PDA

View Full Version : Приятелка или гадже



pafko_
05-09-2006, 19:50
Значи моят проблем се състой в това:Има едно момиче което харесвам от доста време и ми се иска по някакъв начин да продалжа напред, нали разбирате гаджета тва онова, но проблемът ми е че тя по-скоро ме има за приятел и незнам как да постъпя, ако и кажа се страхувам че тя ще ме отбласне нз как ще реаагира и затва още не съм се решил какво да преавя, с нея от доста време си приказваме по телефона споделяме си, но е приятелско общуване, не знам дали въобще знае за моите чувства, така че посаветваите ме нещо плс :?

^sladyranka`
05-09-2006, 20:12
ami opitai se da poflirtuva6 leki4ko
ako te otlasne po-dobre ne prodaljavai!
tova e znak ,4e ne iska da si razvalqte prietqlstvoto,Uspeh!

foReVeR_LoVe
05-09-2006, 20:25
slu6ai sq az sam v sa6toto polojenie samo 4e sam momi4e.i az imam fr koito haresvam.iskam ti kaja 4e tr da napravi6 ne6to.riskuvai!ti si mom4eto ti tr da napravi6 parvata kra4ka.ne o4akvai tq da ti dava signali za6toto moje tq da se strahuva pove4e ot te.kato na4alo po4ni s nameci 4e bi iskal momi4e kato neq do sebe si i ako tq ne reagira rqzko(v koeto se samnqvam)i kaji kakvo izpitva6.znai 4e mnogo vrazki se provalqt o6te predi da sa zapo4nali za6toto nikoi njma smelost da napravi parvata kra4ka.uspeh! :smt006

05-09-2006, 20:57
mi nz hora tq sa darji mn otpusnato s mene, tolkowa priqtelski dori sega si prikazvam s neq

teenkopele
05-09-2006, 21:50
Опитай се да й покажеш, че я имаш за нещо повече от приятелка. Както вече казаха, опитай се да пофлиртуваш с нея.
Помисли добре, преди да направиш нещо. :)
Успех. :wink:

machoka
05-10-2006, 10:02
ъх.. ако може и още някой да се изкаже.. :roll:

На момичета ще ми е интересно да прочета мненията точно по този въпрос. :(

`Death`Whore`
05-10-2006, 10:07
Мачок, виж си темата във "Всичко тийн накуп"...

ей сега..

doctordre
05-10-2006, 10:32
http://merlin-magic.com/modules.php?name=News&file=article&sid=148
много интересно и поучително... =D>

ne6i4
05-10-2006, 11:35
Опитай се да й покажеш, че я имаш за нещо повече от приятелка. Както вече казаха, опитай се да пофлиртуваш с нея.
Помисли добре, преди да направиш нещо. :)
Успех. :wink:

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 i az taka mislq

crazy_bonbon
05-10-2006, 14:44
az ti predlagam slednoto-predloji i.ako tia prieme se opitaite da badete ednovremenno priateli i gadjeta.ako otkaje ia pomoli da zapazite priatelstvoto siл

LP_girl_14
05-10-2006, 16:24
Не можеш да се преструваш че не изпитваш нищо към нея,че гледаш на нея само като на приятелка след като имаш чувства към нея.Почни да й правиш некви малки намеци,покажи й с поведението си че я харесваш,прави й комплименти и т.н. и в същото време наблюдавай как тя ще реагира на тези твои действия.Ако е безразлична и не ти отвръща със същото,значи е по-добре да спреш и да си останете приятели.Ако пък се включи със същите действия значи има шанс това приятелство да прерастне в нещо повече :wink:

machoka
05-10-2006, 16:36
Не можеш да се преструваш че не изпитваш нищо към нея,че гледаш на нея само като на приятелка след като имаш чувства към нея.Почни да й правиш некви малки намеци,покажи й с поведението си че я харесваш,прави й комплименти и т.н. и в същото време наблюдавай как тя ще реагира на тези твои действия.Ако е безразлична и не ти отвръща със същото,значи е по-добре да спреш и да си останете приятели.Ако пък се включи със същите действия значи има шанс това приятелство да прерастне в нещо повече :wink:

От приказките знаем, че не винаги красивата героиня отвръща на чувствата на своя герой още в началото.. Редно ли е да се отказваме веднага, не бива ли според теб да се помъчим да си я спечелим - като и доказваме постоянно чувствата си, но не натрапчиво и нахално, а колкото можем с такт?

LP_girl_14
05-10-2006, 16:41
Не можеш да се преструваш че не изпитваш нищо към нея,че гледаш на нея само като на приятелка след като имаш чувства към нея.Почни да й правиш некви малки намеци,покажи й с поведението си че я харесваш,прави й комплименти и т.н. и в същото време наблюдавай как тя ще реагира на тези твои действия.Ако е безразлична и не ти отвръща със същото,значи е по-добре да спреш и да си останете приятели.Ако пък се включи със същите действия значи има шанс това приятелство да прерастне в нещо повече :wink:

От приказките знаем, че не винаги красивата героиня отвръща на чувствата на своя герой още в началото.. Редно ли е да се отказваме веднага, не бива ли според теб да се помъчим да си я спечелим - като и доказваме постоянно чувствата си, но не натрапчиво и нахално, а колкото можем с такт?

да,разбира се!Човек трябва да се бори за любовта си докрай,защото не винаги нещата се получават от първия път.Просто в началото трябва малко да забави темпото,да продължи да й показва че я харесва,но същевременно и да не я притиска.Може би и тя ще се страхува от това да не се развали по някакъв начин приятелството между тях,затова не е хубаво да се избързва.Но иначе съм съгласна с теб :D

ashly besnata
05-10-2006, 17:21
Опитай се да й покажеш, че я имаш за нещо повече от приятелка. Както вече казаха, опитай се да пофлиртуваш с нея.
Помисли добре, преди да направиш нещо. :)
Успех. :wink:

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 i az taka mislq na tqhno mnenie sum

Krem4eto
05-10-2006, 18:35
ami opitai se da poflirtuva6 leki4ko
ako te otlasne po-dobre ne prodaljavai!
tova e znak ,4e ne iska da si razvalqte prietqlstvoto,Uspeh!
ДА!А ако сте много добри приятели по-добре недей разваля приятелството ви!!!

jadna_za_lubov
05-12-2006, 13:02
6tom si ima priqtel e po slojno...no kak misli6 ako tq ne go obi4a6e 6te6e li da e s nego?!