PDA

View Full Version : Пудра за мазна кожа ???



_FroZeN_TeaRs_
05-08-2006, 14:43
Значи една приятелка ми каза, че използвала някаква пудра за мазна кожа, ще можете ли да ми кажете нещо повече за този вид пудри .. имат ли действително ефект и кои марки бихте ми препоръчали ...
Благодаря ви предварително за отделеното време и внимание ..

05-08-2006, 15:29
Вземи си антибактериалната на Манхатън.Струва 9-10лв.Аз имам мазна кожа и я използвам,просто е перфектна.Горещо ти я препоръчвам :-D

InSOMnIAaa
05-08-2006, 16:45
Вземи си антибактериалната на Манхатън.Струва 9-10лв.Аз имам мазна кожа и я използвам,просто е перфектна.Горещо ти я препоръчвам :-D

tova ia z shtqhd a kaja :)

...SPaIkI...
05-08-2006, 17:53
Glei sa s pqna za brasnene stava si4ko i za mazna koja i za papki i izglajda kojata e tva e :D

_FroZeN_TeaRs_
05-08-2006, 18:56
Вземи си антибактериалната на Манхатън.Струва 9-10лв.Аз имам мазна кожа и я използвам,просто е перфектна.Горещо ти я препоръчвам :-D

tova ia z shtqhd a kaja :)

Благодаря ви, че се отзовахте, но бихте ли ми обяснили малко по-подробно как да я използвам ... имам предвид с какво да я нанеса върху лицето си и преди евентуалното и нанасяне трябва ли да го подготвя(лицето)по някакъв начин :-k

05-08-2006, 20:39
Вземи си антибактериалната на Манхатън.Струва 9-10лв.Аз имам мазна кожа и я използвам,просто е перфектна.Горещо ти я препоръчвам :-D

tova ia z shtqhd a kaja :)

Благодаря ви, че се отзовахте, но бихте ли ми обяснили малко по-подробно как да я използвам ... имам предвид с какво да я нанеса върху лицето си и преди евентуалното и нанасяне трябва ли да го подготвя(лицето)по някакъв начин :-k

nanasq se s tampon4eto. pudrata po princip matira liceto. Ima i bezcvetna pudra kato tazi na AVON v edna zelena opakovka specialno za mazna koja.

e_l_i_z_a
05-09-2006, 08:08
Аз ползвам на Ейвън-една мъничка в зелена опаковка с прозрачно капаче.От серията Солушънс за проблемна кожа е.Питай някой дистрибутор или отиди в офиса.Лично аз съм мн доволна.И не ти "тежи" на лицето,просто маха лъскавината :mrgreen:

_FroZeN_TeaRs_
05-10-2006, 12:44
Вземах си на "Манхатън" и определено отговори на очакванията ми .. много съм доволен от нея .. също така искам още веднъж да ви изкажа своята благодарност, защото го заслужавате .. благодаря ви :)

the_o.c_girl
05-10-2006, 15:48
Вземи си антибактериалната на Манхатън.Струва 9-10лв.Аз имам мазна кожа и я използвам,просто е перфектна.Горещо ти я препоръчвам :-D

tova ia z shtqhd a kaja :)

mil4eto_
05-12-2006, 15:37
аз имам на"клиник"и съм много доволна,друг е въпроса,че я използвам много рядко :-D