PDA

View Full Version : Къде да я заведа ??



RKO
05-08-2006, 13:27
Има едно момиче което си харесвам, и тия (мисля) мене... Ама проблема е че май ништо няма да се получи, щото незнам къде да я заведа. От по-малко от 2 години съм в София, и досега не съм се оглеждал да си призная много много... И сега съм без никакви идеи!. Ок, на кафе или кино, тва е ясно... Ама те омръзват... За друго нз... Там разходки в някой парк, ама пак нещо не ми звучи добре... Въобще съм пълна 0. Дайте някви предложения моля ви ?

btw и двамата скоро навършихме 18... Така че няма забранени места :lol:

teenkopele
05-08-2006, 13:30
Има едно момиче което си харесвам, и тия (мисля) мене... Ама проблема е че май ништо няма да се получи, щото незнам къде да я заведа. От по-малко от 2 години съм в София, и досега не съм се оглеждал да си призная много много... И сега съм без никакви идеи!. Ок, на кафе или кино, тва е ясно... Ама те омръзват... За друго нз... Там разходки в някой парк, ама пак нещо не ми звучи добре... Въобще съм пълна 0. Дайте някви предложения моля ви ?

btw и двамата скоро навършихме 18... Така че няма забранени места :lol:

Можеш да я заведеш в някой клуб, да се накефите малко. \:D/
Ако и тази идея не ти се струва добра, питай я: 'Къде искаш да отидем?' и всичко е точно. :)
Успех. :wink:

Barbie
05-08-2006, 13:34
nqma da se polu4i za6toto ne znae6 kude da q vodi6?! tova da ti e problema :lol:
az li4no...ne bih iskala da me vodqt purvite sre6ti na club...za6toto 6te iskam glavno da govorq s 4oveka...
vij, vremeto stava hubavo...6to ne q zavede6 v parka :) napravete si piknik...tam ima edni pei4ici s masi4ki sred durvetata...v borisovata :) vzimate si ne6to za hapvane...sqdate...hrupate ne6to (i bez hrypaneto pak stava) i si prikazvate...4estno kazano...po-dobre budi inovativen...momi4etata obi4at takiva raboti :) i est moje6 da q ostavi6 i tq da te zavede nqkude sled nqkoq i dryga sre6ta...da vidi6 kude obi4a da hodi tq ;)

Barbie
05-08-2006, 13:45
aaa...su6to taka...idei (nenam do kolko 6te ti dopadnat...ama vse pak)
na cirk - ima v mladost (pone mislq 4e o6te e tam)..sus 76 po put za HIT...sled fitnescentur "mladost" s/y mcdonald's...ako ti govorqt ne6to tiq raboti
ili na kunki na led...v zimniq dvorec da re4em..mn e zabavno...dori i nikoi ot vas da ne e hodil, tukmo 6te opitate ne6to novo zaedno
na carting... :D ako obi4a takiva raboti est
na biliard/bowling
karaite kolela/rolleri/skate ako 6te6 :)
prosto se postarai sre6tite vi da sa ne6to razli4no i novo za neq...za da gi zapomni...a ne porednoto visene po kafetata...osven tova podobni zanimaniq raz4ypvat leda i sblijavat ;)

RKO
05-08-2006, 15:46
iaa mersi...tva sa vsushtnost dosta dobri idei :) Mai sa shte ii predlogha za Borisovata gradina neshto...hrumna mi edna ideia :wink:

A i za cirka shte e iako ama Mladost e mnogo daleche...ako doide po-nablizo shte vidim.

ht_7j
05-08-2006, 16:05
Az tova vseki pyt go davam za ideq i uj mi haresva, no...
BOWLING!!!!
Mnogo e gotina tazi igra...I e perfektnoto mqsto za neangajirashta sreshta...Obstanovkata otpuska dosta i nqma da ima naprejenie...Nito e prekaleno shuni, nito pyk tiho...nqma da se pritesni momicheto, zashtoto shte ima hora okolo vas, a i ti shte se chuvstvash po-osvoboden...I golqma rabota, ako ne ste igrali predi. I na dvamata shte vi e za pyrvi pyt, a tezi neshta vimagi se pomnqt. A i po-originalno ot kafe, kino, ili dori romantichna razhodka....Te ne sa losho, no sa klisheta kato za pyrvi sreshti...Sigurno e bila na mnogo takiva....Uspeh!!! :-)

ht_7j
05-08-2006, 16:10
Barbie e izcherpala temata napravo...mnogo dobri idei ti e dala...I kakvo, ako cirka e dalech????? Tova ne e dobra prichina...tztztztz...ne misli tolkova elementarno...:-)

MiLiChKa```
05-08-2006, 17:12
абе отивате на дискотека..на мен тва най-много ми допада:))

