PDA

View Full Version : Komlimenti



Borislav_Tenev
05-09-2006, 11:56
Mnogo sym sakat w praweneto na komplimenti na momichetata. Ne moga da usetja koga e vremeto ili puk kakvi da mi budat komplimentite. Mola da kajete koga e umestno i kakvi trjabva da sa. I ne mi kazvajte che trjabwa mi dojde otvytre. Ako moje njakvi jaki komplimentcheta da napishete, ama da ne sa mnogo kli6irani.

`Death`Whore`
05-09-2006, 11:58
Най-якият комплимент беше, когато бъдещото ми гадже каза, че си е било чикия и е мислело за мен. Иначе най-обикновеното "Красива си" върши работа. Комплиментите не трябва да се мислят, те идват от вътре. Като че ли аз да кажа на гаджето, че е много красив само за да правим секс - трагично е.

Krem4eto
05-09-2006, 15:47
Може ако дойде с нови дрешки да кажеш много си красива така,като е с нова прическа същото,може да и кажеш че ти липсва,че когато си с нея ти е много приятно...УСПЕХ!

FeelBadInc
05-09-2006, 16:02
Пробвай нещо старо, но златно. Примерно: Някой казвал ли ти е колко си хубава? И ако ти отговори да, следва:"Излъгал те е!" В първия момент малко ще се ядоса, но точно тогава следва репликата:"Ти си просто божествена" На мен като ми го казаха това направо светнах ;) \:D/

jadna_za_lubov
05-09-2006, 16:05
momi4etata mnogo se vpe4atlqvat ot romanti4ni mom4eta koito pravqt komplimenti a ne nqkvi vuzduhari...

nai-golemiqt "kompliment" koito moje6 da kaje6 na momi4e e "OBI4AM TE" stiga estestveno da go 4uvstva6 naistina....

black_dimond
05-09-2006, 17:53
mi az chestno kazano ne obicham vseki sre6nat da mi pravi koplimenti i tem podobni no ot nqkoe mom4e koeto haresvam mn bih se zaradvala ako mi kaje 4e sum krasiva 4e imam hubavi drehi ili ne6o takova

Qgodka_
05-09-2006, 18:02
Най-якият комплимент беше, когато бъдещото ми гадже каза, че си е било чикия и е мислело за мен. Иначе най-обикновеното "Красива си" върши работа. Комплиментите не трябва да се мислят, те идват от вътре. Като че ли аз да кажа на гаджето, че е много красив само за да правим секс - трагично е.

Това изобщо не е комплимент ... егати гадното, от такива "комплименти" не само не ми е приятно, ами на такъв индивид гледам с отвращение.

Та по темата .... гледай да не и кажеш нещо подобно, защото ако е някое добро и мило момиче и държи на себе си , това не само ще я отблъсне, ами повече няма и да те погледне. Кажи и онова, което харесваш в нея, осмивката, очите, кожата, някоя дреха ... много е важно и как си "поднесъл" комплимента, всичко трябва да е казано мило и внимателно :) Успех :wink:

^sladyranka`
05-09-2006, 20:17
Mi to nqma to4no vreme za pravene na komplimenti!Prosto si kazva6.Pak to qki komplimenti.....nz...ako go kazva6 ot sarce,nqma na4in da ne e hubavo :-)

`Death`Whore`
05-09-2006, 20:34
По-добре това, отколкото:
- Болеше ли?
- Кое?
- Когато падна от небето!

На мен от такива ми се повръща. И поне пичът беше искрен и не беше питал по форуми какво да каже.


"bih dal vs da usetq aromata ti"
На това бих се изсмяла.

foReVeR_LoVe
05-09-2006, 20:35
mn e vajno da kaje6 4e haresva6 aromata i.sa6TO moje da kaje6 ne6to ot roda"bih dal vs da usetq aromata ti"(tva e gotin namek 4e q haresva6).kaji i 4e e prekrasna,4e e krasiva ne6to ot toq rod.ama po-umereno s komplimentite vs tr si ima mqrka [-X :wink:

Krem4eto
05-10-2006, 17:21
mn e vajno da kaje6 4e haresva6 aromata i.sa6TO moje da kaje6 ne6to ot roda"bih dal vs da usetq aromata ti"(tva e gotin namek 4e q haresva6).kaji i 4e e prekrasna,4e e krasiva ne6to ot toq rod.ama po-umereno s komplimentite vs tr si ima mqrka [-X :wink:

Това не е лоша идея ;)

white_chik
05-10-2006, 17:57
i az milsq 4e nqma po-hubavo ne6to ot tova da i kaje6 prosto 4e q obi4a6.ina4e ako tolko durji6 na komplimentite ne6to ot roda na "vludqva6 me" ili dori samo "s teb si prekarvam strahotno"

sweety_hope
11-15-2006, 15:08
Mislq 4e edno momi4e bi se vpe4atlilo nai-mnogo ako zabeleji6 ne6to, na koeto pove4eto xora ne obra6tat vnimanie ot van6nosta i - krasivite o4i,nejnata koja,mekata kosa.Mislq 4e vsqko momi4e bi se trognalo ako znae6(neznaino ot kade,no v nikakav slu4ai spetzialno da q pita6) i si zapomnil kogato tq e spomenavala koi e liubimiq i tzvqt,pesen,tzvete-ne6ta tolkova drebni i v sa6toto vreme tolkova sa6testveni!!!USPEX!

LO6IQ
11-15-2006, 15:52
:mrgreen: Ами гледай да не е изтъркан комплимента .. на мен лично не ми харесва ,, много си готина'' , ,,красива си'' нещо такова .. ? за кожата ,косата,очите ,дрехите е по-добре

Miss`LoVe`
11-15-2006, 16:59
Mi poprincip komplimentite ne se mislqt,a si idvat otvutre,no ako 4ak tolkova se nujdae6 ot suvet:Moje da i kaje6 kolko e krasiva,kak kato q gleda6 ne moje6 da otlepi6 o4i ot neq,4e iska6 tozi mig da ne svur6va i postoqnno da ste zaedo,4e ima krasiva usmivka ili ne6to ot toq rod!!! Kogato si s neq,se ne6to 6te ti doide na um. Btw. edno ot nai vajniyte ne6ta koito iska da 4uva edno momi4e ot svoqta polovinka,tova e 4e toi q obi4a.Moje da e malko trudno,no mn pomaga !!! :P

teardrop
11-15-2006, 17:06
Важното е да си искрен. Тогава всеки комплемент би звучал добре, стига да не е прекалено изтъркано и клиширано.

ruff_rider_lady
11-15-2006, 19:18
Ами някаде бях чела , че ако на някой му правят много често комплименти , за това че е красив/а (пример) , ти му направи такъв комплимент , който не са му казвали до сега (или са му го казвали много рядко) например че има невероятно изразителни очи . Този принцип наистина действа , а човекът , на който си направил комплимент ще остане очарован (личен опит) .