PDA

View Full Version : Спирам цигарите! Ще напълнея ли?



funboy
05-07-2006, 20:12
Аз съм на 16 години пуша от 4 месеца ама не съм пристрастен към тях ...
мога да спра когато поискам и вече мисля да не пуша. Според вас дали ще напълнея? 176см съм висок 60 кг .. само за информация :wink:

ProstoAz
05-07-2006, 20:21
Зависи дали ще заместваш цигарите с храна - от това се напълнява! Но пък само за 4 месеца едва ли си се "пристрастил" и едва ли си свикнал да имаш постоянно нещо в устата и ръцете, така че не ми се вярва да посегнеш към храната. А в случай, че забележиш, че го правиш просто си купи дъвки без захар и ги дъвчи.
Също така не си ли прекалено слабичък за 176см.? Не се притеснявай - и да надебелееш - още по-добре за теб!!! :wink:

П.П. Мога да ти кажа, че цигарите пречат на по-бързото разграждане на в-вата в организма, така че няма никаква логика да напълнееш след като ги спреш, ами точно обратното!

SheLLia
05-07-2006, 20:26
ами това е доста относително.естествено ако се тъпчиш постоянно че ще наппълнееш.аз спрях цигарите преди 3 месеца и дори отслабнах,но за това спазвам диета,но диета-не да не ям,а да ям определени неща и до 5 часа,след това най-много една ябълка и една чаша айрян.вярно е че изпитваш ужасен глад,но както си иамла воля да спреш цигарите така ще имаш воля и да си ограничаваш яденето

IvoRy`m
05-07-2006, 20:27
I az sym syglasen s predniq post!Edvali shte napylneesh sled otkazvaneto na cigarite znam go ot opit :wink:



P.P prosot`az`F tova ti li si na snimkata :mrgreen:

funboy
05-07-2006, 20:27
Зависи дали ще заместваш цигарите с храна - от това се напълнява! Но пък само за 4 месеца едва ли си се "пристрастил" и едва ли си свикнал да имаш постоянно нещо в устата и ръцете, така че не ми се вярва да посегнеш към храната. А в случай, че забележиш, че го правиш просто си купи дъвки без захар и ги дъвчи.
Също така не си ли прекалено слабичък за 176см.? Не се притеснявай - и да надебелееш - още по-добре за теб!!! :wink:

П.П. Мога да ти кажа, че цигарите пречат на по-бързото разграждане на в-вата в организма, така че няма никаква логика да напълнееш след като ги спреш, ами точно обратното!

Благодаря много за менението и дано си права :wink: . Аз съм злояд човек много малко ям. Отдавна мислих да спирам ама ме беше страх да не напълнея и затова попитах вас тук във форума 8) . Иначе съм си толкова 176 60 вчера ги мерих и 2-те неща - и колко съм висок и тежък :wink:

P.S Ако искаш и pic да пратя :D

P.S2 Благодаря и на другите за мненията :wink:

macka123
05-07-2006, 20:50
mn mi e interesno
vas koe pove4e vi pritesnqva tva 4e 6te napulneete ili tva 4e si davate parite za da si trovite jivota?

funboy
05-07-2006, 21:00
mn mi e interesno
vas koe pove4e vi pritesnqva tva 4e 6te napulneete ili tva 4e si davate parite za da si trovite jivota?

За жалост и 2-те :roll:

RoyTheReaper
05-07-2006, 21:03
4 месеца не са много, но определено се пълнее след като спреш цигарите. ако не искаш да пълнееш, спортувай повече.

funboy
05-07-2006, 21:19
Аз си спортувам..почти всеки ден играя футбол в даскалото :wink: Благодаря на всички за съветите ще ви послушам, защото немога и родителите ми да попитам все пак те не знаят че пуша :wink:

SEXtreme
05-08-2006, 11:35
Еми аз пуших 2 години и спрях сега на Нова Година и наистина ям повече, ама не чак толкова, че да надебелея...зависи от човека!

teenkopele
05-08-2006, 12:28
Ако контролираш апетита, няма да напълнееш. :wink:

SeXyTo_f
05-10-2006, 10:47
Зависи дали ще заместваш цигарите с храна - от това се напълнява! Но пък само за 4 месеца едва ли си се "пристрастил" и едва ли си свикнал да имаш постоянно нещо в устата и ръцете, така че не ми се вярва да посегнеш към храната. А в случай, че забележиш, че го правиш просто си купи дъвки без захар и ги дъвчи.
Също така не си ли прекалено слабичък за 176см.? Не се притеснявай - и да надебелееш - още по-добре за теб!!! :wink:

П.П. Мога да ти кажа, че цигарите пречат на по-бързото разграждане на в-вата в организма, така че няма никаква логика да напълнееш след като ги спреш, ами точно обратното!

