PDA

View Full Version : ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯ НА ТРЕВАТА???+ СНИМКИ



teenkopele
05-08-2006, 13:50
Снимките от шествието на 'Промена' ще сложа веднага щом бгфото-то ми зареди. :wink:

teenkopele
05-08-2006, 15:58
Ето снимките:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=50561

:wink: .

LyLa
05-08-2006, 16:13
Нямаше по тъпо шествие ебати смеха :lol:
против съм

WwanAdoO
05-08-2006, 19:48
Аз съм много много много ЗА ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯТА! Затова бях на импровизираното за съжаление шествие. Ушевите преебаха работата. Иначе аз и мойте приятели доста добре уважихме както деня,така тревата и себе си :)

i'm so excited!
05-08-2006, 22:09
аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно :D

05-09-2006, 01:01
аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно :D

ето затова на маршът не ходят зрели хора, които разбират сериозността на положението при сегашните закони, защото преобладават такива като теб, които отиват "само за гавричката", да се напият с бира и да псуват полицаите и на всичкото отгоре са на по 16 години

стой си вкъщи и слушай радио, ама на марша работа нямаш

хората лежат в затвора за по няколко грама марихуана и ние излизаме за да ги подкрепим, а някви пубери се наливат с бира и скандират 'ушев педераст'
разгледайте снимките от марша по другите градове от света и ще видите, че въобще няма тийнейджъри и шишета с бира, ама на - ние тук нали още от 8ми клас в гимназията сме много хитри и нахакани, та се получава едно двусмислие

ти мислиш ли че подкрепяш декриминализацията ако на 15 години хванеш една бира и тръгнеш по улицата с разни викове - не, правиш точно обратното
ама дано майките ви и бащите да ви видят по някои медии та да ви спрат джобните

hamilcar
05-09-2006, 05:42
Нищо не пречи да се разреши носенето на някакво количество марихуана.Но не бих я пробвал.

05-09-2006, 10:10
ами никой не се е пооплел шествието в цял свят е под наслов 'легализация на конопеното растение' и се провежда в 200 от най-големите градове в цял свят
http://www.globalmarijuanamarch.org/

Dr. Kazimbutt
05-09-2006, 15:13
Не съм нито за легализацията, нито за декриминализацията. Иначе е истина, че трябва да прибират на топло първо дилърите, после клиентите им.

He3HauKa
05-09-2006, 21:38
Az sam za legalizaciqta ! Ne samo zashtoto upotrebqvam,a zashtoto v interes na istinata golqm procent ot horata upotrebqvat :P Dilari vinagi shte ima ,pak i ako nqkoi reshi da si zeme masur shte go napravi po sobstvena volq ... Tova dali trevata shte e legalna ili ne nqma osobeno znachenie zashtoto taka ili inache shte se upotrebqva ,ama ne e redno za 1 mase da se vkarva chovek v zatvora pri polojenie che se razhojdat kade kade po uspasni hora :smt019

`Death`Whore`
05-09-2006, 22:11
Добре. Искам да ми обясните чисто и ясно каква е разликата между декриминализация и легализация.

tra^la^la
05-10-2006, 11:43
декриминализация се изразява в наличие на норма, която да утвърждава някаква минимална доза (примерно 4гр) и която не се преследва от закона, а се счита, че е за лично ползване...

точно...все пак надали някога България ще стане Холандия,но декриминализирането ще намали до голяма степен властта на фуражките който сега ако те хванат с ена цигарка могат да те изнудват за доста големи суми имайки предвид наказанието...а все пак има разлика да хванат ено пишлеме което си пафка само и големия дилър с 20кг трева в колата...лошото обаче е ,че и двамата ще отнесат едно и също...

05-10-2006, 21:11
Не съм нито за легализацията, нито за декриминализацията. Иначе е истина, че трябва да прибират на топло първо дилърите, после клиентите им.

и накрая трябва да приберат и теб

WwanAdoO
05-10-2006, 21:23
Декриминализацията значи да върнат пак еднократната доза,защото нали я криминализираха. За тва съм,щот сега куките много проблеми правят и просто тва не се трае. Окей вършат си работата,ама като толкова много си я вършат защо от да кажем половин година от тея,дет знам само 2дилъри са хванали а аз знам доста,а от мойте приятели поне 5-6човека. Трябва да има еднократна доза,за да спрат гаврите с хората. А и какво толкова престъпно има в употребата и пренасянето на трева-та тва е билка и тя влияе единствено и само на теб...пфф както и да е аз отидох на шествието, за да се съберат повече хора да подкрепим Промена. Не бих бира, ами си ходех с едно шише вода се едно съм отишла на кафе с майка ми. Не съм викала срещу ушевите. Само пуших доста,но си бях сложила Визин и си изглеждах най-нормално,а и така се държах.

