se zanimava tolkova s men i za6to togava se celuvame ponqkoga,,,sigurno zvu4a kato poslednata glupa4ka no nikoga ne sum obi4ala nqkoi tolkova mnogo...a za infoto - i dvamata sme na 16 i sme ot 1 klas. spored vas....ima li nqkakaf 6ans, kako da mu kaja i dal me haresva ,,, i sujalqvam 4e stana tolkova dulgo prosto imah nujda da si izleq mukata ](*,) ](*,) ](*,) :smt010 :smt010 :smt010

gerri_
05-07-2006, 17:42
Мисля, че единствения начин е да седнете и да си поговорите...кажи му всичко това, което си написала! Няма да сгрешиш, няма да загубиш... Ако той пак се опита да смени темата кажи му, че ти е кофти и че ТРЯБВА да говорите!!! Аз поне не виждам друг начин...Успех! :)

Ne`i`utre
05-07-2006, 17:49
problema e 4e toi e mnogo neseriozen i to4no zatova ve4e ne se opitvam da go zagovorq na taq tema .. ponqkoga si mislq 4e ne mu puka za mene zashtoto se durji to4no taka e drug put imam 4vstvoto 4e me obi4a mnogo ... bee mujete ste mnogo stranni sushtestva znaete li:) kakto ida e .. ne znam kakvo to4no da mu kaja i v irc ne si pi6em ve4e po4ti a predi mi se vkliu4va6e pi6e6e mi ' mily ' neznam si kakvo .. celuvki i t.n. a sega ne .. ne znam na kvo se duji tva az mai nishto ne znam ve4e .. xax

gerri_
05-07-2006, 18:00
Напълно те разбирам... то май май мъжете незнаят какво искат, че ние ли да знаем?! Написала си, че се псувате... ами ако откаже да говорите пак го напсувай, та поне, дай Боже,му дойде акъла в главата! То и аз имам сходен проблем, макар че с него дори и до целуване не сме стигали... хем казва, че не може да ми отвърне на чувствата, хем ми обръща някакво внимание...абе, луда работа е всичко! Казвам ти, притисни го тоя пич и му кажи, че нещата са сериозни(поне за теб) и да си поговорите, защото иначе ще изперкаш(предполагам де, защото мисля, че знам как се чувстваш) :)

Ne`i`utre
05-07-2006, 18:09
m da taka si e mnogo si prava...:) mersi mnogo za pomo6ta iska mi se i nqkoi drug da me posuvetva neshto..:)

Lovebaby
05-07-2006, 18:51
Знаеш ли,опитай!И без това нищо няма да изгубиш и МНОГО ще ти олекне като му кажеш какво изпитваш към него.Ако той в момента няма друго момиче около себе си може и да ти излезе късмета,защото все пак вие сте приятели,а всеки знае,че от приятелството до лубовта има само една крачка.Опитай докато не е станало късно и не се е появило друго момиче.Успех ти желая :) \:D/ O:)

05-07-2006, 19:01
napravo nz veroqtno neznae kakvo iska...opitai da pogovori6 s nego...ne moje da idva pri teb i s nqkolko dumi da si pravi kakvoto si iska s teb...ne mu go pozvolqvai.Znam 4e go obi4a6,no naistina ne moje6 da go ostavi6 da se podigrava s tvoeto"az" e vse pak ti si re6ava6
vse pak ti pojelavam kasmet :D

e_l_i_z_a
05-07-2006, 19:05
Има 2 изхода:
Или му даваш линкчето дотук или му го казваш тва в очите пък квото ще да става.
Няма смисъл да се измъчваш така.
А и между другото на него може да му е кофти щото ако тръгнете и после ако скъсате мн брутално и става кофти тръпка щото сте от един клас [-X
Може би това е причината да не е сигурен и да се държи нелепо.
Във всеки случай неизбежното нещо,което трябва да направиш е да говориш сериозно с него.Препоръчително е да е вечер и да сте само двамата,в свободно за вас време,далеч от училище.Така никой няма да се притеснява да си каже каквото мисли. :-({|=

Malko_kote
05-07-2006, 19:07
Macka, tova koeto trqbav da napravi6, e da govori6 s nego.Kaji mu, 4e ne moje da produljavate taka.Ti si mn vlubena v nego, a i toi ti dava povodi.Postavi mu autimatum.Toi te postavq v super kofti polojenie-da ne zn6 kakvo da pravi6.Kajim mu, 4e ne go zapla6va6 ili ne6to ot sorta,l no ako ne iska m/u vas da se polu4i, neka ti kaje, ako i tozi put nqma otg na vuprosa, po-dobre izvestno vreme dane se vijdate, za6toto teb mn te boli ot tova koeto stava.Ob6to vzeto tova trqbav da bude razgovora vi razbirase s malki dobavki ot tvoq strana.Kaji mu vs tova i 6te vidi6 4e i v 2ta slu4aq-ako ti akje 4e nqma 4uvstva kum teb, ili obratnoto, 6te se po4uvstva6 mn po-dobre.Nedei da strada6 ako ti kaje 4e nqma 4uvstva, ne e posledniq.A i mislq 4e 6tom ste se ce;luvali i ti obru6ta 4ak takova vnimanie, sudq po tova koeto si pisala, nqma na4in da ti akje 4e nqma 4uvstva, a ako ti go akje zna4i se pravi na interesen, no tova e samo moe mennie.USPEH. ;)