SANDDRA
05-08-2006, 17:30
Ima mn mesta na koito da q zavede6! Naprimer na Kukulandiq- sus sigurnost 6te si prekarate zabavno! Na piza,kafe,sladkarnitsa,na razhodka iz vito6a-v dragalevtsi ima edna mn hubava sladkarnitsa! Kazva se "romance" ! Nqma stra6no i mqstoto da ne e koi znae kolko vpe4atlqva6to, pak mojete da si prekarate neabravimo! \:D/

SANDDRA
05-08-2006, 17:32
Pri stadion Slaviq ima i konna baza! Az li4no sum hodila! Mnogo e qko!

black_dimond
05-08-2006, 17:42
naistina mai e nai dobre da q popita6 s sofiq ima mn gotini klubove i kafeta

Malko_kote
05-08-2006, 23:02
Mi vodi q napravo vuv vas i tolkova.razhojdaite se na nas natam, kakto ti kaza po parkova i taka, ;) To toav e vs ;)

ashly besnata
05-09-2006, 08:21
Ми те другите ти казаха или някои клуб или Борисовата градина в София ими много хубави места

white_chik
05-09-2006, 08:22
za men li4no nqma p-golqm kef ot razhodka v borisovata s biri4ka semki i dobro nastroenie.taka 6te mojete i da se opoznaete i da si prekarate mnoo hubavo

machoka
05-09-2006, 12:21
Ако и тази идея не ти се струва добра, питай я: 'Къде искаш да отидем?' и всичко е точно.

/off

Повярвай ми, това не действа.. има някои от тук, които го знаят много добре :twisted:

Krem4eto
05-09-2006, 16:03
Нещо нестандартно :D може на билярд!!!

Glezlata
05-09-2006, 16:06
Prosto izlezte po Vitoshka primerno i trugnete kum NDK da se razhodite.Ot tam vqrvai mi vinagi 6te ti hrumne ne6to ili na neq ili na teb.Ima kafeta,zavedeniq,parkove kakvoto vidite i vi haresva. \:D/

Lord Vader
05-09-2006, 17:01
На луната :-D !

ATAKABG
05-10-2006, 02:42
В градската тоалетна и се надрусайте! :mrgreen:

Ми къде може...на кафе! Кафета има навсякъде,кво толкова му е сложното? В центъра на кафенце е най-добре. Обстановката е романтична,светлината слаба,горе-долу е тихо,ще може да си говорите спокойно,но пък има и доста хора и няма да ви е много притеснено,че сте сами двамата.. Мисля че кафето,макар и изтъркан си е доста добър вариант. А след кафето може и една разходка по централните улици,по НДК,в някой парк. Варианти много. Желание трябва да има само. :wink:

*Poli*
05-10-2006, 10:48
Ок, на кафе или кино, тва е ясно... Ама те омръзват...
Да, наистина омръзват. По кафета, сигурно, често ходите и двамата...... Заведи я, примерно, в некво индийско (Pasha, Buddha bar......), или пак в японския....... (на Витошка е....)

Мхммм идеята за билярд също не е зле, ама, както разбрах, искаш да сте само 2, нали? Още не съм ходила на билярд само с 1 човек и не си го представям, чесно казано....... Ако ще сте с некви приятелчета ходете..... примерно в Galaxy :wink: ......

Може би това е леко старомодно, но лично аз мн харесвам разходки в Борисовата и т.н. :oops: ....... Мн се кефя, когато пътувам за ден или няколко дена извън София с хората, които обичкам...... Неща от този род ми се запомнят и ме радват, когато се сещам за тях.......

SeXyTo_f
05-10-2006, 10:50
ми на кино, кафе...ако сте в обща компания..може да отидете на Витоша..абе..нз 8-[

The_spirit
05-15-2006, 09:12
Zavedi q na SofiaLand! Kakvo po hubavo ot malko povdigane na adrenalina!! Mislq 4e 6te e strahotno izjivqvane makar da ne sam ot sf!

NeSTa_86
05-15-2006, 09:19
Има едно момиче което си харесвам, и тия (мисля) мене... Ама проблема е че май ништо няма да се получи, щото незнам къде да я заведа. От по-малко от 2 години съм в София, и досега не съм се оглеждал да си призная много много... И сега съм без никакви идеи!. Ок, на кафе или кино, тва е ясно... Ама те омръзват... За друго нз... Там разходки в някой парк, ама пак нещо не ми звучи добре... Въобще съм пълна 0. Дайте някви предложения моля ви ?

btw и двамата скоро навършихме 18... Така че няма забранени места :lol:еми на хотелче ;) хахах гледам, че ти се прави секс с нея.......

milanistkata
05-15-2006, 10:04
заведи е на пикник

Loveman
05-20-2006, 15:57
Заведи я във София ленд.Аз така направих с приятелката ми и си прекарахме страхотно.