ВСЕКИ, КОЙТО ПОДКРЕПЯ ИДЕЯТА СЪБОТА 16:00 ОТНОВО НА ПАМЕТНИКА

`Death`Whore`
05-11-2006, 10:16
Абе, наистина - да хванат дилърите. Замислете се, аз познавам един дилър...

05-11-2006, 13:23
при "декриминализацията" става въпрос не за "еднократна доза" а за "разрешено коли4ество", което за тревата в разли4ните държави варира
от 5 до 50 грама.

Декриминализацията е първата стъпка към ре-легализацията
и до влизането ни в ЕС на нашите тъпи политици ще им се наложи да въведат поне декриминализация.
Рано или късно забраната върху тревата ще отпадне, също както е отпаднала и забраната върху алкохола. :mrgreen:

'wan`a`doo'
05-11-2006, 13:27
при "декриминализацията" става въпрос не за "еднократна доза" а за "разрешено коли4ество", което за тревата в разли4ните държави варира
от 5 до 50 грама.

Да де ясно и точно. Аз малко съм си поубъркала в обяснения. Аз и на 5 и на 10 грама ще се радвам. И аз все си викам все някога ще се легализира то е ясно,но дали тогава все още ще мога да пуша кой знае...

teenkopele
05-11-2006, 15:00
Сайта на 'Промена' нещо не го отваря. :o

black_dimond
05-12-2006, 12:23
men mi e vse taq i da q legalizirat i da ne q legarizirat pak 6e se pu6i

honey91
05-12-2006, 20:53
PROTIV :!:

Glezlata
05-12-2006, 21:25
Protiv s dve ruce. :evil: :evil: :evil:

05-12-2006, 23:15
Protiv s dve ruce. :evil: :evil: :evil:
Хаха, ако щеш гласувай "против" и с два крака и с опашката си ако щеш,
само дето ние ще продължим да си сеем с две ръце и да се борим за отпадане на тая идиотска забрана с цялата си Душа и цялото си сърце!! :mrgreen: \:D/
пък и както неведнъж съм изтъквал, всеки век си има своето средновековие,
имало е времена, когато да напишеш 4е Земята се върти е било разрешено само в Холандия,
имало е времена, когато да правиш аутопсии на мъртъвци е било разрешено само в Холандия, имало е времена, когато да отглеждаш ДОМАТИ е било разрешено само в Холандия, НО СЕГА ВСИ$КО ТОВА Е РАЗРЕШЕНО НАВСЯКЪДЕ>
И с тревата ще стане същото, ВЕРВАЙ МИ! :mrgreen:

CRaZy_IKT
05-14-2006, 13:03
Хаха, ако щеш гласувай "против" и с два крака и с опашката си ако щеш,
само дето ние ще продължим да си сеем с две ръце и да се борим за отпадане на тая идиотска забрана с цялата си Душа и цялото си сърце!! :mrgreen: \:D/
пък и както неведнъж съм изтъквал, всеки век си има своето средновековие,
имало е времена, когато да напишеш 4е Земята се върти е било разрешено само в Холандия,
имало е времена, когато да правиш аутопсии на мъртъвци е било разрешено само в Холандия, имало е времена, когато да отглеждаш ДОМАТИ е било разрешено само в Холандия, НО СЕГА ВСИ$КО ТОВА Е РАЗРЕШЕНО НАВСЯКЪДЕ>
И с тревата ще стане същото, ВЕРВАЙ МИ! :mrgreen:
Samo taka :):) mnogo si prav TVYRDO ZA DEKRIMINALIZACIQTA a po kysno i LEGALIZACIQTA NA KONOPA!You can't stop the herb :P

i'm so excited!
05-14-2006, 14:28
аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно :D

ето затова на маршът не ходят зрели хора, които разбират сериозността на положението при сегашните закони, защото преобладават такива като теб, които отиват "само за гавричката", да се напият с бира и да псуват полицаите и на всичкото отгоре са на по 16 години

стой си вкъщи и слушай радио, ама на марша работа нямаш

хората лежат в затвора за по няколко грама марихуана и ние излизаме за да ги подкрепим, а някви пубери се наливат с бира и скандират 'ушев педераст'
разгледайте снимките от марша по другите градове от света и ще видите, че въобще няма тийнейджъри и шишета с бира, ама на - ние тук нали още от 8ми клас в гимназията сме много хитри и нахакани, та се получава едно двусмислие