Ne`i`utre
05-07-2006, 19:09
Има 2 изхода:
Или му даваш линкчето дотук или му го казваш тва в очите пък квото ще да става.
Няма смисъл да се измъчваш така.
А и между другото на него може да му е кофти щото ако тръгнете и после ако скъсате мн брутално и става кофти тръпка щото сте от един клас [-X
Може би това е причината да не е сигурен и да се държи нелепо.
Във всеки случай неизбежното нещо,което трябва да направиш е да говориш сериозно с него.Препоръчително е да е вечер и да сте само двамата,в свободно за вас време,далеч от училище.Така никой няма да се притеснява да си каже каквото мисли. :-({|=
a da,, tvoite dumi mi napomniha 4e zabravih da spomena neshto dosta vajno - 4e nai odbrata mi priqtelka govori nqkolko pyti s nego iiii ediniq pyt toi kazal 4e me haresva nali..tva beshe prediiii nezam mesec nqkude i posle govoriha pak i toi i kazal 4e ako skusame shte e e mnogo gadno i t.n..posle samo kaza 4e mojel da trygne s men..tq mu kaza kvo te spira i toi kaza nishto i dotam
.. vse oshte ne razbiram ..

Ne`i`utre
05-07-2006, 19:12
Macka, tova koeto trqbav da napravi6, e da govori6 s nego.Kaji mu, 4e ne moje da produljavate taka.Ti si mn vlubena v nego, a i toi ti dava povodi.Postavi mu autimatum.Toi te postavq v super kofti polojenie-da ne zn6 kakvo da pravi6.Kajim mu, 4e ne go zapla6va6 ili ne6to ot sorta,l no ako ne iska m/u vas da se polu4i, neka ti kaje, ako i tozi put nqma otg na vuprosa, po-dobre izvestno vreme dane se vijdate, za6toto teb mn te boli ot tova koeto stava.Ob6to vzeto tova trqbav da bude razgovora vi razbirase s malki dobavki ot tvoq strana.Kaji mu vs tova i 6te vidi6 4e i v 2ta slu4aq-ako ti akje 4e nqma 4uvstva kum teb, ili obratnoto, 6te se po4uvstva6 mn po-dobre.Nedei da strada6 ako ti kaje 4e nqma 4uvstva, ne e posledniq.A i mislq 4e 6tom ste se ce;luvali i ti obru6ta 4ak takova vnimanie, sudq po tova koeto si pisala, nqma na4in da ti akje 4e nqma 4uvstva, a ako ti go akje zna4i se pravi na interesen, no tova e samo moe mennie.USPEH. ;)
mersi za suvetite mila 6te pogovorq s nego loshoto e 4e sme ot edin klas i nqma kak da ne se vijdame kakvoto i da stane....eh lubov a:) ponqkoga e super kofti i vupreki tova.. :shock: :D

e_l_i_z_a
05-07-2006, 19:16
Ne`i`utre,какво толкова има да разбираш?Според мен ситуацията е ясна.Страх го е да не се раздели класа на две ако се скарате после.
Затова ако искаш да го имаш,като си говорите,му дай да разбере,че поне може да опитате и че няма да се карате или нещо от сорта.Така ще го "подхлъзнеш"( :lol: ) към първата крачка на една сериозна връзка.
Очевидно е,че това трябва да направиш.И все пак избора си е твой.Успех :!: :D

Malko_kote
05-07-2006, 19:45
Poslednoto mennie e naistina mn dobro.Obedi go 4e nqma da se skarate, dori i da skusate, no go obedi i 4e ako zavisi ot teb nqma da se naloji i da skusate ;) i ne mi blagodari za ni6to ;) fr sa za tova ;)

jadna_za_lubov
05-08-2006, 13:07
Има 2 изхода:
Или му даваш линкчето дотук или му го казваш тва в очите пък квото ще да става.
Няма смисъл да се измъчваш така.
А и между другото на него може да му е кофти щото ако тръгнете и после ако скъсате мн брутално и става кофти тръпка щото сте от един клас [-X
Може би това е причината да не е сигурен и да се държи нелепо.
Във всеки случай неизбежното нещо,което трябва да направиш е да говориш сериозно с него.Препоръчително е да е вечер и да сте само двамата,в свободно за вас време,далеч от училище.Така никой няма да се притеснява да си каже каквото мисли. :-({|=
taka e...