PDA

View Full Version : тя иска да ме убие ;с



кутето
05-08-2006, 15:59
Zdr. na vsi4ki posetili moqta tema.6te zapo4na vednaga i nqma da uvartam..haresvam 1 mom4e ,koeto e na 19 a az sam na 14...taka..oba4e toi si ima priqtelka ot dr rad koqto si idva mn rqdnoo..nie s tova mom4e sme v 1 kompaniq..i sam zabelqzala 4e i toi me haresvam a i toi e kazval na moite priqtelki 4e me e haresal..no priqtelkktata mu razbrala za nas 2mata ot nqkade i iska da me ubie..vinagi me zapla6va .... nz prosto kakvo da pravq..da se otdrypna li ot nego ili da prodalja da se borq???molq vi se pomognete mi..predvaritelno vi blagodarq :( :( :(

05-08-2006, 16:05
kupi si noj..
pyk kat go haresva6 i toi kat ta kefi, vimaiti sa e :)

kimi_raikonen
05-08-2006, 16:06
Ам ако го харесваш не виждам смисъл да се дърпаш от него.Бори се. А и още нещо.Сигурна ли си че твоите "приятелки" не са и казали на оная за вас двамата щото тва се случва доста често.

pipi`e`golqma
05-08-2006, 16:30
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...

Krem4eto
05-08-2006, 16:35
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...
Да и аз така мисля!Трябва да поговорите!

SeXyTo_f
05-08-2006, 16:37
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...
Да и аз така мисля!Трябва да поговорите! 8-[

LP_girl_14
05-08-2006, 16:56
Ооо въобще да не ти пука!Ти кво си виновна че гаджето й не я обича!Нали знаеш-такива кучета дето много лаят,не хапят.Пък и ако той наистина те харесва няма да позволи и косъм да падне от главата ти.Бъди си с момчето и не го оставяй заради някъв страх :wink:

R0lfc0pter
05-08-2006, 17:31
AXHxhhAXHaxhXAHahxhxAHXah samo tva moga da kaja poredniq biser v toq forum mwhxah ako iska6 se fani s nekuf na 30 ? ne bih se o4udil

black_dimond
05-08-2006, 17:43
pogovorete i se izqsnete taka 6e e nai dobre za dvamata

white_chik
05-08-2006, 18:23
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...
dam tva e nai-razumnoto.no ako ti kaje 4e se kolebae po-dobre vremenno se otdrupni

POLA^_^
05-08-2006, 18:23
Ооо въобще да не ти пука!Ти кво си виновна че гаджето й не я обича!Нали знаеш-такива кучета дето много лаят,не хапят.Пък и ако той наистина те харесва няма да позволи и косъм да падне от главата ти.Бъди си с момчето и не го оставяй заради някъв страх :wink:
:roll: :wink:

Barbaronka
05-08-2006, 18:25
budi muj !
Idi do pazara si kupi boksiorski rukavici.. . :lol: :lol: :lol:

ne6i4
05-08-2006, 18:25
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...

dam!i az taka mislq!deistvai! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =;

_wait_and_bleed_
05-08-2006, 20:41
AXHxhhAXHaxhXAHahxhxAHXah samo tva moga da kaja poredniq biser v toq forum mwhxah ako iska6 se fani s nekuf na 30 ? ne bih se o4udil
даже и баща ми не е толкова задрастен.
а на момичето,пуснало темата казвам-да не ти пука от приятелката ,която живеее и в друг гр.какво може да ти направи?а тя на колко е години?

jadna_za_lubov
05-09-2006, 15:51
Ам ако го харесваш не виждам смисъл да се дърпаш от него.Бори се. А и още нещо.Сигурна ли си че твоите "приятелки" не са и казали на оная за вас двамата щото тва се случва доста често.

PItoai ho toq 4iq strana zaema taka 6te razbere6 kolko toi durji na teb!!!!!!!!

^sladyranka`
05-09-2006, 20:27
Еми поговори с него, ако ти каже че си те харесва и може да има нещо м/у вас, му кажи за приятелката му че те заплашва ...

I az sam na sa6toto mnenie!

`Death`Whore`
05-09-2006, 20:50
Всяко уважаващо себе си момиче ще каже на другите момичета да си държат ръцете далеч от гаджето му. Ако разбера, че някаква се сваля на мъжа ми, независимо дали той я подстрекава, ще кажа, че ще я убия, ако го пипне.

crazy_bonbon
05-10-2006, 14:40
ako naistina mnogo go haresva6mu kaji 4e tia te zapla6va-ako toi te predpo4ete pred neia moje6 da deistva6.no ako ne ti obarne vnimanie se naso4i kam drug.uspeh! :D

teenkopele
05-10-2006, 14:57
Zdr. na vsi4ki posetili moqta tema.6te zapo4na vednaga i nqma da uvartam..haresvam 1 mom4e ,koeto e na 19 a az sam na 14...taka..oba4e toi si ima priqtelka ot dr rad koqto si idva mn rqdnoo..nie s tova mom4e sme v 1 kompaniq..i sam zabelqzala 4e i toi me haresvam a i toi e kazval na moite priqtelki 4e me e haresal..no priqtelkktata mu razbrala za nas 2mata ot nqkade i iska da me ubie..vinagi me zapla6va .... nz prosto kakvo da pravq..da se otdrypna li ot nego ili da prodalja da se borq???molq vi se pomognete mi..predvaritelno vi blagodarq :( :( :(

Според мен, бори се за него. :)

Заплашва те, защото е безсилна. Ако имаше възможност, нямаше да те заплашва, а щеше директно да направи това, за което ти се е заканвала. :wink:

ashly besnata
05-10-2006, 17:41
kaji samo ot sofiq li si az she razresha problema :twisted:

PleasureSeeker
05-10-2006, 18:21
Абе щом и той те харесва...бори се за него

sherry
05-10-2006, 19:02
Мнението ми може да се различава с това на другите или да те натъжи по накакъв начин,но все пак ще ти кажа какво мисля.
Мисля,че трябва да се откажеш от момчето.След като ходи с нея,значи изпитва чувства към нея,ако искаше толкова да е с теб,щеше да скъса с нея,не е ли така?Може да си му готина,да си му приятна,но ако чувствата му към теб бяха толкова силни,щеше да се откаже от другата...

[LP]```
05-10-2006, 19:12
Ам ако го харесваш не виждам смисъл да се дърпаш от него.Бори се. А и още нещо.Сигурна ли си че твоите "приятелки" не са и казали на оная за вас двамата щото тва се случва доста често
saglasna sammm:PpP