ти мислиш ли че подкрепяш декриминализацията ако на 15 години хванеш една бира и тръгнеш по улицата с разни викове - не, правиш точно обратното
ама дано майките ви и бащите да ви видят по някои медии та да ви спрат джобните

не драги, ще ходя където си искам и ще правя каквото си искам (:
и на мен не ми е приятно, че задържат хората заради тревата, но заради хората с ТРЕВАТА, мен лично редовно ме пребъркват, ровичкат ми се из нещата и т.н., мисля че ти е ясно какво става... хаха, аз дори не взимам такива боклуци, защото си правя купона достатъчно добре и БЕЗ тях ..
а 'зрели' хора не ходят по такива протести може би защото през тфа време се мъчат да оцеляват, бачкайки по цял ден за някакви мизерни заплати... аз бях на протеста само за да изкажа възмущението си към фуражките, които се занимават с дечица тревомани и да се правят на интересни и велики, вместо да гонят престъпници.
сещаш ли се? през оная работа ми е дали тревата е легална или не, нито съм за, нито против, все ми е едно...
а относно тва, че ще ми спрат джобните не се притеснявай, джобните ми лятото самичка си ги печеля ..

Sabrina27
05-14-2006, 14:50
:smt018 az sum 100% protiFFF :smt018

teenkopele
05-14-2006, 21:46
Как мина шествието? :o

05-15-2006, 00:34
Супер яко мина, поне 7 пъти спирахме движението по булеварда и този път бяхме по4ти само зрели хора, дето знаехме за какво то4но и защо сме се събрали там.
снимки ще намерите на един друг сайт(сещайте се)

CRaZy_IKT
05-21-2006, 21:09
Сега всяка събота има шествие,в знак на протест и искане за разрешение на маршрута,който не разрешиха на 7 май.Събираме се от 4 пред паметника и много моля да няма хора които минават "за гаврата" :evil:

teenkopele
05-21-2006, 22:24
Сега всяка събота има шествие,в знак на протест и искане за разрешение на маршрута,който не разрешиха на 7 май.Събираме се от 4 пред паметника и много моля да няма хора които минават "за гаврата" :evil:

Кога ще бъде готово видеото от шествието, което беше на 7 Май? :-k

CRaZy_IKT
05-22-2006, 22:08
Сега всяка събота има шествие,в знак на протест и искане за разрешение на маршрута,който не разрешиха на 7 май.Събираме се от 4 пред паметника и много моля да няма хора които минават "за гаврата" :evil:

Кога ще бъде готово видеото от шествието, което беше на 7 Май? :-k
няма да е скоро...

DevilWish
05-30-2006, 20:31
Аз съм определено ЗА ЛЕГАЛИЗАЦИЯТА!!! ;-) :wink:

zeleni_o4i
05-31-2006, 14:04
Нищо не пречи да се разреши носенето на някакво количество марихуана.Но не бих я пробвал.


edin chovek, koito nosi u sebe si marihuana (ili drug vid narkotik) ili q izpolzva ili q prodava. mnogo rqdko nqkoi shte nosi takiva neshta u sebe si "prosto ei taka"... [-( :smt018

stressassassin
05-31-2006, 19:48
хахахахахаха ХА ХА ХАХАХАХАХАХА
е ти за к'во мислиш че ще си я нося за хербарий ли

bitch_16
06-14-2006, 21:53
vsle mi e edno zashtoto ponqkoga sum protiv ponqkoga sum za :P

sweet_so_delicate
06-15-2006, 00:28
za za;) li4no az ne pu6a. No nai-malkoto e nepriqtno da gleda6,kak priqtelite ti trqbva da se kriqt ot kukite 6toto 6e gi opandizqt za 5 gr... sme6no e. ako ne pe4eleha ot tova nqma6e da e zabraneno,qsno e 4e na nikoi ne mu puka za nas. Horata 6te prosuljavat da vzemat i po tejki narkotici i nqkoi nqma da gi spre. samo suzdavat stres....i vzimat pari4ki;)
Bqh na 6estvieto i mi e interesno kude sa klip4etata?:P

nasty_13
06-16-2006, 18:35
LEGALNA ILI NE VINAGI MOJE6 SI Q NABAVI6,TEI 4E SE TAQ.

