PDA

View Full Version : nemoem pove4e! help!



...SPaIkI...
05-07-2006, 21:04
Nemoga pove4e imam si gadje no nqma kak da q vijdam nqmame vreme az treniram break i u4ili6teto mi e ot sutrin do ve4er a tq u4i za izpiti i nqma prosto kak samo sabota i nedelq eventualno no pak ne stava mn q obi4am i iskam postoqnno da bada s neq no nemoga pomognete mi pls ko da pravq :(

Labelle
05-07-2006, 21:08
да се задоволяваш с това, което имаш и да му се радваш. Някои хора и с толкова не могат да се похвалят.

Nadelina
05-07-2006, 21:10
Interesno kak she ti pomognem nie .. prava e Labelle .. radvai se na tova koeto imash...:PPP

ani4ka18
05-07-2006, 21:12
човек не може да има всичко. радвай се, че тази която обичаш изпитва същото към теб. а когато двама се обичат винаги има начин да бъдат задено! нали затова са дискотеките ве! :D

jadna_za_lubov
05-08-2006, 12:32
Interesno kak she ti pomognem nie .. prava e Labelle .. radvai se na tova koeto imash...:PPP

vie sami trqbva da podredite graficite si ne nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =P~

Barbie
05-08-2006, 12:37
eeeee...vse 6te izmislite ne6to...prosto i dvamata trqbva da pravite kompromisi...tq moje da idva i da te posre6ta sled...trenirovkite...ti da q vzima6 ot u4ili6te kat ti se otvori malko vreme i da hodite nqkude...samo vi trqbva dobra strategiq za organizirane na vremeto :)
verno...radvai se 4e si ima6 momi4e, koeto obi4a6 i koeto te obi4a...drygoto ne e tolkoz stra6no ;)

stasi_girl
05-08-2006, 12:37
да се задоволяваш с това, което имаш и да му се радваш. Некой хора и с толкова не могат да се похвалят.


Напълно съм съгласна !!!! :-k Ако толкова много я обичаш и искаш по често да бъдеш с нея тренираи по малко а ако трябва изобщо не тренираи зада си с нея тя също трябва да отделя повече време за теб и така !!! то не е толкова сложно колкото ти сам го правиш или поне си го втълпяваш :-k

PLAMENKO
05-08-2006, 12:38
Nemoga pove4e imam si gadje no nqma kak da q vijdam nqmame vreme az treniram break i u4ili6teto mi e ot sutrin do ve4er a tq u4i za izpiti i nqma prosto kak samo sabota i nedelq eventualno no pak ne stava mn q obi4am i iskam postoqnno da bada s neq no nemoga pomognete mi pls ko da pravq :(


[-o< [-o< [-o<

PLAMENKO
05-08-2006, 12:50
аз заради старото гадже спрях да тренирам ... и накрая тя ми се отплати много добре... правех всичко за нея и са един курец......да избере неква свиня пред мене.......верно нямам кво да и дам не съм постигнал все още нищо в тоя живот.. ама и дадох сърцето си , а тя го .... :smt067 :smt067 :smt067

teenkopele
05-08-2006, 13:58
да се задоволяваш с това, което имаш и да му се радваш. Некой хора и с толкова не могат да се похвалят.

Така е. :wink:

Krem4eto
05-08-2006, 18:24
да се задоволяваш с това, което имаш и да му се радваш. Някои хора и с толкова не могат да се похвалят.
=D>

SeXyTo_f
05-10-2006, 18:51
да се задоволяваш с това, което имаш и да му се радваш. Некой хора и с толкова не могат да се похвалят.


Напълно съм съгласна !!!! :-k Ако толкова много я обичаш и искаш по често да бъдеш с нея тренираи по малко а ако трябва изобщо не тренираи зада си с нея тя също трябва да отделя повече време за теб и така !!! то не е толкова сложно колкото ти сам го правиш или поне си го втълпяваш :-k
според мен не трябва да спираш да тренираш! Брейка е мн. хуу нещо...просто...абе нз...найстина трябва добра организация!

black_dimond
05-10-2006, 19:18
radvai se i na malkoto prekarani momenti s neq