PDA

View Full Version : Тя не ме харесва а иска да е с мен защо?



Vraca^m
05-09-2006, 00:30
Казва ми ,че ме обича но в същото време знам със сигурност ,чен ем е харесва (макар да ми казва обратното) имам доказателство за това..но както и да е.Какво да правя...чувствам се много гадно така... :( .А и от много време съм в депресия относно моята външност ...да не крия ,че съм грозен и смешен наистина ..мога да я разбера но пък адски много ме боли от това.Мисил съм си и за най-лошото ...да сложа край на живота си заради това ,че съм такъв...и още си го мисля.уфффффффффффффффффф фффффффф

e_l_i_z_a
05-09-2006, 05:28
1.Всеки човек си има красота и чар!
2.За всеки влак си има пътник!
3.Не само за най-красивите има любов.Дори понякога точно те са най-нещастни!

Amorfofalus
05-09-2006, 06:59
Я се успокой как ще слагаш край на живота си :smt018
не те познавам , но съм сигурен че мн момичета занапред ще те харесват...само да ти кажа че не е най-важното да си красавец , по-важното е да имаш хубава характер и чар ( щом е още с теб значи ги имаш ) ако стане така че се разделите ( по нейна вина ) значи не те заслужава
Човек трябва да се харесва такъв какъвто е...недей да обрашащ внимание на всичките глупости покрай теб а си живей живота

black_dimond
05-09-2006, 07:27
mi kato ti e kazala 4e te obi4a ili kqato si razbral za6o ne deistva6 a otnosno krasotata tq qvno 6om tova momi4 ti se kerfi qvno e otrila ne6o koeto e haresala v teb taka 4e i dr hora 6e go otkrivat za napred

ashly besnata
05-09-2006, 08:06
Gledai sega seki si ima svoq char,az naprimer imam dve bemki ednata mi e nad vejdata i drugata mi e pod okoto i misleh,che te me pravqt mnogo grozna obache nqkoi momcheta mnogo gi kefqt!Inache predi i az bqh depresirana zaradi tqh

Krem4eto
05-09-2006, 15:38
АЙЙЙ недей така!!!Хората са на Земята за да се опитат да осъществят мечтите си!!!А щом ти казва,че те обича,какъв е проблема?!Грозен,пфу всеки си има своя чар вярвай ми!!!И УМНАТА!!!

kefish
05-09-2006, 15:48
Еи лице по спокойно.Какви са тези неща да си слагаш край на живота.Гледай напред,не говори такива глупости,ти си свястно момиче.А аз какво да кажа като само на Курви {мНОго сорка за израза} налитам,или те ме занимават.Няма да си слагам край на живота я.Аре успех ти пожелавам и да не ти пука.Ще си намериш по яка кака да те отрака ХАхАХа,и ще си щастлив.Аре Bye за сега ;)

craitan
05-09-2006, 15:56
spoko pi4 predi i az misleh 4e sym grozen no razbrah 4e imam 4ar i go izpolzvam i ot togava na sam sym bil s takiva momi4eta za koito samo predi si me4taeh a 6tom e kazala 4e te obi4a i haresva imai i doverie ne mi se vqrva da te lyje prosto ei taka haide kysmet i bez gluposti [-X

crazy_bonbon
05-10-2006, 15:22
ti naistina si mngo ot4aian.vij sega spored men nai-serioznata tema koiato si zasegnal e misalta za samoubiistvo.4estno kazano-tova e nai-glupavoto ne6to koeto sam 4uvala!pomisli za kolko hora si cenen,kolko 6te sa naraneni.pomisli za ne6tata koito obi4a6.a za drugoto-az kato momi4e ti kazvam 4e mikoga ne bih tragnala s mom4e koeto mislia za grozno.i sam absoliutno saglasna 4e niakoi den 6te razbere6 4e ne si grozen a naprotiv-prekrasen. :wink:

sasho_metallico
05-10-2006, 15:27
A oт къде идва лафа - кура ми Янко?