CRaZy_IKT
06-17-2006, 12:12
LEGALNA ILI NE VINAGI MOJE6 SI Q NABAVI6,TEI 4E SE TAQ.
Естествено че не е се тая...Много си зле кво изобщо съм се захванала да пиша,ама айде почнала съм...Нормално ли е да се криеш докато пушиш трева-това престъпление ли е?Всеки има личен избор-на мен лично ми е писнало тъпи миризливи ченгета да залавят мои приятели.Не е честно изобщо.А и ако човек се примирява със всичко до сега да сме още под турско робство.Да ти имам логиката направо-нямам думи за хора като теб.Не е въпроса в тва дали ще се намери,а в това дали си в гбезопасност ](*,)

06-17-2006, 14:15
Трябва да се легализира задължително ! ! ! \:D/

06-17-2006, 14:17
LEGALNA ILI NE VINAGI MOJE6 SI Q NABAVI6,TEI 4E SE TAQ.
Може да се намери да.
Ама аз уча в Люлин и ми писна да се чудя къде да я каширам заради тъпите куки дето само душат и те проверяват всеки ден.
[-( Тъй че не е все тая. . .

Nekasa4a
06-17-2006, 15:33
Аз пък съм за легализацията които иска да си пуши да си пуши сеа кво толкова и сега пушите кат за последно само че се криете пак така ше си павкате в определени за това места и няма да има проблеми :twisted:

fake
06-19-2006, 17:19
'за' съм с две ръце и два крака.
Защото ми е писнало да се крия.
Защото не искам да мислят мен и приятелите ми за наркомани-НЕ сме такива!
Защото мога сама да преценявам дали да пуша или не.
Защото е доказано, че физическо пристрастяване към тревата НЯМА.А какво ще кажете за цигарите и алкохола?
И не на последно място
Nature can't be illegal!

http://www.oneposter.com/UserData/Poster/Poster_3299.jpg

PaSsioN_GiRL
06-19-2006, 19:39
декриминализация се изразява в наличие на норма, която да утвърждава някаква минимална доза (примерно 4гр) и която не се преследва от закона, а се счита, че е за лично ползване...

точно...все пак надали някога България ще стане Холандия,но декриминализирането ще намали до голяма степен властта на фуражките който сега ако те хванат с ена цигарка могат да те изнудват за доста големи суми имайки предвид наказанието...а все пак има разлика да хванат ено пишлеме което си пафка само и големия дилър с 20кг трева в колата...лошото обаче е ,че и двамата ще отнесат едно и също...
Подкрепям =D> Не може да се сравнява дилара,с обикновения "потребител" :wink:

DetE-Idi0t
06-21-2006, 15:40
Естествено ЗА поне декриминализацията, а дай боже и легализация. Писнало ми е да се крия от гадни куки.
И определено няма да е едно и също ако си е забранена или разрешена. Най-малкото дилъроте ще спрат да печелят толкова. Някои помнят как беше преди да я криминализират. Цигарата беше по лев и малко над, а сега ... няма да коментирам просто!
ЛЕГАЛИЗАЦИЯ!

fake
06-21-2006, 16:49
Най-малкото дилъроте ще спрат да печелят толкова. Някои помнят как беше преди да я криминализират. Цигарата беше по лев и малко над, а сега ... няма да коментирам просто!
ЛЕГАЛИЗАЦИЯ!
а някъде още си е по лев - лев и 5 :-D

sexY_mackA90
06-27-2006, 20:56
Az sam za legalizaciqta ! Ne samo zashtoto upotrebqvam,a zashtoto v interes na istinata golqm procent ot horata upotrebqvat :P Dilari vinagi shte ima ,pak i ako nqkoi reshi da si zeme masur shte go napravi po sobstvena volq ... Tova dali trevata shte e legalna ili ne nqma osobeno znachenie zashtoto taka ili inache shte se upotrebqva ,ama ne e redno za 1 mase da se vkarva chovek v zatvora pri polojenie che se razhojdat kade kade po uspasni hora :smt019


dam...naistina taka si e! napulno te podkrepqm!!!

rowzz
07-27-2006, 00:28
дилърите са като лекарите.. когато си болен отиваш при тях, дават ти лекарството и се излекуваш, когато си здрав си седиш на гъза и хич не си помисляш за лекари..
а и да ви кажа дилърите на трева не праят кой знай кви пари.. повечето са тревомани, и парите от масура които тряа са за тях си ги испушват и общо взето бачкат за да пушат.. големите пари се въртат доста по навътре в веригата.. а и според мен всички знаем кой дърпа конците в тези среди..

CRaZy_IKT
07-27-2006, 12:31
f0r3v3r]а и да ви кажа дилърите на трева не праят кой знай кви пари.. повечето са тревомани, и парите от масура които тряа са за тях си ги испушват и общо взето бачкат за да пушат..
аххахахха само ти така си мислиш-печелят се луди пари,а тревата си набавят за без пари.Ти мислиш ли че ако нямаше оферта щеше да има толкова желаещи.Познавам един на 12 който продава-е 500 лева на месец са му сигурни. :mrgreen: