PDA

View Full Version : Почистване на лицето струва ли си



АЗ съм момче
05-08-2006, 11:18
Ами значи утре ще ходя на козметик и ви питам дали според вас са нормал ни цените ето и сайтчето [/url]http://www.pagebg.com/krasi-style/
Почистване на лице 15лв
Дарсонвал 3 лв.
Криотерапия (азот) 5 лв
Йонофореза 5 лв.

а днеска ходих до студиото ими записаха час и общо ми каза че струвало 26лв
та въпросът да ли си струва цената по горе съм постнал линк.Или да сеотказвам и да отидя някаде другаде Че имам много черни точки и пъпки срам ме да излезна на вънка щот всички ме гледат се ено че идвам от марс.Моля ви помагайте

Barbie
05-08-2006, 11:35
ami...v moq salon mi izliza 20...no po4istvaneto moje i po-dobro da e
salon4eto 4iito sait si slojil izglejda hybavo...stiga kozmeti4kata da e naistina dobra i kozmetikata ka4estvena....si stryva :)

05-08-2006, 11:52
mi nai skapoto za koeto sam 4uvala e 15lv(i e vklu4eno vsi4ko koeto pri teb se dopla6ta) a sega tva 26 :shock: kato go vidqh ii...4estno kazano az kato 4e li ne bih dala tolkova pari za kozmetik...no vse pak ti 6tom kato si re6il varvi tam no ne mislq 4e 6te sbarka6 ako popita6 nqkoi tvoq priqtel ili priqtelka 6toto predstavi si 4e gi dade6 i posle nekvo se nosi6 1 sedmica podut i 4erven i nakraq nqma rezultat i zatva ti kazvam ne pitai nas a nqkoi ppoznat koito e hodil tam a ako nikoi ne moje da ti dade info za toq salon otidi na drugo mqsto akdeto sa ti kazali 4e e hubavo

Аз съм момче
05-08-2006, 12:22
baribie честно да ти кажа незнам каво преставлява и дори нз да ли е добра и дали качествено действа но мага да кажа че отивам за първи път на козметик а твойто салонче дето ходиш каде се намира и какви са процедурите и доволнали си . В сайтчете изглежда найстина добре, но като отидох там не ми изглеждаше допре ютно само една теста стайчка имаше,и кридор

Barbie
05-08-2006, 12:45
mi moito salon4e go pose6tavam, za6toto mi e blizo...v geo milev...predi6nata mi kozmeti4ka be6e strahotna, no se premesti...mai e v kempinski v momenta...ta procedurata vkliu4va...raz6irqvane na porite, ru4no po4istvane, nekvi krem4eta i pudri4ki tam, darsonval, o6te krem4eta i maski...awe...4as i ne6to otiva
ta...tova salon4e det si go izbral...verno e malko po-skupi4ko...poznava6 li nqkoi, koito hodi tam? principno kato hodi6 na kozmetik...e hybavo nqkoi da ti go preporu4a...za6toto edin neopiten kozmetik, koito osven tova ne spazva nujnata higiena moje da dokara GOLEMI nepriqtnosti...
tui 4e...posuvetvai se s mama/brat4edka/priqtelka...ili priqtel est (prosto jenite hodim pove4e)...kaji na nqkoi da ti preporu4a salon ili da te zavede...ni6to lo6o nqma ;)

аЗ съм момче
05-08-2006, 13:19
Тва салонче дето съм го избрал е просто си разглеждах различни козметични салони и така попаднах на него, до колкото да познам някой който е ходил там немисля аи никой досега не е ходил на козметик мерси се пак за отговорите barbie последно разбирам от теб че скъпо и дане ходя там и също има в квартала един козметик етоти сйтчето http://www.beautyface-bg.com/index.htm кажи си мнението занего
и Спирам дотук да пиша да не обращаме форума на чат

Barbie
05-08-2006, 13:30
ami, da ti kaja, dobre mi izglejda...vijdam 4e dosta ne6ta predlaga...zna4i bi trqbvalo da ima tehnika...sledovatelno bi trqbvalo da ima i sredstva da pla6ta na dobur profesionalist...no tova samo na teoriq...po-skoro probvai pri tova vtoroto, pri vas...sled kato v kraina smetka i dvete ne gi znae6...
puk i e hybavo da ti e blizo...za6toto sled kozmetika nqkolko 4asa...puk moje i den...nai-veroqtno 6te si silno za4erven...i az li4no v takova sustoqnie ne moga da hodq po ulicite :)