PDA

View Full Version : Si4ki macki da pomognat!!!!!



Iskam_Samo_Tova
05-07-2006, 22:03
tuko 6to gadjeto mi kaza krai na petmese4na vrazka,no v slu4eq tova ne e problema,iskam spomen za razdqla,takaf spomen 4e kat go vidi da go zaboli 4e me e izostavil,otnesete se seriozno,pls!!!!!

Atika
05-07-2006, 22:09
Otmashtenieto e sladko a? Em nqma da te razobejdavam .. mi ti go poznavash pone ot ot 5 meseca .. trqbva da znaesh kade da go udarish za da go zabili naistina .. Samo ti trqbva poveche smelost .. primerno spi s nai - dobriq mu priqtel .. misle che nqma neshto po bolezneno ..

Danielle
05-07-2006, 23:01
Otmashtenieto e sladko a? Em nqma da te razobejdavam .. mi ti go poznavash pone ot ot 5 meseca .. trqbva da znaesh kade da go udarish za da go zabili naistina .. Samo ti trqbva poveche smelost .. primerno spi s nai - dobriq mu priqtel .. misle che nqma neshto po bolezneno .. лоулллл!
коварно, ама истина ;)

05-07-2006, 23:09
ama kakaw spomen imash predwit...???...
neshto da mu napishesh kato sms ili....da naprawish neshto ot koeto da go zaboli?

e_l_i_z_a
05-08-2006, 07:04
Това,което Atika каза е много вярно!
Но от друга страна защо не го оставиш просто да си живее живота?
Според мен щом те е оставил,значи е нямал чувства,а щом няма чувства,значи каквото и да направиш,няма да го заболи.Най много да те намрази!
Замисли се моля те!

Barbie
05-08-2006, 07:26
da spi s nai-dobriq mu priqtel?! mn filmi gledate! bi bilo pulna lipsa na samouvajenie...
Ako iska6 da si zapazi6 dostoinstvoto...priemi go hladnokruvna i go ignorirai

He3HauKa
05-08-2006, 08:15
Това,което Atika каза е много вярно!
Но от друга страна защо не го оставиш просто да си живее живота?
Според мен щом те е оставил,значи е нямал чувства,а щом няма чувства,значи каквото и да направиш,няма да го заболи.Най много да те намрази!
Замисли се моля те!
SAglasna sam.... Jivei si jivota ,gledai napred .. ostavi go i nego na mira :-k

Смехурка
05-08-2006, 09:33
Пожелай му късмет и успех в живота!Тръгни си достойно.все пак не е нито първия,нито последния нали?

05-08-2006, 09:38
пък той най добрия му приятел ясно колко ще е най добър ако спи с нея

Malko_kote
05-08-2006, 10:23
To4no taka, macka, tova koeto ti kazvat vs e nai-dobriqt variant.Ako ni6to ne mu pravi6 i ne mu obru6ta6 vnimanie, 6te izleze taka 4e ne durji6 na nego.Ot tova nai-mn 6te go zaboli.Pone taka si mislq.I go ostavi.

[LP]```
05-08-2006, 10:42
Това,което Atika каза е много вярно!
Но от друга страна защо не го оставиш просто да си живее живота?
Според мен щом те е оставил,значи е нямал чувства,а щом няма чувства,значи каквото и да направиш,няма да го заболи.Най много да те намрази!
Замисли се моля те!
napalno sam saglasna

jadna_za_lubov
05-08-2006, 12:28
Plashtaneto na dobro s dobro e dulg na vseki no za zloto plashta s dobro samo chestniqt chovek!!!

Krem4eto
05-08-2006, 18:17
пък той най добрия му приятел ясно колко ще е най добър ако спи с нея

ХАХ!Това с най-добрия приятел е много гадно :(!

Barbaronka
05-08-2006, 18:23
hm...
''Razdqlata nikoga ne e bolqla,bolqt ochite kazvashti sbogom,bolqt racete ochakvashti zavrushtane..boli edin izguben svqt i hilqdi spomeni'' ...
Nz kakuv tochno e sluchaq pri vas . .moje tva da ne e podhodqshto..znam li ? :-k

ht_7j
05-08-2006, 18:36
OMG...tztzttz....

RoSsY88
05-08-2006, 19:06
Най-голямото отмаштение е да спрешда го търсиш,да си кажеш аз съм мн готина за него...Просто го игнорирай от живота си...покажи му на пук на всичко си супер щаслива ебз него и той не ознчава нищо за теб.Ще се побърка като не отговаряш на смсите му и обажданията му,като не го поздарвяваш като го видиш...И не спи с най-добрият му приятел щот ще тръгнат слухове,че си курва!

