PDA

View Full Version : kak da navlqza...?



05-09-2006, 15:52
Zdr, tai kato do sega nikoga ne sam imalo kompaniq, ta sega zapo4nahda se sabiram tam s edni fr vsqka ve4er, struvat mi se svestni hori4a...ta, kak moga da navlqza v kompaniqta im, kak da zapo4nat da me priemat kato edna ot tqh i da ne me otbqgvat?Kakvi laf4eta da izpolzvam i t.n....nqkoi da dade napatstviq. 10x predvaritelno! :oops:

hforce
05-09-2006, 16:30
](*,) kakvo zna4i da navleze6 v tqhnata kompaniq 6tom se dviji6 s tqh sabirate se zaedno lafat si s tebe kato ravni i t.n. zna4i si v tqhnata kompaniq, ama imam nqkolko vuprosa:
1. ti na kolko si i kakvo si (m/f)
2. te a kolko sa i kakvi sa
3. kolko 4esto se sabirate, za po kolko vreme, i jiveete li blizko (smisul ot edin kvartal li ste)
4. pu6ite li, piete li zaedno lafite li si, ko praite

tva e, a ina4e laf4eta i sekvi takiva ne ti trqbvat za da navleze6 v edna kompaniq, opoznai gi izlizai 4esto s tqh postepenno i te 6e te opoznaqt i 6e svikvan s tebe posle 6e po4nat da te vikat da izlizate, posle nqma da se nalaga da izliza6 6tot se 6e si navunka, nakraq kato po4nat va6te da ti mrunkat 4e rqdko te vijdat im dai 1 snimka, a po burzo 6e sviknat s tebe kato si po aktivno kato si govorite, moje daje i da se zabie6 s nqkoi ot kompaniqta

05-09-2006, 19:08
](*,) kakvo zna4i da navleze6 v tqhnata kompaniq 6tom se dviji6 s tqh sabirate se zaedno lafat si s tebe kato ravni i t.n. zna4i si v tqhnata kompaniq, ama imam nqkolko vuprosa:
1. ti na kolko si i kakvo si (m/f)
2. te a kolko sa i kakvi sa
3. kolko 4esto se sabirate, za po kolko vreme, i jiveete li blizko (smisul ot edin kvartal li ste)
4. pu6ite li, piete li zaedno lafite li si, ko praite

tva e, a ina4e laf4eta i sekvi takiva ne ti trqbvat za da navleze6 v edna kompaniq, opoznai gi izlizai 4esto s tqh postepenno i te 6e te opoznaqt i 6e svikvan s tebe posle 6e po4nat da te vikat da izlizate, posle nqma da se nalaga da izliza6 6tot se 6e si navunka, nakraq kato po4nat va6te da ti mrunkat 4e rqdko te vijdat im dai 1 snimka, a po burzo 6e sviknat s tebe kato si po aktivno kato si govorite, moje daje i da se zabie6 s nqkoi ot kompaniqta
ami zna4i az sam f i sam na 15, a horata ot kompaniqta mi sa m/u 14 i 17 god.Zni4i te vsqka ve4er se sabirat, az ne sam vsqka ve4er s tqh,no jiveqt blizko do nas pove4eto.

hforce
05-09-2006, 21:02
ako iska6 da te priemat kato 4ast ot kompaniqta po huu izlizai po 4esto, a i po huu ne si fa6tai nikoi ot kompaniqta za gadje ako ne smqta6 da si dulgo vreme s nego 6tot ako go zareje6 6e te namrazi i ot tam i celata kompaniq, ama ina4e tva e nai lesno, fa6ta6 si nekoi i hem si s kompaniqta hem s nego