PDA

View Full Version : DAITE MI SAVET



gergan4eto
05-09-2006, 15:48
mom4eto koeto mi e nai-dobar priqtel se okaza 4e e vliuben v men ot blizo edna godina... I az imam nqkakvi osobeni 4yvstva kam nego, no ne znam kakvo da prava strah me e kato tragnem i ako se razdelim skoro dali pak 6te sme si priqteli. A sega na 12ti ima rojden den i sam mu obe6tala da sam s nego cql den...
molq vi daite mi savet!!!

craitan
05-09-2006, 16:01
ami 6tom misli6 4e ima6 4ustva davai deistvai za6toto posole moje da syjalqva6. no ot druga strana bydi vnimatelna :-k v smi gledai da napravi6 taka 4e posle da ne ostanete samo naraneni edin ot drug i da se razvali edno taka dobro priqtelstvo prosto sedni i pomisli malko :-k i sym siguren 4e 6te stigne6 do nai-pravilnoto re6enie. pojelavam ti kysmet

Glezlata
05-09-2006, 16:04
Ako 4uvstavata ti ne sa mn silni po dobre si ostanete samo priqteli,za6toto nqma ni6to po hubavo ot veren priqtel.Gadjeta kolko iska6,ama istinski priqteli ne se sre6tat 4esto.No ti nai-dobre znae6 kak 6te reagira,ako puk se precaka vsi4ko,za6toto ve4e te haresva - opitai s nego,dano posle da ste si su6titte priqteli oba4e. :-k

ht_7j
05-09-2006, 16:09
Prekarai tzeliq den s nego shte razberesh dali naistina iskash da bydete zaedno. Priqteli ste ot mnogo vreme, koeto znachi, che se poznavate i nqma da ima misteriq v nachaloto, no tova e hubavo ponqkoga. :-)
Prekarai tzeliq tozi spetzialen den s nego bez zadryjki..tova nai-dobre shte ti pokaje kakvo shte izleze. No bydi chestna sys sebe si i s nego.

05-09-2006, 17:09
6te se postaraq da ne zgre6a, za6toto mnogo darja na nego i ne bih iskala da go narana. predpo4itam sebe si da narana no ne i nego.

black_dimond
05-09-2006, 17:27
ako 6e pravi6 ne6o s nego nai dobre purvo dasi sigurna v 4uvstvata si za6oto ina4e 6e stane mn tupo i za dvamata

Death_F
05-09-2006, 17:45
МноООоооООооОго позначто кажи му че не искаш да ходите плс само ще си развалите приятелството!

mImIt0o0
05-09-2006, 17:49
mom4eto koeto mi e nai-dobar priqtel se okaza 4e e vliuben v men ot blizo edna godina... I az imam nqkakvi osobeni 4yvstva kam nego, no ne znam kakvo da prava strah me e kato tragnem i ako se razdelim skoro dali pak 6te sme si priqteli. A sega na 12ti ima rojden den i sam mu obe6tala da sam s nego cql den...
molq vi daite mi savet!!!

Milichka ne pravi tazi greshka ak0 nqmash silni chuvstva kym neg0...Az sgreshih predi 1 sedmica i sega mn syjalqvam za vsichk0,n0 nem0-ga da vyrna vremet0 nazad i da pr0menq neshtata...mN d0bre si p0misli kakv0 shte pravish za da ne sgreshish i da syjalqvash p0sle kat0 mene...naistina p0misli si d0bre!!! Vse pak ste mn d0bri priqteli i t0 0t dylg0 vreme i edvali shte iskash t0va priqtelstv0 da se razpadne pr0st0 ei taka... Jelaq ti mn uspeh :}{}

ashly besnata
05-09-2006, 18:31
mom4eto koeto mi e nai-dobar priqtel se okaza 4e e vliuben v men ot blizo edna godina... I az imam nqkakvi osobeni 4yvstva kam nego, no ne znam kakvo da prava strah me e kato tragnem i ako se razdelim skoro dali pak 6te sme si priqteli. A sega na 12ti ima rojden den i sam mu obe6tala da sam s nego cql den...
molq vi daite mi savet!!!

Milichka ne pravi tazi greshka ak0 nqmash silni chuvstva kym neg0...Az sgreshih predi 1 sedmica i sega mn syjalqvam za vsichk0,n0 nem0-ga da vyrna vremet0 nazad i da pr0menq neshtata...mN d0bre si p0misli kakv0 shte pravish za da ne sgreshish i da syjalqvash p0sle kat0 mene...naistina p0misli si d0bre!!! Vse pak ste mn d0bri priqteli i t0 0t dylg0 vreme i edvali shte iskash t0va priqtelstv0 da se razpadne pr0st0 ei taka... Jelaq ti mn uspeh :}{} taka e neiskam da te razo4arovam ama e taka

05-09-2006, 18:50
Gafyt veche e stanal...Mislish li, che shte zapazite dobroto si priqtelstvo, dori i ako ne trygnate???? [-( Ne bydi taka naivna, plsss....Toi veche ti e priznal, che e vliuben v teb ot EDNA godina...Znachi mu e pisnalo da se krie i da go tai v sebe si. Kartite sa na masata...Dori i da iskash da ste samo priqteli pka shte e naranen i nqma da e syshtoto. Ako trygnete i ne se poluchi, pak shte e naranen i nqma da e syshtoto. No moje i da se poluchi.... :wink:
Dano....

