PDA

View Full Version : Споделената любов не винаги побеждава



05-09-2006, 15:58
Харесвам го и той ме харесва също, ама сме много добри приятели, май такива и трябва да останем :roll:

craitan
05-09-2006, 16:05
"Едва когато нещо си отиде и с него се простиш,разбираш колко ти е нужно и чак тогава ти тъжиш" tva e ot men pomisli si nad vyprosa :-k

jadna_za_lubov
05-09-2006, 16:07
ose6tala li si nespodelena lubov da vidi6 kak boli 4e 4ak togava da razbere6 kakvo e ?!

ti pak se radvai 4e ste priateli 4e i tova moje6e da ne bude....

black_dimond
05-09-2006, 17:35
e ima i takiva sluchai no sa mn kofti znam ot razkazi na priqtelki i ne iskam 4estno kazano da go prejiveq

kobrichka
05-09-2006, 17:56
Мила по-добре да си останете приятели,защото ако имате нещо повече после може да не бъдете повече никога приятели ,може после да съжаляваш,но ти си знаеш най-добре. :D Успех!!!!!!!!!!!!!!!

MaZoLe
05-09-2006, 18:04
Abe nz 6o q lujete momi4eto ama..... :-D Vij sq az nz dali e sigurno 4e ako se haresvate i ni6to m\u vas ne se slu4i 6te si ostanete priqteli... Pomislihte li 4e toi moje da si pomisli 4e ti ne go haresva6 ili ne6to podobno.... Dali nqma da zapo4ne da strani ot teb!

P.S. Sq koito re6i taq glavobluskanica 6e mu dam nobelova nagrada!! :mrgreen:

ne6i4
05-09-2006, 18:08
Мила по-добре да си останете приятели,защото ако имате нещо повече после може да не бъдете повече никога приятели ,може после да съжаляваш,но ти си знаеш най-добре. :D Успех!!!!!!!!!!!!!!!

opredeleno!!!! :D :smt006

ashly besnata
05-09-2006, 18:26
Мила по-добре да си останете приятели,защото ако имате нещо повече после може да не бъдете повече никога приятели ,може после да съжаляваш,но ти си знаеш най-добре. :D Успех!!!!!!!!!!!!!!!

opredeleno!!!! :D :smt006 mi da pravi sa

ATAKABG
05-10-2006, 02:34
Abe nz 6o q lujete momi4eto ama..... :-D Vij sq az nz dali e sigurno 4e ako se haresvate i ni6to m\u vas ne se slu4i 6te si ostanete priqteli... Pomislihte li 4e toi moje da si pomisli 4e ti ne go haresva6 ili ne6to podobno.... Dali nqma da zapo4ne da strani ot teb!

P.S. Sq koito re6i taq glavobluskanica 6e mu dam nobelova nagrada!! :mrgreen:

много точно. :mrgreen:

`Death`Whore`
05-10-2006, 08:34
Всъщност истинската любов побеждава почти всичко. А ти се притеснявай да си с него и излизай с оправданието, че любовта невинаги побеждава.

SeXyTo_f
05-10-2006, 10:40
Мии...аз предпочитам..хубаво здраво приятелство...защото след връзка...може пак да общувате..ама няма да е същото....което в мн. гадно... 8-[

doctordre
05-10-2006, 10:51
Мии...аз предпочитам..хубаво здраво приятелство...защото след връзка...може пак да общувате..ама няма да е същото....което в мн. гадно... 8-[
точно там е проблема, много се замисляте... не му мислете, действайте както ви каже сърцето...

