PDA

View Full Version : Zakusnqvane na cikul.



05-09-2006, 18:37
Na4i rabotata e takava:
imam cikul ot okolo 5-6 meseca
s gadjeto mi ne sme pravili seks,vqrno imahme opit,no prosto az sum mn tqsna i toi taka i ne moja da pronikne celiq.Tozi opit be6e nqkude predi mesec.Nikoga ne se e izprazval v men,okolo men,v/u men.
No tuk iz4etoh tolkova mn temi za zabremenqvanet 4e se panikiosah.
4uvala sum 4e purvona4alno cikula e neredoven,a i az sum dosta slabi4ka.Predi pak mi se be6e slu4ilo da mi doide dva puti v meseca (prez dekemvri) posle qnuari me propusna,fevruari mi doide,mart pak mi doide dva puti i sega me propusna prez april.O6te ne mi e do6lo,a ve4e sme 9 mai.Imam i bqlo te4enie,no ne mislq 4e tova okazva nqkakvo vliqnie.
Ta vuprosa mi e ima li nqkakva vuzmojnost da sum bremenna?

PP: Paranoi4ka sum nali?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-09-2006, 18:39
Na4i rabotata e takava:
imam cikul ot okolo 5-6 meseca
s gadjeto mi ne sme pravili seks,vqrno imahme opit,no prosto az sum mn tqsna i toi taka i ne moja da pronikne celiq.Tozi opit be6e nqkude predi mesec.Nikoga ne se e izprazval v men,okolo men,v/u men.
No tuk iz4etoh tolkova mn temi za zabremenqvanet 4e se panikiosah.
4uvala sum 4e purvona4alno cikula e neredoven,a i az sum dosta slabi4ka.Predi pak mi se be6e slu4ilo da mi doide dva puti v meseca (prez dekemvri) posle qnuari me propusna,fevruari mi doide,mart pak mi doide dva puti i sega me propusna prez april.O6te ne mi e do6lo,a ve4e sme 9 mai.Imam i bqlo te4enie,no ne mislq 4e tova okazva nqkakvo vliqnie.
Ta vuprosa mi e ima li nqkakva vuzmojnost da sum bremenna?

PP: Paranoi4ka sum nali?

ми според мен цикъла ти все още е доста нередовен и ще трябва да мине време за да се нормализира и не мисля че си бременна . поне от това което описваш ти :wink:

terry
05-09-2006, 18:53
ми според мен цикъла ти все още е доста нередовен и ще трябва да мине време за да се нормализира и не мисля че си бременна . поне от това което описваш ти :wink:suglasna sam s neq ne e zaduljitelno da si bremenna ili ne6to takova!na mene mi se normalizira sled godina i polovina i o6te e neredoven daje :mrgreen: :mrgreen:

SeXyTo_f
05-10-2006, 11:21
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35510