PDA

View Full Version : koe mom4e da izbera?



miNiTo
05-09-2006, 14:44
mi zna4i malko e obarkano takoz i nz dali 6te me razberete,no prosto iskah da spodelq s nqkoi
zna4i harevsam edno mom4e da go nare4em A.ta s A se poznavame ot skoro,no si pasnahme kato hora.no ot nego razbrah 4e toi oi4a druga,no ne6to ne e nared 6tot mu be6e kofti.bratov4ed mu kaza,4e se bili zaribqali i tq mn se bila pravila.... no vajnoto e 4e toi q obi4a,a i e kazal 4e sam bila malka:((a razlikata ni e samo 2 godini) i az re6ih 4e nqmam 6ans.i tozi petak bqh za malko na edno rd.tam vidqh rojdenika(da go nare4e m B) i toi si me gu6ke6ae mn dalgo vreme posle po4na s kiss po buzkata,po drugata i posle se celunahme.no bez ezik,toi se opita no go drapnah i n6 ne stana
no sega A vse me razpitva ima li n6 m/u mene i B.kazva mi da ne se zanimavam s nego,iskal samo da me iz4uka i takifa..
i nz sega kakfo da pravq.da se zanimavam li s B i tova fnimanie koeto proqvqva sega A moje li da ozna4ava 4e ispitva ne6to kam mene?
kogo da ibera A ili B ?iamm li 6ans
(B e kazal 4e isak da hodim,no az nz dali go haervsam tolkz)

craitan
05-09-2006, 15:19
A vse me razpitva ima li n6 m/u mene i B.kazva mi da ne se zanimavam s nego,iskal samo da me iz4uka i takifa..
i nz sega kakfo da pravq.da se zanimavam li s B i tova fnimanie koeto proqvqva sega A moje li da ozna4ava 4e ispitva ne6to kam mene?
kogo da ibera A ili B ?iamm li 6ans
(B e kazal 4e isak da hodim,no az nz dali go haervsam tolkz)

Zna4i ako iska6 da trygne6 s B tova sama trqbva da go re6i6 i preceni6 a, ako A ti kazva 4e obi4a druga toi moje da kazva tezi ne6ta za6toto te 4uvsta blizka priqtelka i e zagrijen za tebe ne e zadyljitelno tova vnimanie da zna4i 4e isptva ne6to kym teb izbora si e izcqlo tvoi nadqvam se da vzeme6 nai pravilniq 8-[ :smt006

ashly besnata
05-09-2006, 15:24
Oxa...nachi: 1.dali iskash da trugnesh s B. si e tvoq rabota 2.A. moje da ti kazva tova za da te predpazi,no ot edna strana moje i da revnuva 3.ne se kolebai s koi da izberesh,a poslushai surceto si YSPEX!!

ani4ka18
05-09-2006, 15:28
тоя В нещо не ми харесва. как така ще се видите ей сега и след малко ще започне да те целува, да те натиска... и т.н. май А наистина е прав и оня те иска само за 1 нощ. но никога нищо не се знае. избора е твой O:)

ashly besnata
05-09-2006, 15:31
ani4ka18 predpoloji,che primerno A. revnuva B. i che A. neiska da trugne s momixheto samo zaradi razlikata v godinite,a inache mnogo da i se kefi

FeelBadInc
05-09-2006, 15:47
Абе и на мен тоз Б нещо не ми допада... Ама решението си е твое, колкото до А мисля е е загрижен за теб само като приятел, обаче кой знае ;)
Късмет

Krem4eto
05-09-2006, 16:30
Май Б е по-добре!

miNiTo
05-09-2006, 16:42
ami az mai ne se izrazih pravilno :)
sas B sme se vijdali predi i slu4aino po-4ata se namerihme i taka
a pak A nz ko da si mislq 6tot kat me vidi mi se radva i si me gu6ka,no pak toi nz 4e az izpitvam ne6to kam nego,makar4e spored negofite fr "toi ne bil tolkz zle,4e da ne razbere"

FeelBadInc
05-09-2006, 17:46
Зарежи Б, според мен ако си с Б ще разбереш колко много харесваш А... Ама решението си е твое... :)