SeXyTo_f
05-10-2006, 10:54
Мии...аз предпочитам..хубаво здраво приятелство...защото след връзка...може пак да общувате..ама няма да е същото....което в мн. гадно... 8-[
точно там е проблема, много се замисляте... не му мислете, действайте както ви каже сърцето...
ми то след тва....никога не е съшото...найстина едно здраво приятелство...е мн по яко...

doctordre
05-10-2006, 10:55
всеки си има мнение :wink:

crazy_bonbon
05-10-2006, 15:08
uffff tova e vazmojno nai-gadnoto i az sam go izpitvala.probvai da poflirtuva6 ako pak ne stane niama smisal da si igraete na nedomlavki.ostanete si mn dobri priateli

05-10-2006, 15:46
При положение, че и 2мата се харесвате, не мислиш ли, че всъщност в това състояние само се измъчвате един друг ? Аз самия в момента съм в такава ситуация - момичето каза, че ме обича, но не иска да загуби приятел - резултата е че нито сме гаджета, нито мога да тръгна с друга, защото след този разговор се влюбих в нея дори по-силно и още не ми е минало - надявам се да е права, но дали не сме загубили една прекрасна любов?

teenkopele
05-10-2006, 15:49
Всъщност истинската любов побеждава почти всичко. А ти се притеснявай да си с него и излизай с оправданието, че любовта невинаги побеждава.

Съгласен съм. :wink:

doctordre
05-10-2006, 16:32
При положение, че и 2мата се харесвате, не мислиш ли, че всъщност в това състояние само се измъчвате един друг ? Аз самия в момента съм в такава ситуация - момичето каза, че ме обича, но не иска да загуби приятел - резултата е че нито сме гаджета, нито мога да тръгна с друга, защото след този разговор се влюбих в нея дори по-силно и още не ми е минало - надявам се да е права, но дали не сме загубили една прекрасна любов?
ужас! не думай, тва е много лошо :?

Heaven_inhabitant_f
05-10-2006, 16:38
Аз също харесвах най-добрия си приятел,после и той се оказа,че ме харесва и сега сме вече почти 8 месеца заедно и всичко е супер :) Не съжалявам,че не си останахме "само приятели" :) По вашата логика с гаджето не трябва да сте приятели,тогава с кой трябва да тръгнете с някой който познавате от 2 дни,така ли? И това съм правила ама да ви кажа не завърши много добре :)

05-10-2006, 20:56
Благодаря ви за съветите. Ще видя какво ще правя с тая любов :smt007

honey_reflection
05-11-2006, 19:24
Ne ti preporuchvam da si razvalqsh priqtelsvoto samo za 1 vruzka.. v koqto shte znaesh, che rano ili kusno shte se razdelite.. !! No pak od druga strana e po dobre v 1 vruzka da imash priqtel do sebe si, i da se chustvate dobre s sebe si !! No ako reshish da hodite, i posle skusate, ne se nadqvai na priqtelsvoz zashtoto tova e mn trudno od bifshi da stanete pak priqteli.. no nai lesnoto e od priqteli da stanete gadjeta!! Pomisli dobre koeto shte ti e po izgodno =)

Krem4eto
05-13-2006, 08:57
Щом мислиш,че трябва да си останете добри приятели-така да бъде!

PleasureSeeker
05-13-2006, 10:13
uffff tova e vazmojno nai-gadnoto i az sam go izpitvala.probvai da poflirtuva6 ako pak ne stane niama smisal da si igraete na nedomlavki.ostanete si mn dobri priateli и аз това бих ти препоръчал...просто тънки намеци и флиртове...

DeSsY`
05-13-2006, 10:35
Не разваляйте приятелството си! Защото ако има връзка между вас и после скъсате нещата никога вече няма да бъдат както преди и ще загубите и приятелските чувства между вас.

05-13-2006, 21:49
znae6 li....spored men si ostanete priqteli..pone za izvestno vreme....az znam ,4e ti edva li 6te se vslu6a6 v nqkoi suvet,kakto napravih i az i tova be6e ogromna gre6ka,za koqto mn sujelqvam...bqhme mn dobri priqteli,no po edno vreme se zaharesvahme,trugnahme,skusahme..sega pak sme priqteli i ne e kato predi,vupreki 4e ve4e ne se haresvame...i mn sujalqvam za tova:(

[UN]HappY
05-13-2006, 22:56
Nai-dobre shte b1de da zapazite priqtelstvoto. To e po-vajno, spored men Kakto se kazva "Edno priqtelstvo moje da zav1rshi s liubov, no liubovta s priqtelstvo - NIKOGA!!!" :(