PDA

View Full Version : Sluchvalo li vi se e ... ?:P



СъНЧо{}
05-08-2006, 07:56
Sluchvalo li vi se e da obichate nqkogo tolkova mn che da postavqte nego na pyrvo mqsto,da pravite ogromni kompromisi za da moje toi da e shtastliv a vie da stradate..... Da se vrashtate otnovo i otnovo,da proshtavate,da pomagate a na sreshta .. :smt018 Ot pove4e ot 2 godini obicham edno momche ,golqmata mi lubov... Nqkoi shte kajat che sam mn malka (na 16) che da obicham ili da znam kakvo e tova ,no....mi e mnogo mychno zashtoto toi tu izliza s men,pregrashta me,celuva me,tvyrdi che me obicha .....a v sledvashtiq moment e grub,obijdame ,ne mi govori, sardi se :smt010 Obicham go strashno mnogo ,toi moje da e choveka koito da me napravi mnogo shtastliva,no vsashtoto vreme i mnogo da me boli :smt010 Ve4e mi se plache neznam koi pyt da hvana ....Kak da postapq..Kak da govorq s nego bez strah che toi shte mi se izsmee... Znam che nqkoga toi me obichashe strashno mn,dokazval mi go ,dali e ostanalo neshto ot tezi chustva ili toi samo se gavri s men :smt010 Kajete prosto nqkolko mnenie zashtoto naistina sam mn obarkana :(
Blagodarq predvaritelno i sorry za zagubenoto vreme :oops:

He3HauKa
05-08-2006, 08:09
Sh gosta ako nqmash kakvo da kajesh po dobre nedei pishi tuk zashtoto vse pak tuka se opitvame da si pomagame nali ? :smt019 A na avtorkata shte kaja che vsi4ko se vrashta i kolkoto ti si stradala i toi she strada spoks :mrgreen:

Barbie
05-08-2006, 08:10
razdeli se s nego za malko...otdele4i go ot sebe si...4ovek osuznava kakvo ima kogato po4ne da go dubi...ako mu lipsva6, ako zapo4ne da te tursi...moje bi 4uvstvata mu sa istinski...ako ne...ne si stryva da bude6 s nego i da go tormozi6...
dai malko vreme i na nego i na sebe si...su6to taka pogovori s nqgo...

stasi_girl
05-08-2006, 12:43
Много странно държание за човек които те обича!!! Може от една страна това да му е държанието аз познавам хора които по този начин си показват любовта !!! нали знаеш че всеки един от нас си е различен и ти щом казваш че той те обича значи би трябвало да си сигорна в него !!! Я най-добре си поговори с него и без да те е срам !! [-(

05-08-2006, 13:23
s nego bez strah che toi shte mi se izsmee...
Това са чувствата ти - ако те обича, ще се вслуша какво му казваш. Поговорете, попитай го защо те обижда (реагира ли към другите така - т.е. избухлив ли е, или само към теб така се държи?, но на този въпрос ми отговори ти).
Успех!

И наистина - за 16 знаеш повече и от 20.

teenkopele
05-08-2006, 13:33
razdeli se s nego za malko...otdele4i go ot sebe si...4ovek osuznava kakvo ima kogato po4ne da go dubi...ako mu lipsva6, ako zapo4ne da te tursi...moje bi 4uvstvata mu sa istinski...ako ne...ne si stryva da bude6 s nego i da go tormozi6...
dai malko vreme i na nego i na sebe si...su6to taka pogovori s nqgo...

Аз съм на същото мнение. :wink:

penywise
05-08-2006, 13:53
това с "нека си дадем малко почивка" - мога да ти гарантирам, че ще бъде края...

В момента, в който чуя от устата на момиче подобно нещо - просто се усещат колебания в чувства и... тя ВЕЧЕ си е задала въпроса "Искам ли да бъда с него"...

А междувременно докато се чудиш дали искаш, или не да бъдеш с него - той може да си намери момиче, което няма да има въпроса в главата си "Да бъда ли с него"...

Хубаво е да знаеш какво искаш
Иначе губиш
Сори

MqY_MqY_f
05-08-2006, 14:31
Да. Даже ми се е налагало да го правя много често...

Krem4eto
05-08-2006, 18:27
Нещо подобно ми се е случвало и накрая го зае*ах!

black_dimond
05-08-2006, 19:30
da me ne6ata ne6o se oburkaha :)

05-08-2006, 20:35
НЕ СИ ЕДИНСТВЕНА!!!!И НА МЕН МИ СЕ СЛУ4ЖА В МОМЕНТА !!!!
ВЯРЖАМ ТИ КАТО КАЗВА6 4Е НЕ Е ЛЕСНО!!! :roll:
ОБИ4АМ ГО !!!НО ТОИ ЬАРЕСЖА ЕДНО ДРУГО МОМИ4Е [-o<
6ТЕ ТИ Е ТРУДНО НО 6ТЕ ГО ПРЕЖИВЕЕ6 :wink:
САМО МАЛКО ПОЖЕ4Е СМЕЛОСТ И ПО ДОБРЕ СЕ ОТДРАПНИ ОТ НЕГО!!! :o

priti_kiti
05-08-2006, 23:09
Случвало ми се е.. И не си струва..
Заради кратки моменти на щастие да търпиш обиди и прочие и то от човека който те " обича" ... естествено въпрос на избор
А да и има време да срещнеш голямата любов,не си внушавай че си я открила защоото може и да се самозалъгваш..

ashly besnata
05-09-2006, 08:16
Ми трябва да се опиташ да го забравиш колкото и кофти до звучи

white_chik
05-09-2006, 08:20
eh mili4ka vsi4ki sme stradali ot nespodelena lubov.vupreki 4e v tvoq slu4ai mai stava vupros za iz4erpvane.imam vpredvid qvno iskrata ve4e ne su6testvuva pone ot negova strana i spored men toi samo te razigrava i trq da go zareje6 okon4atelno i da produlji6 jivota si.USPEH :wink: