PDA

View Full Version : vinovna li sam!?



kami`
05-08-2006, 12:37
ei hora imam 1 maluk problem s gadjeto i se nadqvam da mi pomognete!ta....zna4i problema e 4e v4era se skarahme ve4erta i to ot 1 strana za pulna glupos no ot dr....ne savsem!
6te zapo4na s tova 4e na gergiov den toi spa v nas i posle sutrinta kato si trugva6e az mu kazah 4e imam mn da u4a i 4e trqbav da 4istq i 4e nqma da moga da otida v tqh i 4e toi ako iska moje da doide da se vidim!az cql den u4ih i 4istih i ne sam izlizala i ve4e kam 19i30 mu klipnah i toi se obadi v nas i mi kaza 4e bil razbral 4e nqma da izlizam izob6to(ot tova si vadq izvodi 4e ne me e slu6al ili prosto e spal o6te) ta kakto i da e-razbrahme se nqkak za tva makar 4e na men mi be6e mn gadno!toi kaza 4e 6te doide i az go pitah koga i toi kaza 4e 6te doide sled okolo 4as i az mu kazah sled 4as max da e pred nas i 4e ako ne doide navreme 6te trqbava da si izmisli izvinenie ama na 6ega!toi estestveno zakusnq s 20min i doide v 21bez10 i az mu se qdosah za6toto imam ve4eren 4as 21i30 a iskah da sam navun pone za 4as :( i toi mi kaza ne6to ot sorta na:"i sa za kvo doidoh za da mi se cupi6 li!?" i az mu kazah:"mi da ne be6e idval" i toi si trugna a az ne se opitah da go spra(kakto obiknovenno pravq)!podpali kolata i zamina!poprinci v takiva slu4ai vinagi se vru6ta! :( a ima i o6te 1 ne6to:predi vreme toi mi kaza 4e ve4e sam si mislila 4e go poznavam mn dobre i 4e nqkoi put 6te me iznenada i az si mislq 4e moje bi tova go e napravil to4no za da me iznenada!offfffff mn izpisah no mi e mn mu4no za nego!do sega ne sme se karala 4ak do tam 4e da ne si govorim!kakvo da napravq!vinovna li sam spored vas!?da mu se obadq li da mu se izvinq li!? HELP :smt010 btw s nego si pravim konkorenciq za golemiq inat!!!!
PS:na 01.06.2006 pravim 1 godina!i toise starae vinagi da e mil s men i da me glezi!

Barbie
05-08-2006, 12:52
i4 ne se konkuriraite po inat! I ne tursi vina...kato ti e mu4no obadi mu se...daje ne mislq 4e e nujno da se izvinqva6...kaji prosto 4e ti lipsva i 4e ne iska6 da se karate... :) nqma stra6no ;)

sometimes_
05-08-2006, 13:54
Колкото и изтъркано да звучи - и при мен и приятеля ми беше така до скоро... Вечно се състезавахме за това кой е по-голям инат, докато най-накрая не ми писна и проведохме няколко сериозни разговора, след които всичко се оправи. Мисля, че няма да е добре и вие да проведете такива и да разберете, че ината ви само проваля връзката.
За да не ти е гадно и, за да се почувстваш по-добре, а и, за да разбереш как се чувства той - обади му се, кажи му, че и двамата сте сгрешили и не е трябвало да постъпвате така... Въпреки, че ти нямаш вина,защото той наистина е прекалил, но понякога е нужно да преглътнем достойнството за свое собствено добро... Ако искаш почакай още малко да видиш дали ще ти се обади, но чакането ще е много мъчително...

LP_girl_14
05-08-2006, 14:20
Ми незнам кво дате съветвам,като аз съм същата!Държа на своето дори да знам че не съм права!Обаче за да има разбирателство и хармония в една връзка и двамата трябва да пречупите гордостта си ,да свикнете на повече компромиси,да не се карате и цупите за глупости.Когато има скарване и двамата имат вина.Така че не гледай кой е виновен или кой е невинен,а го потърси,поговорете и се опитайте да превъзмогнете тези малки спречквания O:)

05-08-2006, 14:37
offf pravi ste 4e trqbva da mu se obadq no sam si inat i 6te go 4akam toi da se obadi 1!!!btw v momenta hodim zaradi inata mu!tova ni e vtoroto hodene i to e blagodarenie na tozi tup inat taka 4e za tova sme proveli dosta razgovori! :) pri nas vsi4ko e otkrito i mislq 4e znam kak se 4uvstva i toi

kami`
05-08-2006, 14:38
tova bqh az kakto predpolagam 4e ste se setili :)

ht_7j
05-08-2006, 15:32
Ti mai si beshe reshila da go izchakash da se obadi i predi da pusnesh tem...:) Losho nqma....
No na men mi se struva, che choveka prosto e imal losh den i poslednoto neshto, ot koeto ima nujda e, chovekyt pri kogoto e otishyl za spokoistvie, da mu se tzupi i da mu se kachva na glavata....Obadi mu se...ne se izvinqvai, a prosto se dryj normalno, vse edno ne e stanalo golqmq rabota...Ako toi zapochne temata, togava go obsydete.

05-10-2006, 01:55
Е па как да ти кажувам нещо при туй дългото писмо?Оти направо да беше писала отгоре "подъ игото",че да не си звера дзъркелите посред нощите тука [-X

Labelle
05-10-2006, 12:41
i sa za kvo doidoh za da mi se cupi6 li!?" i az mu kazah:"mi da ne be6e idval
И аз за това се карам с гаджето ми в 4 от 5 случая с почти същите думи. Само, че вече се научих да му казвам "следващия път си стой в къщи" и 10 минути по късно с миличка усмивка "А утре в колко ще се чуем :)"Не си струва за такава глупост. Сериозно превъзмогни си ината , че наистина е адски тъпо. То това дори не е спор ми някакво глупаво заяждане имам пред вид не е станало нищо сериозно говорим за някакви си 20 минути:)

SeXyTo_f
05-10-2006, 12:49
отиди до тях...и го гушни! и му кажи че мн. съжалява6! и че няма да се повтори! кажи му че го обича6..и т.н. за да разбере че наистина държиш на него!а ако нещо ти се намръщи или нещо измрънка..нз :-s 8-[

CVETELLINA
05-10-2006, 16:05
ми според мен не си виновна...въпреки че до някаква степен и двамата имате вина.Ти че не си му се обадила по-рано,като знаеш,че имаш вечерен час и тои като е дошъл с 10000 часа закъснение. Не трябва да търсиш вината само в теб.Сега наи-добре е да изчакаш 1-2дни и ако не ти се обади му пиши някъв смс или му се обади направо.Кажи му че ти липсва и че дори и тва че понякога се дразниш от постъпките му,въпреки това го обичаш...а ако и тои те обича ще се опита да те разбере и да се поправи.
P.S а за ината,не се конкурираите,се пак сте гаджета не някакви състезатели :lol: . Успех :wink:

ashly besnata
05-10-2006, 17:30
ми според мен не си виновна...въпреки че до някаква степен и двамата имате вина.Ти че не си му се обадила по-рано,като знаеш,че имаш вечерен час и тои като е дошъл с 10000 часа закъснение. Не трябва да търсиш вината само в теб.Сега наи-добре е да изчакаш 1-2дни и ако не ти се обади му пиши някъв смс или му се обади направо.Кажи му че ти липсва и че дори и тва че понякога се дразниш от постъпките му,въпреки това го обичаш...а ако и тои те обича ще се опита да те разбере и да се поправи.
P.S а за ината,не се конкурираите,се пак сте гаджета не някакви състезатели :lol: . Успех :wink: taka e!!!

PleasureSeeker
05-10-2006, 18:26
според мен...имаш мн малка вина...щот си го казала на майтап...а той се е вързал и е подпалил...и той е виновен...ама ината не е начина за разрешаване на проблема...обади му се

pipi`e`golqma
05-10-2006, 18:59
отиди до тях...и го гушни! и му кажи че мн. съжалява6! и че няма да се повтори! кажи му че го обича6..и т.н. за да разбере че наистина държиш на него!а ако нещо ти се намръщи или нещо измрънка..нз :-s 8-[

Кратко,точно и ясно :mrgreen: :wink: