PDA

View Full Version : Тясна - проблем ли е?



05-07-2006, 18:06
С приятеля ми имаме един проблем. Явно аз съм твърде тясна (девствена, не съм мастурбирала), а той пък е надарен.. и физически просто не може да проникне. Имали ли сте подобен проблем? Предполагам, че с пръсти и тн лека-полека, като съм по-отпусната ще се получи? Някакви други идеи как да мине по-безпроблемно и безболезнено?

ПС който реши да се заяжда, прави на интересен и тн моля да си замълчи. Имате достатъчно поле за изява, а аз наистина имам проблем.

Nimfetkata
05-07-2006, 18:07
bi trqbvalo da mu e super na prilatela ti 4e si tqsna :P

^KaSiDi^
05-07-2006, 18:20
bi trqbvalo da mu e super na prilatela ti 4e si tqsna :P

ne moje da se kaje,che shte mu e super,ako momicheto verno e tolkova tqsno,che toi da ne moje da pronikne..... :-k

ami opitai s prystcheta i taka s po-chesta masturbaciq shte se porazshirish malko.aide uspeh :wink:

_FroZeN_TeaRs_
05-07-2006, 18:27
С приятеля ми имаме един проблем. Явно аз съм твърде тясна (девствена, не съм мастурбирала), а той пък е надарен.. и физически просто не може да проникне. Имали ли сте подобен проблем? Предполагам, че с пръсти и тн лека-полека, като съм по-отпусната ще се получи? Някакви други идеи как да мине по-безпроблемно и безболезнено?

ПС който реши да се заяжда, прави на интересен и тн моля да си замълчи. Имате достатъчно поле за изява, а аз наистина имам проблем.
Презерватив би било евентуално алтернативно решение или може би някакво кремче, вазелин, за да улесниш максимално проникването ...



ami opitai s prystcheta i taka s po-chesta masturbaciq shte se porazshirish malko.aide uspeh :wink:

Абсолютно съм съгласен :smt004

Glezlata
05-07-2006, 18:29
Ami trqbva da se vuzbudi6 maximalno,za da mu e po lesno.Opitvaite dokato ne stane,samo taka moje da stane6 po "6iroka".

05-07-2006, 18:34
ne e za pritesnenie, az imah sa6tiq problem parwiq pat, wsa6tnost parwite tri- 4etiri pati, s priqtelqt mi kogato re6ihme da prawim seks, toi ne yspqwa6e da wleze w men, no s postoqnstwo wsi4ko stawa.
Neka liubownata igra prodyljawa powe4e, za da se po4uwstwa6 dostaty4no wazbydena i dostaty4no owlajnena. Razbira se i prast4etata trqbwa da swar6at swoeto i sled towa leka poleka i drygoto.
Samo da ima6 predwid, 4e 6tom si taka tqsna golqma weroqtnostta dosta da te zaboli( pone az izpitah bolka). Togawa po -dobre e da sprete i sledwa6tiqt pat pronikwaneto 6te e po-lesno, s po-malko ili bez bolka i t.n. Aide yspeh :wink:

professional drunkard
05-07-2006, 18:45
tesnite sa strahotni - use6taneto e izkliu4itelno priqtno i ti ide da kre6ti6 neprekysnato - e vqrno 4e obiknoveno ne trae mn dylgo no s volq vsi4ko se postiga

fasta4eto
05-07-2006, 18:47
i az imah podoben problem no opredelenieto tqsna e mnogo otnositelna ako te boli mnooooooogo i ti nemoje6 da prejivee6 bolkata i zatva ste re6ili 4e si tqsna e edno a ina4e neznam kak pras4eto ili mastorbaciqta moje da pomognat no nqkakav ovlajnitel ili vazelin sas sigurnost biha pomognali :wink: i nai vajnoto trqbva da si otpusnata i da nemisli6 za tova a za udovolstvieto :lol: uspeh mila =D>

`Death`Whore``
05-07-2006, 18:53
На мъжа ще му е приятно, че си тясна, но ако си прекалено тясна, ще е гадно. Моят приятел се протри и го болеше пениса след последния път - била съм прекалено тясна.

По въпроса - купете овлажняващ гел, обаче да е специален. Той ще подпомогне проникването.

NsG
05-07-2006, 20:06
Абсолютно задължително е някъв крем,вазелин или овлажнител.На мен също не ми е съвсем ясно относно пръстчетата и мастурбацията,според мен трябва доста да се поизпотиш за да се разшириш достатъчно,след като не си го правила досега :)

gangbang
05-07-2006, 20:29
А бе тясна - шорока... Това е мускул, свива се и се разтяга при определена симулация. Просто трябва повечко възбуда, чак толкова тясна, че да не може да проникне, такъв филм нема :D

Not_FaLLinG
05-07-2006, 20:46
ами аз и моята приятелка имаме подобен проблем за 6 месеца ми порасна на дебелина доста нз причината какжа беше и в един момент се оказа че тя е малко тясна за мене и просто не го бутам цлеия изжеднъй ами лека полека :---)

R0lfc0pter
05-08-2006, 10:06
bi trqbvalo da mu e super na prilatela ti 4e si tqsna :P

ne moje da se kaje,che shte mu e super,ako momicheto verno e tolkova tqsno,che toi da ne moje da pronikne..... :-k

ami opitai s prystcheta i taka s po-chesta masturbaciq shte se porazshirish malko.aide uspeh :wink:
друг начин и аз не виждам

manniakk
05-08-2006, 10:53
чак пък толко тесни и аз мисля че няма. Или се стягаш или си <12 или той е 10 см в диаметър :D :D

Аз казвам гел+пръсти е най добрата комбинация. За теб може и малко алкохол да помогне да се отпуснеш

PleasureSeeker
05-08-2006, 11:45
Трябва да те предразположи...да те възбуди добре...1 пръстче...2ро прустче...и чак тогава...бавно и нежно почва...

sarang
05-08-2006, 15:07
Според мен ти просто се притесняваш, иначе влагалището се нагажда към големината на пениса, така че няма проблем. Виж тази статия, едва ли при теб случаят е чак толкова тежък, просто се притесняваш, но няма да ти е излишно да имаш още информация.
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=2945

05-23-2006, 05:57
наблегнете на любовната игра и не го мислете толкова дали ше стане или не. чак когато вече не издържаш и си полудяла от желание (което значи силно възбудена и влажна) може да го допре на входа и да гали клитора ти бавно с главата на члена за да свикнеш с него (ако не си достатъчно влажна просто може да използва езика си)... Най-важно е да го направите не защото всички го правят и "така трябва" аз защото го искате и ДА НЕ БЪРЗАТЕ!

fasta4eto
05-23-2006, 08:13
Според мен ти просто се притесняваш, иначе влагалището се нагажда към големината на пениса, така че няма проблем. Виж тази статия, едва ли при теб случаят е чак толкова тежък, просто се притесняваш, но няма да ти е излишно да имаш още информация.
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=2945

dam takova 4udo kato nqma da moje da vleze nqma :!:

05-23-2006, 17:36
Cakata e da si super otpusnata da ne se pritesnqva6,toi da e nejen i da vnimava i ima dva varianta ... bavno i leko i da pospirate i ot vreme na vreme da probva leko po silni4ko! Nqma da e lo6o ako si govorite i mu kazva6 koga kak to4no te boli.Naistina tova sblijava i pomaga !

NeSTa_86
05-23-2006, 17:49
8-[ 8-[ не е възможно да нем оже да проникне...все пак някой ден ще трябва да раждаш 8-[