PDA

View Full Version : моля за съвет



SheLLia
05-08-2006, 18:34
значи аз съм с присъдена коса и искам утре да се боядисам защото ми е израстнала,но не съм доволна от наште фризьорски салони и смятам да се боядисам сама , в смисъл не сама , а в домашни условия.Има ли начин лентата да се увреди?Самият плат на който е косата може ли да се повреди?Някой ако знае(но не да предполага) моля да ме посъветва

HeCu
05-10-2006, 08:11
абе не е добре ти да се боядисваш,вярно е че спестяваш повече пари ама се сасипва самата лента!!!! мойта приятелка си присади коса после се боядисва 3-4 пъти сама и съсипа лентата :?
намери някой добър фризьор и отиди при него :-)
какъв цвят искаш да се боядисваш ?! O:)

`Death`Whore`
05-10-2006, 08:23
Момиче...можеше просто да не я третираш 1-2 години и щеше да ти израсне хубава и дълга...и тогава можеше да я къносаш и пак да е красива и с блясък...много мразиш косата си според мен.

TSecret
05-10-2006, 08:58
ako si boqdisa6 samo korenite niama da q uvredi6 no akoiska6 cialata po dobre ne probvai u vas a otidi da potarsi6 niakoi hubav salon... no mejdu drugoto kav cviat ti e kosata?ako e cvetal vaob6te ne probvai sama!~!!!!!

SeXyTo_f
05-10-2006, 11:48
значи аз съм с присъдена коса и искам утре да се боядисам защото ми е израстнала,но не съм доволна от наште фризьорски салони и смятам да се боядисам сама , в смисъл не сама , а в домашни условия.Има ли начин лентата да се увреди?Самият плат на който е косата може ли да се повреди?Някой ако знае(но не да предполага) моля да ме посъветва
отиди на фризор...там си знаят кво да правят!...и братов4едка ми е с удължаване на косата...и нз дали сама си я боядисва..ама мисляче ходи...да я боядисват!...по добре отиди...после тамън ще ти направят един se6oar ;)