PDA

View Full Version : Kakvo stana ne znam...



U4uden__
05-07-2006, 17:55
ZDRASTI na vsi4ki.gledkam si az tuka 4e vseki si izliva problemite ta i az re6ih da spodelq..emi na4i haresvam :smt007 adski mn edno momi4e ot moeto daskalo mn e sladka samo ako q vidite 6te se vlubite v neq mn e qka :-D (otplesnah se) na4i s neq se zaribqvahme mn vreme i edin den bqhme se sabrali edna kompaniika ot tehniq i ot moq klas i togava be6e super =P~ pregra6tahme se govorihme si i kato si tragvahme tq me pomoli da q izpratq i az kato istinski djentalmen vednaga tragnah po patq be6e veliko :smt007 :smt008 govorihme si taka kakto nikoga do sq ve4e bqhme stignali do tqh i predi da vleze v1v Vhoda tq se obarna da mi kaje 4ao no nz kvo mi stana i q celunah :shock: ..taka nqkolko sekundi ( :smt049 nai v1rhovnite v jivota mi) sled tova i dvamata ne znaehme kvo da kajem i samo se sboguvahme.ot tuk idva problema..na drugiq den az bqh opiqnen napravo iskah da q vidq da q pregarna da q naceluvam no kato se sre6tnahme tq ni6to ne kaza samo me pogledan i si prodlji po p1tq :smt087 i taka nqkolko dni ve4e me otbqgva a nz za6to.kakvo stana az li sam vinoven za ne6to ne znam..daite nqkakav savet kakvo da pravq kak da si v1rna momi4eto ? :smt089

Ne`i`utre
05-07-2006, 18:01
mm e tova e kofti....ami vij moje bi tq e po stesnitelna i zatova se durji taka ili prosto ne znae kak da se durji i kakvo da o4akva ot tebe - moje da si misli 4e tova e bilo prosto ei taka ... ne znam i az mislq 4e nai dobroto re6enie e da si pogovorite..zatova q hvani v u4ili6te i q pitai napravo:)
samo tova shte reshi problema 8) uspeh! ;)

05-07-2006, 18:10
mm e tova e kofti....ami vij moje bi tq e po stesnitelna i zatova se durji taka ili prosto ne znae kak da se durji i kakvo da o4akva ot tebe - moje da si misli 4e tova e bilo prosto ei taka ... ne znam i az mislq 4e nai dobroto re6enie e da si pogovorite..zatova q hvani v u4ili6te i q pitai napravo:)
samo tova shte reshi problema 8) uspeh! ;)

напълно съм съгласен.. ако има нещо което може да оправи нещата това са думите затова трябва да поговорите и да решите проблема.. Успех и от мен

SeXyTo_f
05-07-2006, 18:14
ZDRASTI na vsi4ki.gledkam si az tuka 4e vseki si izliva problemite ta i az re6ih da spodelq..emi na4i haresvam :smt007 adski mn edno momi4e ot moeto daskalo mn e sladka samo ako q vidite 6te se vlubite v neq mn e qka :-D (otplesnah se) na4i s neq se zaribqvahme mn vreme i edin den bqhme se sabrali edna kompaniika ot tehniq i ot moq klas i togava be6e super =P~ pregra6tahme se govorihme si i kato si tragvahme tq me pomoli da q izpratq i az kato istinski djentalmen vednaga tragnah po patq be6e veliko :smt007 :smt008 govorihme si taka kakto nikoga do sq ve4e bqhme stignali do tqh i predi da vleze v1v Vhoda tq se obarna da mi kaje 4ao no nz kvo mi stana i q celunah :shock: ..taka nqkolko sekundi ( :smt049 nai v1rhovnite v jivota mi) sled tova i dvamata ne znaehme kvo da kajem i samo se sboguvahme.ot tuk idva problema..na drugiq den az bqh opiqnen napravo iskah da q vidq da q pregarna da q naceluvam no kato se sre6tnahme tq ni6to ne kaza samo me pogledan i si prodlji po p1tq :smt087 i taka nqkolko dni ve4e me otbqgva a nz za6to.kakvo stana az li sam vinoven za ne6to ne znam..daite nqkakav savet kakvo da pravq kak da si v1rna momi4eto ? :smt089
kato q vidi6..q spri da pogovorite..popitai q...dali iska da ste zaedno i 4e ti iska6 i kaji...iii..q popitai za6to te otbqgva...

sasha_90
05-07-2006, 19:08
spored napisanoto razbiram 4e te izbqgva pogovori s neq i q popitai za6to i dali si q zasegnal s ne6to :)

midnight...
05-07-2006, 19:14
хах споко човече, когато се видите я спираш и и казваш че искаш да си поговорите, след това нали си говорите/ :mrgreen: / докато на теб ти се изяснят нещата дали и тя изпитва нещо или просто всичко е било за момента

white_chik
05-08-2006, 06:53
nai-vajnoto e da pogovori6 s neq i da si izqsnite situaciqta.spored men ima dve vuzmojnosti.purvata da e malko po-sramejliva i da se e pritesnila ot celuvkata i sega da q e strah da deisva po-natatuk,a vtorata e da nqma nikvi 4uvstva kum teb ami da te e vuzpriela kato nekuv friend i s tazi celuvka da q e nakarala da se otdrupne za da ne te razbie surceto.no kato se zamislq purvotot e po-veroqtno :wink:

IKisseDAGirL
05-08-2006, 13:58
по държанието й съдя, че може би и тя си те е харесала, но си има приятел и се чувства гузна за станалото :roll: апък може и някоя нейна приятелка да те lov3... или да са й казали някви неща за тебе.. приятелите й да не те харесват...нз, но ми изглежда, че се чувства виновна за нещо.. а за какво трябва ти да разбереш като говориш с нея, тъй като възможните причини са няколко :wink: но изобщо не вярвам да не й е било хубаво, спокс ;-) :mrgreen:

LP_girl_14
05-08-2006, 14:23
Има много варианти,обаче е безсмислено да гъдаем.Обади й се,кажи й че искате да погорите насаме и така ще си изясниш ситуацията

Slave4You
05-08-2006, 17:12
Явно е била доста срамежлива и/или стеснителна.И аз си падам малко такава относно мом4етата,така 4е ако мене просто ме целуне някое мом4е и след това веднага се сбогуваме и мене сигурно 6те ме е срам да говоря с него по-късно.Може би е трябвало да поговорите о6те тази ве4ер за да не я е срам по-късно.Но тебе 6том не те е срам(както казаха вси4ки преди мене) погоори с нея,оба4е като сте...по насаме.За6тото ако е толкова срамежлива :oops: може да се засрами ако е с други хора и да направи/да ти каже някоя глупост без да мисли.

black_dimond
05-08-2006, 18:03
moja da se e stresnala ot neo4akvanata celuva taka 4e sigurno skoro 6e se otpusne

Barbaronka
05-08-2006, 18:16
Emi .. ne iskam da te otchaivam..samoche mislq,che ne ispitva sushtoto .. bahti.. de da znam... Da ne si napravil nqkoq prostotiq i tq da q e razbrala? Ako ne si napravil nishto ... znachi prosto ne te haresva.. ..
Ako puk chak tolku q iskash pogovori si s neq i se izqsnete ..
Uspeh ! \:D/