PDA

View Full Version : Кои са Ви любимите певци/певици/групи?



певицата
05-09-2006, 09:02
Брат ми казва, че сум луда да харесвам:
Rihanna, Ciara, Missy Elliot, Christina Milian, Aaliyah
Sean Paul, Chris Brown, John Cena
Pussycat dolls, Black Eyed Peas
Вие какво ще кажете за тях? Моля ви кажете си мнението за всички. Благодаря ВИ ;-) :wink: O:) :mrgreen: :-D :D :) 8) :lol:

rouge
05-09-2006, 09:56
kaji mu che toi e lud ;-)

05-09-2006, 11:54
НЕ ЗНАМ НЕ ЗНАМ стига с тия тапи теми егати идиотите каде са се навадили тука

`Death`Whore`
05-09-2006, 11:56
1. Защо те интересува мнението му?
2. Защо мислиш, че нас ни интересува?

хм мисли...17
05-09-2006, 12:34
аве живота си е твои бе ако искаш и ще си качиш на тел-а женско пъшкане по реме на секс, защото те кефи... кво ги ебе ти какво слушаш и как може да исказват мнение...
ПС. Всеки гледа в чуждата торба (глава) и се възмущава, че нямало нищо, хах да го еба ми твоята да не е препълнена- отдавна е отлетяла с вятара по простата причина, че си мн умен....! НИКОГА НЯМА ДА УСПЕЕМ!

Dr. Kazimbutt
05-09-2006, 12:54
Брат ми казва, че сум луда да харесвам:
Rihanna, Ciara, Missy Elliot, Christina Milian, Aaliyah
Sean Paul, Chris Brown, John Cena
Pussycat dolls, Black Eyed Peas
Вие какво ще кажете за тях? Моля ви кажете си мнението за всички. Благодаря ВИ ;-) :wink: O:) :mrgreen: :-D :D :) 8) :lol:
Откога тези личности могат да се нарекат певци?

the_o.c_girl
05-09-2006, 13:11
1. Защо те интересува мнението му?
2. Защо мислиш, че нас ни интересува? :smt081

teenkopele
05-09-2006, 13:37
Брат ми казва, че сум луда да харесвам:
Rihanna, Ciara, Missy Elliot, Christina Milian, Aaliyah
Sean Paul, Chris Brown, John Cena
Pussycat dolls, Black Eyed Peas
Вие какво ще кажете за тях? Моля ви кажете си мнението за всички. Благодаря ВИ ;-) :wink: O:) :mrgreen: :-D :D :) 8) :lol:
Откога тези личности могат да се нарекат певци?


Хах :o , комерс и половина! Само чернооките грахови зърна имат 1-2 добри песни. :lol:

В крайна сметка, всеки си има вкус и слуша, каквото му е кеф. :wink:

evanescence_fen4e
05-09-2006, 14:01
evanescence i within temptation

SEXtreme
05-09-2006, 14:08
Ееее по-спокойно бе! Кво нападнахте сички веднага? Кат не ви харесва не пишете :)
Ето ги мойте фавс:
Преслава, Mariah Carey, Райна, Деси-Слава, Емилия, Matt Pokora, Arash...etc

pevicata
05-09-2006, 18:38
ок бе хора вие ме нападнахте все едно слушам няква отвратиелна музика. На мен пък ми харесват тея хора! И ако това на вас не ви харесва просто не пишете. И впрочем.....никой не ми отговори на въпроса. Вие казвате цитирам : Какви идиоти са се навъдили тука.... ( или нещо от тоя род) Еми явно вие сте идиотите щото сега паднах на вашето ниво което е адски гадно, дмек вие ме направихте идиотка!

priti_kiti
05-09-2006, 19:09
Кои са Ви любимите певци/певици/групи? - Rhapsody,Cradle of Filth,Guns 'n Roses,KoRn,Yngwie Malmsteen,Bryan Adams,Bon Jovi,Bullet For My Valentine,30 seconds to Mars,Deep Purple,AC/DC,Beverly Craven,Helloween,Scorpions,Gary Moore,Rammstein,Roxette,Iced Earth,Blind Guardian...

SEXtreme
05-09-2006, 19:27
ок бе хора вие ме нападнахте все едно слушам няква отвратиелна музика. На мен пък ми харесват тея хора! И ако това на вас не ви харесва просто не пишете. И впрочем.....никой не ми отговори на въпроса. Вие казвате цитирам : Какви идиоти са се навъдили тука.... ( или нещо от тоя род) Еми явно вие сте идиотите щото сега паднах на вашето ниво което е адски гадно, дмек вие ме направихте идиотка!
Аз ти отговорих :)

EnJoY ThE LoVe
05-10-2006, 12:07
Pevec-Di4o
Pevica-Gergana
Grupa-Black Eyed Peas :wink:

Thoughtless forever!
05-11-2006, 10:05
Еванесънс ми е най-любимата група определено!
Ейми Лий - най-готината певица!
Шон Морган и Бен Мууди- Къртят отвсякъде!

Lil` Bow Wow
05-11-2006, 14:01
добре замесена, Мтв повърня

Що ве,Жон Сина не са го давали по ем ти ви май.Той е ъндАрграундски рапер за тфа.Евала на певицата че е намерила смисъла в музиката.:smt005

Estranged
05-11-2006, 16:49
Guns'n'Roses

Bon Jovi
Aerosmith
Rolling Stones
Helloween
Accept
Metallica

и т.н.