^VIP^
05-11-2006, 22:01
Според мен се пълнее, защото човек като ги спре и го човърка отвътре, и какво да прави,какво да прави и почва да се тъпче ...
Аз ся съм качил малко кила и искам да ги махна, бях решил да спра цигарите, но се оказа, че съм зависим вече от тях, а мислех, че не съм и мога да ги спра по всяко време ... Останах си с тази идея и все още съм в опитите си да ги спра :roll:

Labelle
05-11-2006, 22:06
Според мен се пълнее, защото човек като ги спре и го човърка отвътре, и какво да прави,какво да прави и почва да се тъпче ...
Аз ся съм качил малко кила и искам да ги махна, бях решил да спра цигарите, но се оказа, че съм зависим вече от тях, а мислех, че не съм и мога да ги спра по всяко време ... Останах си с тази идея и все още съм в опитите си да ги спра :roll:
Прав си пълнее се, защото компенсираш липсата на цигарите обикновено с нещо мъничко за хапване...... Случвало ми се като остана вечер без цигари да обръщам хладилника само за да забравя , че ми се пуши. За зависимостта - кофти , но продължавай да оптиваш. Все пак "Най лесно е да спреш цигарите, правил съм го хиляди пъти"

black_dimond
05-12-2006, 11:32
za vseki si e otdelno az primerno otslebnah s 5 kl kato gi sprqh no edna moiq fr nadebelq s 5 taka4e zavisi ot organizma a na teb naisitina nqkolko kl nama da sa ti izli6ni

milanistkata
05-15-2006, 10:31
според мен да но ако имаш нещо в устата да те залисва няма хахаха

FlowerinesS
05-17-2006, 13:19
Не се страхувай,че ще напълнееш,спирай ги!Замести ги с бонбончета,ама някакви без захар и с по-малко калории.и да надебелееш-важното е,че вече си непушач и ще живееш дългооо:) После ще отслабнеш!Спокоойно,виж колко хора,които са отказали цигарите са в супер добра форма и се чувстват в пъти по-добре от преди! :D

anonymous464110
05-18-2006, 17:03
6te napulnee6.i to zdravo.

Little_Timmy
05-20-2006, 17:57
емииииииииии ... ДА ... 100% ще станеш не пълна а дебела :) ... нееее шегувам се от режим на хранене тренировки и така ... ако се поддържаш ще напълнееш но с малко ... но ако не :) си продължавай :) ...успех :smt012

little_sweet
05-29-2006, 17:39
mnogo qsno 4e ako cigarite se sprat 6te napalnee6.zatova az se boq da gi spra-dostata4no sam si debela :(

limubai
05-29-2006, 17:46
Ако питаш мене то си ти и трябва да напълнееш. Тия 60 килограма... Но така или иначе на тя възраст е практически невъзможно. Само от 4 месеца то дори може да се каже, че не пушиш. Но поне е хубаво, че искаш да спреш, защото последствията са много лоши.

DarthRevan
05-29-2006, 17:57
6te napylnee6 estestveno...ama ne ako spre6 cigarite, a ako uveli4i6 qdeneto na specifi4ni hrani...ili na vsi4ki s po dosta...no e dobre 4e iska6 da otkaje6 cigarite 6toto ne sa hubavo ne6to...

saninka91
05-30-2006, 18:09
Мисля че няма да напълнееш заради спирането на цигарите,защото не пушиш нито от 1-2 години и повече и не си пристрастена . Така че спокойно :wink: Вече а ко напълнееш едва ли ще е проблема в цигарите

Brrrrrrrrrrrrr
05-31-2006, 15:07
Не се страхувай,че ще напълнееш,спирай ги!Замести ги с бонбончета,ама някакви без захар и с по-малко калории.и да надебелееш-важното е,че вече си непушач и ще живееш дългооо:) После ще отслабнеш!Спокоойно,виж колко хора,които са отказали цигарите са в супер добра форма и се чувстват в пъти по-добре от преди! :D
To4no taka! Po-dobre da ne pu6i6, otkolkoto da ne si debela! a i naistina...6te ima vreme da otslabva6 :wink:
SPRI CIGARITE NEZABAVNO!!!

Juicy_Lucy
05-31-2006, 19:44
sled kato kazva6,4e ne si pristrasten i moje6 da spre6 ,kogato pojelae6,smqtam 4e nqma da napylnee6..moje apetita ti malko da se povi6i...normalno e..sys syvsem malko volq,ako naistina ne si tolkova pristrasten,6te izdyrji6 na izku6enieto na hranata i 6te si Ok :)

aMf1
06-06-2006, 08:58
не мисля че ще напълнееш ,стига да контролираш апетита O:)