PDA

View Full Version : bolka...bolka i pak bolka....



jadna_za_lubov
05-09-2006, 16:02
zdraveite...slu4valo li vi se e da si haresvate nqkoi tolkova mnooogo 4e postoqnno da vi e v glavata,a negovite 4uvstva da sa nespodeleni....
a moje li da vi popitam ne6to nali trqbva da jiveem za smisala na jivota ami kogato nqma smisal...moje bi 6te vi zvu4i mnooogo banalno no az se 4uvstvam mnogo kofti ... tova nespodelenata lubov postepenno me ubiva...tolkova mn boli...

My heart is brolken... :smt102

Glezlata
05-09-2006, 16:10
Az za 6tastie ve4e ot 1 godina ne sum go izpitvala tova 4uvstvo,no naistina te razbiram - ujasno e!!! Znae6 li ot moq skromen opit :lol: na4ina e da si haresa6 drug.Pri mene taka ne6tata minavat po leko i razdqli,kusaniq i nespodelena lubov.Prosto ne se zatvarqi v ku6ti,izlizai,pravi ne6ta,koito ne si pravila i taka 6te sre6tne6 drugi hora i vse nqkoi 6te ti haresa.Toku vij si namerila i golqmata si lubov.I nezabravqi,4e vsik4o minava i otminava. :smt006 :smt006 :smt006

craitan
05-09-2006, 16:14
vremeto lekuva siguren sym 4e 6te go zabravi6 znam ot li4en opit 4e nespodelenata lubov mnogo boli no i se zabravq imai vqra v sebe si a i 6tom sa nespodeleni 4uvstvata zna4i tova ne e 4oveka za tebe nqkade v sveta sy6testvuva 4oveka koito 6te otklikne na tvoite 4uvstva i 6te bydete 6tstlivi ne gubi vqra :)

black_dimond
05-09-2006, 17:32
za jalost da i kazvam za jalos za6oto tolkova iskah da buda s nego a nqma6a na4in i ot togava gledam da e izpitvam tolkova silni 4uvstva kum nqkoi no za jalost ne moje da se zapovqdva na 4uvstvata

Titi_f
05-09-2006, 18:21
Ne se ot4aivai tolkova barzo vseki ima nespodelena lubov v jivota si!vinagi ot lubovta boli ot serioznite vrazki boli taka kakto i ot neserioznite!Prosto boli....i ni6o ne moje da go spre to e vatre vteb vsqko ne6o ti napomnq no ne trqbva da se ot4aivame!predi vsi4ko jivota prodaljava!!!E tova ot men nadqvam se i vie da mi pi6ete...4ao 4ao
:P

ashly besnata
05-09-2006, 18:25
milichka mnogo dobre te razbiram prosto i az sum na kosum da go izjiveq otnovo tova obache se durja na kraka vse o6te

terry
05-09-2006, 18:33
mi slu4valo mi se e da haresvam nqkoi tolkova mnogo.v momenta sam to4no taka ludo vlubena,edinstvenata razlika e 4e i toi e lud po men!Mnogo e gadno,znam,edno biv6e gaje se celuva6e s biv6ata si pred o4ite mi,i az ni6to ne mojeh da nparavq!
a za vuprosa ti
a moje li da vi popitam ne6to nali trqbva da jiveem za smisala na jivota ami kogato nqma smisal...
smisalut na jivota e v tova 4e nqma smisal/tupo zvu4i no spored mene e taka/po su6tata logika bezsmisleno e i da di6a6,no ti di6a6 za6toto ima6 potrebnost ot tova.jivee6 za6toto ima6 potrebnost da jivee6!taka si go obqsnqvam az
aide uspeh i ne se ot4aivai vinagi ima svetlina v tunela i izhod ot zadunenata ulica :wink:

priti_kiti
05-09-2006, 19:43
мда кофти нещо е несподелената любов няма спор.. но не трябва да откриваш смисъла само в нея [-X продължаваш напред и тва е,ако не за друго,то поне заради семейството ти и приятелите ти които те обичат и ценят ;)

[LP]```
05-09-2006, 19:52
ami hvani si nqkoe drugo mom4e i 6te zabravi6 s te4enie na vremeto tazi nespodelena liubov...zabravi go ina4e 6te te boli...
yspeh!!! \:D/ :-) :oops:

He3HauKa
05-09-2006, 19:59
Izpitvala sam go tova i v momenta go izpitvam ,no sas sigurnost ne e bolka za umirane .....Kofti chustvo e ,mislish za edin chovek-kade e kakvo pravi misli li za teb,opitvash se da mu se haresash,tyjno ti e .... No tova shte mine rano ili kasno shte si namerish chovek koito shte te obicha kakto zaslujavash tai che gore glavata i uspeh :mrgreen: Sigurna sam che imash priqteli koito te obichat i podkrepqt tai che da ne ti puka mn mn :smt016

648541
05-09-2006, 20:01
nqma po gadno ne6to ot nespodelenata lubov :cry: az moga da kaja 4e sum imala samo nespodeleni lubovi ot koito tolkova mn bolka sum subrala 4e nqma do kude ](*,) .No ve4e sviknah i ne mi pravi tolkova golqmo vpe4atlenie.No vse pak ima nqkoi s kogoto ti e pisano da bude6 i ti trqabva da jivee6 za da bude6 6tastliva s toq 4ovek,za tova se stegni i gore glavata- vremeto lekuva i 6te go zabravi6 no kogato moje bi toi se zagleda po tebe togava 6te e mn kusno.I 6te razbere6 4e nqma ni6to po hubavo ot tova da gleda6 tozi po kogoto si ti4ala tolkova mn vreme i si se nadqvala da bude6 s nego sega toi iska da budete zaedno no tova nevuzmojno.Sama 6te se ubedi6 nz na kolko godini si no jivota e pred teb i 6te ti se slu4va tolkova hubavi ne6ta za koito 6te si zaslujava da jivee6 :smt007

Krem4eto
05-10-2006, 17:09
zdraveite...slu4valo li vi se e da si haresvate nqkoi tolkova mnooogo 4e postoqnno da vi e v glavata,a negovite 4uvstva da sa nespodeleni....
a moje li da vi popitam ne6to nali trqbva da jiveem za smisala na jivota ami kogato nqma smisal...moje bi 6te vi zvu4i mnooogo banalno no az se 4uvstvam mnogo kofti ... tova nespodelenata lubov postepenno me ubiva...tolkova mn boli...

My heart is brolken... :smt102

Споко и при мене е имало такова нещо!!!ВРЕМЕТО ЛЕКУВА!!!

ashly besnata
05-10-2006, 17:11
Taka si e vremeto naistina lekuva

PLAMENKO
05-10-2006, 17:13
zdraveite...slu4valo li vi se e da si haresvate nqkoi tolkova mnooogo 4e postoqnno da vi e v glavata,a negovite 4uvstva da sa nespodeleni....
a moje li da vi popitam ne6to nali trqbva da jiveem za smisala na jivota ami kogato nqma smisal...moje bi 6te vi zvu4i mnooogo banalno no az se 4uvstvam mnogo kofti ... tova nespodelenata lubov postepenno me ubiva...tolkova mn boli...

My heart is brolken... :smt102


oshte nishto ne si vidqla.. #-o