PDA

View Full Version : zaradi koeto obi4ate gadjeto si?:)



05-07-2006, 18:55
zdarveite:)
kakvo vi dava toitq?s kakvo e po-razli4no to ot drugite(gadjeto vi)?i zaradi koe negovo ka4estvo nai mn go boi4ate :)
aide vie ste

FikyScHetOo
05-07-2006, 18:59
ми аз търся подкрепа, обичта, привързаността, любовта, всеотдайността

Glezlata
05-07-2006, 19:02
Davame si po mnogo ot vsik4o.Nie sme ednavki,mnogo si prili4ame.Po razli4en e s tova,4e az go obi4am -tova go otli4ava. :lol: Obi4am tova,4e e izvesten i ambiciozen. :smt008

Angel_eyes
05-07-2006, 19:07
Да ти кажа честно,всяко момче или момиче е уникално само по себе си в това отношение!Аз лично обичам момче което не заслужава това,не е мил или нещо от сорта,но просто сърцето избира в кого да се влюби!Ще ви дам за пример бившия ми:Подарява цветя без повод,използва всеки случай за да направи комплимент,адски мило и нежно момче!Умее да стопля с думи,и да ме развеселява дори тогава когато си мисля,че нямам сила да се усмихна...Това е то,да можеш да помагаш на любимия винаги когато има нужда от това! :wink:

sometimes_
05-07-2006, 19:54
Такива теми има, но все пак...
Аз пък не мога да определя какво харесвам в НЕГО. Честно казано винаги съм харесвали...момчета от тип "женкари" и аз незнам защо. :-k

Labelle
05-07-2006, 20:04
Заради какво .... не знам може би защото си е моето гадже и това го прави различен от останалите....... :) А иначе другите глупости с доверието и разбирането и приятната компания и т.н и те са налице.

babi_girl
05-07-2006, 20:09
hmmmm, ne moga da opradale za6to go haresvam. moje bi za6toto me kara da se 4uvstvam neveroqtno. neznam tochno za6to go haresvam. toj mi dava vsi4ko koeto tyrsq. :smt007

black_dimond
05-07-2006, 20:15
mi s nego se 4uvstvam strahatno toi mi dava mn energiq i tonus i mn se radvam kato go vidq

MqY_MqY_f
05-07-2006, 20:19
Уникален е. Мой тип е... Как да обясня...

Не е кат някаф планинар дет псува на всяка втора дума или нещо такова, нежен е с мене, държи се страхотно, има чувство за хумор, и винаги ме усмихва, независимо дали съм тъжна или каквото и да е...

jadna_za_lubov
05-07-2006, 20:19
v momenta az sam sama....i ot4aqno vlubena v edno mom4e...ne ba6 vlubena no si go haresvam super mnogo....toi e mnoogooo dobri4ak...ponqkoga mnogo samoten to4no kat men....haresvam ujasno mnogo stila mu na obli4ane...ooooooooooooooooooooo ne mi se misli pove4e...iskam toi da e s men pove4e ot si4ko...da spodelqme edna sadba da vurvim po edin put...Eh de tazi lubov da bude nqkoga spodelena
iskam te ...ot4aqno mnogo se nujdaq ot teb!!!

Absconding
05-07-2006, 20:22
За сегашния ми приятел още е рано да кажа какво точно харесвам в него, но в бившия ми приятел много харесвах, че има самочувствие.. Това е нещо, което много ме привлича стига да е покрито и да не го натрапва.

Krem4eto
05-08-2006, 17:56
zdarveite:)
kakvo vi dava toitq?s kakvo e po-razli4no to ot drugite(gadjeto vi)?i zaradi koe negovo ka4estvo nai mn go boi4ate :)
aide vie ste

Най-вече искам да имам човек до мен ( и по точно момче до мен :) )
Искам той да ме подкрепя,да ме защитава да го чувствам като повече от мен (по-силен...да се допълваме) това което го нямам аз той да го има :) Той е по-различен с това,че....направо незнам какво да напиша :) той ме обича!Мисля,че това е по-различното!Най-го обичам,че е сладък готин миличък....

RoSsY88
05-08-2006, 18:02
Aми начина по който ме гледа... :-k