PDA

View Full Version : тва...? илиии... тва???



Danielle
05-07-2006, 23:13
добре хоря дойде и моя ред да псуна тема в тая категория..
таа.. пиша ви за да си излея душата, който иска да пише :)
значи проблема ми е следния...
преди време (период една година) си падах по едно момче от горния курс.. но тогава нещата нещо не се получиха.. и аз го забравих и се зарибих с друг! проблема е че се влюбих в този следващия до полуда и сега съм сама но той не излиза от главата ми... както и да е сега онзи първия се върна при мен и започна да ми се обяснява в любов...
чудя се дали да му дам шанс.. симпатичен ми е.. но си искам другия...
дали пък ако тръгна с тва момче ще забравя другия? защото точно това целя... (а не искам да се полуи обратен ефект- да тръгна с тва момче и да усъзная че не мога без другия, а тоя не го искам..)
какво да правя? да се опитвам да спечеля изцяло сърцето на момчето в ковто съм влюбена или да дам шанс на момчето което ми е просто симпатично...е тва е въпроса... малко объркано се изразих но дано ме разберете :) мерси предварително[b] ](*,)

CeLuVcHiCa^
05-07-2006, 23:44
Zdravei mila....ami ako mislish,che imash shans s momcheto v koeto si vlubena po-dobre opitai s nego...Spored men ne burzai da trugvash s purvoto momche koeto ti e simpatichno,za da ne se okaje posle,che momcheto v koeto si vlubena sushto te haresva...Vij kak stoqt neshtata...pointeresuvai se ot negovite chuvstva kam tebe...no ako nqma takiva tragni s drugoto momche....jelaq ti uspeh!

ht_7j
05-08-2006, 01:16
Прекалено много въпроси си задаваш....Няма как да знаеш какво ще се случу и никой тук не може да ти каже...Трябва да поемеш риска. И честно казано, не виждам какъж ти е проблема. Сама каза, че искаш този, с който си сега. Бих те посъветвала да спреш да драматизираш и да си живееш живота и да поемеш риска. Само така ще разбереш какво те прави истиснки щастлива. Успех!!

LP_girl_14
05-08-2006, 05:07
Бъди с този който обичаш и се бори до край за него.Няма защо да се опитваш да го забравиш,като използваш другото момче.Не се обръщай към миналото.Онзи вероятно е разбрал че сега си щастлива с друг и в него с ее пробудила онази ревност,засегнало с ее мъжкото му честолюбие.едва ли изведнъж ей така усетил че ъмира за теб.Продължавай напред и не се отказвай от момчето,което обичаш :wink:

white_chik
05-08-2006, 06:44
Бъди с този който обичаш и се бори до край за него.Няма защо да се опитваш да го забравиш,като използваш другото момче.Не се обръщай към миналото.Онзи вероятно е разбрал че сега си щастлива с друг и в него с ее пробудила онази ревност,засегнало с ее мъжкото му честолюбие.едва ли изведнъж ей така усетил че ъмира за теб.Продължавай напред и не се отказвай от момчето,което обичаш :wink:
i az mislq taka :wink:

Barbaronka
05-08-2006, 08:20
Eh Komsho ! :) Kazah ti az kakvo da pravish. . a i kvo ti dreme .. nali az te Obicham ! :)

He3HauKa
05-08-2006, 08:29
Nauchi se da obichash tova koeto imash,dokato se stremish kym tova koeto iskash (ili neshto takova ) :wink:

Krem4eto
05-08-2006, 18:11
Бъди с този който обичаш и се бори до край за него.Няма защо да се опитваш да го забравиш,като използваш другото момче.Не се обръщай към миналото.Онзи вероятно е разбрал че сега си щастлива с друг и в него с ее пробудила онази ревност,засегнало с ее мъжкото му честолюбие.едва ли изведнъж ей така усетил че ъмира за теб.Продължавай напред и не се отказвай от момчето,което обичаш :wink:


ДА!

black_dimond
05-08-2006, 19:44
bezmisleno e da bude6 s nqkoi koito ne obi4a6

Malko_kote
05-08-2006, 22:02
Macka, tova koeto tqrbav da napravi6 e:pomisli si dali ima6 realen 6ans s 2roto m(tova v koeto si vlubena).Napravi mu nqkoi drug namek i vij dali toi 6te otvurne na nameka.Ako se polu4i, polu4i.Ako li ne...ni6to ne gubi6.Dai 6ans na 1voto m. i trugni s nego.Tova e nai-prosto i qsno kazano.Spored men e nai-dobriqt variant.I spoko jivota e pred teb.Ima da smeni6 o6te milion mta ;)

ashly besnata
05-09-2006, 08:25
LP_girl_14 написа:
Бъди с този който обичаш и се бори до край за него.Няма защо да се опитваш да го забравиш,като използваш другото момче.Не се обръщай към миналото.Онзи вероятно е разбрал че сега си щастлива с друг и в него с ее пробудила онази ревност,засегнало с ее мъжкото му честолюбие.едва ли изведнъж ей така усетил че ъмира за теб.Продължавай напред и не се отказвай от момчето,което обичаш

machoka
05-09-2006, 12:14
"Бъди с този когото обичаш" - тези изтъркани фрази не важат, драги..ако важаха, този форум за проблематики нямаше да същестува.

ДаниеллЕ, :P
Малко е двулично и лицемерно да бъдеш с един, а същевременно да обичаш друг. В смисъл - пича да не е салфетка, та да си бършеш сълзите по другия в него?
Не разсъждавай така и не го баламосвай този, към когото нямаш чувства, а 'ти е просто симпатичен'... или тотално си избиваш от главата 'любовта ти' и влагаш цялата си енергия и живец във страстна и пламенна връзка с момчето, което те обича - или по-добре му откажи ясно, кратко и точно - защото мъжете имаме отвратителния навик да си мислим, че винаги има надежда, дори момиче да ни отблъсква и по този начин дните, месеците да си минават, а ние безнадеждно да си губим времето с фалшиви мечти.