PDA

View Full Version : kude da otida na lekar???



nezabelejim
05-09-2006, 13:26
Zdraveite na vsi4ki. Na 18 godini sum. Az nqma da pitam kakvi sa tiq beli pup4ici po penisa mi za6toto ve4e znam i znam su6to 4e se hodi na lekar, na urolog. Oba4e az ne znam kude da otida. V smisul kajete mi edna bolnica kudeto da otida. Da ne e ot tiq golemite stoli4ni bolnici. Moje i 4astna da e i da ne mi iskat napravlenie. 6toto nito se mnojat, nito namalqvat, no me draznqt ve4e i iskam da gi mahna. I ako moje da ne me pra6tate pri li4nata lekarka:) Mersi predvaritelno, ne e mn seriozna tema no men me vylnuva i se nadqvam da polu4a seriozen otgovor.

gazeto
05-09-2006, 13:57
Az sum na 17 godini i az imam,tuka sum vijdal kup temi za tova i v kraina smetka pak nerazbrah.Mai ne e opasno,ne sum hodil na lekar nito sum kazval na nqkoi...Prosto malki beli to4ici,de da znam i az kvo e tva.

`Death`Whore`
05-09-2006, 13:58
Не е лошо да се отиде на профилактичен преглед. Иначе много мъже имат бели пъпчици по ръба на главичката на пениса. Мастни образувания са и не са опасни.

nezabelejim
05-09-2006, 14:08
Az znam kude se poqvqvat, znam kakvo predstavlqvat, znam 4e ne sa opasni, znam 4e mnogo hora imat, NO NE ZNAM KUDE DA OTIDA i tova iskam da znam ako moje. Aide mersi pak!