ExTr3m3_GiRL
05-08-2006, 19:20
Това,което Atika каза е много вярно!
Но от друга страна защо не го оставиш просто да си живее живота?
Според мен щом те е оставил,значи е нямал чувства,а щом няма чувства,значи каквото и да направиш,няма да го заболи.Най много да те намрази!
Замисли се моля те!
SAglasna sam.... Jivei si jivota ,gledai napred .. ostavi go i nego na mira :-k

:smt023 Нямам какво повече да добавя :)

black_dimond
05-08-2006, 19:26
mi az nz to4no kakvo pravq no kato skusam s nqkoi kato se vidim sled vrema samo kato fr i toi kazva 4e mu e stanalo mn gadno kato sum go skusala mai nqkauv sms s nqkvo poslanie ot sorta ve4e ne mi puka ili ne6o takova nqma da e lo6o

someone`
05-08-2006, 19:34
maleeeeeeeee nakyde vurvi mladoto pokolenie ... shqla da mu otmushtava .. shto ne si jiveesh jivota i ne go ostavish a mi iskash da mu otmashtavash ta e*a v prostata p***ka ta e*a

^sladyranka`
05-08-2006, 20:39
mi hvani si edno gadje,razpravqi navsqkade 4e za ni6to ne ti puka,kato te vidi celuvai se naro4no sgadjeto i 6te go zaboli!

05-08-2006, 21:16
I az mislq che shte e nai-dobre chesto da te vijda s drugi... macka strashno mnogo te razbiram kakvo ti e i kak se chuvstvash.Prejivqla sym go i znaq kolko e bolezneno ;( 1 shte ti kaja: Bydi krasiva,bydi s drug,kogato go vidish kaji mu "zdravei" s usmivka na liceto i se pravi che ti e vse 1 za nego.Neka te vijda s drugi momcheta.Pokaji mu che ne e edinstveniqt,pokaji mu che si jelana i tyrsena i povqrvai mi toi shte syjelqva i sled opredelen period ot vreme shte te tyrsi i shte ti se moli da se vyrnesh pri nego.Uspeh i gore glavata!

ashly besnata
05-09-2006, 08:28
Atika написа:
Otmashtenieto e sladko a? Em nqma da te razobejdavam .. mi ti go poznavash pone ot ot 5 meseca .. trqbva da znaesh kade da go udarish za da go zabili naistina .. Samo ti trqbva poveche smelost .. primerno spi s nai - dobriq mu priqtel .. misle che nqma neshto po bolezneno ..
лоулллл!
коварно, ама истина мхм така си е

Glezlata
05-09-2006, 16:01
Az te molq da zabravi6 vseki spomen svurzan s men.6te si trugna 4ujda i dale4na,nenujni dumi nqma da mulvq.6tom te sre6tna s drugoto momi4e bez omraza 6te te pozdravq.Kakvo ot tui,4e o6te te obi4am?Nima az nqmam pravo na tova?!?

Dovijdane! Poslednata duma ostava kato kamuk da teji.4ovek vednuj iztrelq li kur6uma za jetvite ne biva da tuji!

6te minat dni,6te sajulqva6 za 2 o4i,potunali v sulzi.Togava ti 6te iska6 da se vurne6,no rolite ni 6te se razmenqt.Ne si igrai s moite 4uvstva,a posle da se pravi6 na hitrec.Da luje6 tozi,koito te obi4a,ne e izkustvo,ne se gordei s tovga,4e si podlec!

se6tam se i za o6te,ama me zabolqha prustite :wink:

05-09-2006, 18:03
znaesh li mila naistina boli ot bezrali4ieto,ne ot omrazat a ot bezrali4ieto...
q vkarai nqkoq nova pri4eska,kopi nqkoq nova blyzka,pantalon4e
promeni malko viziqta,nameri novi priqteli,iliizlizai sas starite no po 4esto
kogato te vidi promenena,s veselo nastroenie,s qka kompaniq s koqto si kyponqsvash i se zabavlqvash..ako ima 4ystva shte go zaboli 4e si shatliva bez nego

the_o.c_girl
05-09-2006, 18:08
пък той най добрия му приятел ясно колко ще е най добър ако спи с нея

ХАХ!Това с най-добрия приятел е много гадно :(!
da be da 6te go ostavi6 da si trugne taka q si otmusti aaaaaa maha idiot q sloji kakto trqbva ti mu znae6 slaboto mqsto a nie ne taka 4e mn uspeh dano da ne ti stane mania [-X

648541
05-09-2006, 20:08
ma za6to trqaa da mu otmu6tava6 ne moga da razbera taka e re6il taka e napravil ti ni6to ne moje6 da napravi6 po vuprosa nqma nikuv smisul da mu otmu6tava6 prosto se pravi 4e ne ti puka i si 6tastliva i bez nego taka 6te si pomisli i 4e na tebe ti e vse edno i 4e ne ti puka..
Jivei si jivota i ne si go trovi s gluposti [-X :)

crazy_bonbon
05-10-2006, 15:14
kaji mu da go duha.no taka mu go kaji 4e da mu ostane spomen za cial jivot(ama da znae6 4e otma6tenieto naistina e mnogo kovarno [-X )