PDA

View Full Version : Спам по пощата.Премахване?



Master_88
05-08-2006, 10:07
Здравейте,от известно време получавам по 5-6 писма на ден(спамове) на пощата ми,която е в mail.bg и засега само ги блокирам,но те идват все от различни адреси. Не съм много наясно с това и затова ще помоля някой който знае какво да правя,да ми каже,за да спрат да ми спамят пощата. Мерси предварително

Dr. Kazimbutt
05-08-2006, 11:53
Пусни филтър да връща обратно писмото, което получаваш... така ще им минат всякакви мераци за спам.

Devilsplaymate
05-08-2006, 18:55
Здравейте,от известно време получавам по 5-6 писма на ден(спамове) на пощата ми,която е в mail.bg и засега само ги блокирам,но те идват все от различни адреси. Не съм много наясно с това и затова ще помоля някой който знае какво да правя,да ми каже,за да спрат да ми спамят пощата. Мерси предварително
Значи ... аз получавах от някакви смотани регове (които не съм правила аз) и ... та мислех ако е някаква извадка от сайт , покана или нещо такова , най-долу , си пише 'отписване от листовките/офертите' или нещо такова . Цъкаш там и после се оправяш . Аз тъй се отървах от такива писъмца , но съм с абв.