ExTr3m3_GiRL
05-09-2006, 18:58
Ako 4uvstavata ti ne sa mn silni po dobre si ostanete samo priqteli,za6toto nqma ni6to po hubavo ot veren priqtel.Gadjeta kolko iska6,ama istinski priqteli ne se sre6tat 4esto.No ti nai-dobre znae6 kak 6te reagira,ako puk se precaka vsi4ko,za6toto ve4e te haresva - opitai s nego,dano posle da ste si su6titte priqteli oba4e. :-k

Все едно аз съм го казвала...много точно ;)

Krem4eto
05-10-2006, 16:37
Ako 4uvstavata ti ne sa mn silni po dobre si ostanete samo priqteli,za6toto nqma ni6to po hubavo ot veren priqtel.Gadjeta kolko iska6,ama istinski priqteli ne se sre6tat 4esto.No ti nai-dobre znae6 kak 6te reagira,ako puk se precaka vsi4ko,za6toto ve4e te haresva - opitai s nego,dano posle da ste si su6titte priqteli oba4e. :-k

Все едно аз съм го казвала...много точно ;)

gergan4eto
06-06-2006, 20:57
e da no ve4e sam s nego blizo 20 dena i mi e super.Az go obi4am i toi me obi4a. mersi za savetite

sedric
06-06-2006, 21:03
eeeeeeeee golqm praz 4e 6te byde edin den s nego!!!!!! wse edno zaduljitelno trebe da se slu4i ne6toc c c c c cc c c c c c q stiga gluposti....pa dori da go obmislq dobre hiahAIhAIhIAhIAhIhIAhIAhiahiAhiAH e wie me razbiwate wse edni nemoe da izlezne s priqtel na po kafe ili na po biri4ka - ami trqbwa predi twa da go obsudi s polowin sf i togawa

doctordre
06-06-2006, 21:04
eeeeeeeee golqm praz 4e 6te byde edin den s nego!!!!!! wse edno zaduljitelno trebe da se slu4i ne6toc c c c c cc c c c c c q stiga gluposti....pa dori da go obmislq dobre hiahAIhAIhIAhIAhIhIAhIAhiahiAhiAH e wie me razbiwate wse edni nemoe da izlezne s priqtel na po kafe ili na po biri4ka - ami trqbwa predi twa da go obsudi s polowin sf i togawa
ти четеш ли бе??? темата е стара, а и момичето е написало преди теб че вече са заедно...

The Interceptor
06-06-2006, 22:31
mom4eto koeto mi e nai-dobar priqtel se okaza 4e e vliuben v men ot blizo edna godina... I az imam nqkakvi osobeni 4yvstva kam nego, no ne znam kakvo da prava strah me e kato tragnem i ako se razdelim skoro dali pak 6te sme si priqteli. A sega na 12ti ima rojden den i sam mu obe6tala da sam s nego cql den...
molq vi daite mi savet!!!

Аз на твое място ако имах някакви чувства, сигурно нямаше да се сдържда само с приятелство, макар че това което ти казаха е много вярно.
Според мен ако той има наистина силни чувства, те трудно ще отшумят, и вероятно може да се опита да се отдалечи за да потуши бошуващият в него огън (роден поет а). Такива ситуации винаги са ми били много трудни. И аз съм изпадал в нещо такова, но аз бях с приятелските чувства. Когато незнам какво да правя, оставям нещата просто да вървят както си искат. :wink:

Помисли си добре и вземи решение. Каквото и да стане не е края на Света все пак :)

otchaqnata
06-07-2006, 13:40
МноООоооООооОго позначто кажи му че не искаш да ходите плс само ще си развалите приятелството! ot edna strana si prava no za6to kato se e slu4ilo na teb(ako ne se barkam ot mnenietot ti), na men da se slu4i i na neq moje da izleze ne6to probvaite

tupac_fenka
06-07-2006, 15:47
zdr.nqmah vreme da pro4eta kakvo sa ti pisali drugite i se nadqvam da ne povtorq na nqkoi dumite.poprincip ot edno 4isto i krasivo priqtelstvo se rajda i krasivata i dulgotrainata lubov.nz zashto si napisala "kato se razdelim skoro"koi e kazal 4e shte se razdelite .. a i skoro nikoi nemoje da znae kolko vreme shte budete zaedno tova zavisi ot vas samite ako se borite za lubovta si i imate jelanie da ste zaedno dulgo vreme zashto da ne budete ...?a i shtom sega ste priqteli predpolagam 4e i za napred shte ste dori da skusate postaraite se da e taka tova zavisi pak samo ot vas ako si reshila da pravish neshto napravi go za da ne sujalqvash posle...predi tova moje da si pogovorite za trevogite ti i tova e ...:) uspeh mili4ka nadqvam se da se suberete i da ste shtastlivi kakto se polaga ne vseki ..

ludamacka
06-07-2006, 16:16
ami kato ima6 i ti 4yvstva lo6o nqma da ste zaedno ne samo kato friends.daje syper 6te vi e.a i kato skusate 6te se dostatu4no privurzani edin kum dryg 4e nqma na4in da ne si ostanete priqteli.spoki davai smelo :smt023

pitbullbg
06-07-2006, 16:22
nqma ot kakvo da te e strah.... ako izpitva6 nqkvi 4ustva ne mu misli... i nqma da skasate skoro ako i dvamata imate 4ustva i dvamata... daje moje se polu4i po seriozna vrazka..... a ako e svqsno mom4e ako ne se polu4i 6te te razbere...

gergan4eto
06-08-2006, 15:51
blagodarq vi mnogo na vsi4ki vie ste super,mnogo mili ne6ta ste napisali, i izleznah te pravi ve4e ot 20 dena sme zaedno i sme mnogo 6tastlivi ne mojem edin bez dryg vseki den se vijdame, i ne iskame da se razdelqme iskame neprekasnato da sme zaedno ( postoqnno si pi6em i mi se obajda na GSMa) prosto vsi4ko e super :smt007