PDA

View Full Version : dali zna4i ne6to?



05-09-2006, 09:41
w nowo u4ili6te sym ot na4aloto na godinata.wednyv izlqzoh s pr kym ndk-ato i tam widih edno mom4e ot u4ili6te s nqkwi negowi priqteli.bqhme sedali na edna pejka to4no s/u tqh,w naa4aloto ne go zabelqzoh i sled tfa kato trygnahme da stawame 1 pr mi wika 4e nqkaf potoqnno me zqpa i towa be6e edno mom4e ot sysedniq klas.ottogawa w u4ili6te postoqnno me gleda i nabludawa,nqkaksi tyrsi na4in wse da e po blizo do men i sym go zabelqzal,ne se poznawame mn no prosto me se zagowarqli ej taka.Dali towa 4e postoqnno obry6ta pogled sled men i wse gleda da e s negowite priqtelni na na6iq etaj(ne s emestim) zna4i ne6to|?dali m hareswa?prostom mi e intersno ne 4e go hareswam...

ashly besnata
05-09-2006, 09:59
Emi to nqma znachenie dali go haresvash ili ne zada ti e interesno da razberesh,no qvno se opitva da bude po-blizo do teb i iska da te zagovori obache nqma smelost!Takache spored men trqbva da otidesh do nego da se zapoznaete i taka ot samosebesi ako toi te haresva moje da se poluchi neshto,obache ot edna strana moje samo da go kefish,a toi da si ima gadje,no po-vuzmojno e da te haresva taka che hodi pri nego zapoznaite se i ot tam shte trugne vsichko! \:D/ YSPEX!!

*Poli*
05-09-2006, 10:34
Очевидно не е безразличен към тебе...... все пак ти обръща внимание, нали?
Ако мислиш, че във форума някой ще успее да ти даде отг на "dali zna4i ne6to?" леко се лъжеш :? Сега, мн ясно, 12-13г. момичета ще почнат да съветват "ходи поговори с него, 100% те харесва"....... Лично според мене, след като "prosto mi e interеsno ne 4e go hareswam..." е най-добре да не му обръщаш внимание. Иначе, щом толкова те гледа значи има интерес кам тебе........

LP_girl_14
05-09-2006, 11:23
Вероятно си му симпатична,изпитва нещо към теб,може и да е само привличане щото не те познава лично,но все пак е нещо.Както и да еМи щом не го харесваш,просто няма смисъл да се интересуваш от него и да му обръщаш внимание,защото така той ще почне да таи напразни надежди...

Krem4eto
05-09-2006, 15:45
Може и да значи нещо!Трябва да се запознаете "Официялно" и да се сближите,после да му кажеш,че го харесваш!!! ХАЙДЕ УСПЕХ!

craitan
05-09-2006, 15:48
Може и да значи нещо!Трябва да се запознаете "Официялно" и да се сближите,после да му кажеш,че го харесваш!!! ХАЙДЕ УСПЕХ!

tova e nai razumnoto predlojenie :) =D>