PDA

View Full Version : egoesti4no no se 4uvstvam super t1po



_boy_91_
05-10-2006, 07:17
Zdrasti!Emi na4i hodih s edno momi4e ne mn vreme okolo 2 3 sedmici no prez tiq 2/3 sedmici tq se spriqteli s vsi4kite mi priqteli i to adski mn :| .i sled kato se razdelihme(a tva stana po mn pasivno agresiven na4in :smt084 ako me razbirate hi4 ne be6e cvenetce za mirisane razdqlata ni :smt093 )tq prodalji da se sabira s na6ta kompaniq .a na men mi e super t1po za6toto nz kvo stava razbirate li me nie ne mojehme da se gledame a v s16toto vreme sme v edna kompaniq i tva 4e se spriqteli s averite mi mi edski t1po :shock: .Znam 4e mn ot vas 6te kajete"ebahti idiota" znam 4e e egoesti4no ot moq strana no mi e superrrrrrr neudobno,nepriqtno i az nz a kakva duma da go opredelq to4no...plssss daite savet ](*,) =D> ( no samo da poqsnq ne kazvaite da se spriqtelqvame s neq za6toto tova ve4e e nevazmojno povqrvaite mi ) :(

ProstoAz
05-10-2006, 08:00
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало.
Дали пък тя не се опитва да ти прави някакви несловестни атаки по този начин? Дали не настройва приятелите ти против теб? Мисля, че щом си ходил с това момиче (макар и за кратко) трябва най-малкото поне да се опиташ да говориш с нея по този проблем.

black_dimond
05-10-2006, 09:03
ne sum go izpitala no predpolagam 4e situiaciqta e mn tupa i tui kato ne moje6 ad zabrani6 na priqtelita si da se sre6at s neq nito puk na neq da se sre6a s tqh 6e se naloji da turpi6 i sled vreme sigorno tova 4uvstvo 6e otmine

white_chik
05-10-2006, 09:23
emi edva li ima kvo da napravi6 osven sldva6tiqt put da pomisli6 malko predi da deistva6.sega ve4e nqma kak da popravi6 ne6tata 6toto ako po4ne6 da nastroiva6 averite si sre6tu neq 6te stane po-lo6o

SeXyTo_f
05-10-2006, 10:30
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало.
Дали пък тя не се опитва да ти прави някакви несловестни атаки по този начин? Дали не настройва приятелите ти против теб? Мисля, че щом си ходил с това момиче (макар и за кратко) трябва най-малкото поне да се опиташ да говориш с нея по този проблем.

;]]]]]]
05-10-2006, 11:59
emi spored men tq vse o6te te xaresva i za tova izliza s tvoita kompaniq ...dr obqsnenie na ne6tata nqma!:)

teenkopele
05-10-2006, 15:03
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало...

При мен беше същото преди доста време,само че с момиче, което зарибявах, но ми беше за урок и няма повече да допускам подобна тъпа грешка. :wink:

crazy_bonbon
05-10-2006, 15:44
em nzn za drugite no te razbiram otli4no.naistina e mn gadno biv6oto da e v tvoiata kompania izpitvala sam go sa6toto(e s mom4e estestveno).ami minaha 11meseca-o6te ne si govorim.dori ne si kazvame zdrasti.moia savet e-zabravi ia.znam 4e zvu4i tapo no tova e poviarvai mi edinstvenia na4in.pak i ti kaza 4e ne moje da se sdobrite tai 4e se naso4i kam druga kakto az se naso4ih kam drug.

CVETELLINA
05-10-2006, 16:12
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало.
Дали пък тя не се опитва да ти прави някакви несловестни атаки по този начин? Дали не настройва приятелите ти против теб? Мисля, че щом си ходил с това момиче (макар и за кратко) трябва най-малкото поне да се опиташ да говориш с нея по този проблем.напълно съм съгласна!

ashly besnata
05-10-2006, 17:27
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало.
Дали пък тя не се опитва да ти прави някакви несловестни атаки по този начин? Дали не настройва приятелите ти против теб? Мисля, че щом си ходил с това момиче (макар и за кратко) трябва най-малкото поне да се опиташ да говориш с нея по този проблем. mhm taka e

Krem4eto
05-10-2006, 18:39
Твоя е грешката, че си избързал да я зпознаваш с приятелите ти и то точно тези, на които най-много държиш. За в бъдеще изчаквай известно време, докато се убедиш, че нещата с момичето са сериозни, а не за 2-3 седмици. Защото ето какво става - запознаваш я с приятелите ти и сега тя е във вашта компания и не можеш да се отървеш от нея, ами знаеш ли и какво друго обикновенно става, когато се получи нещо такова? Компанията ти се разцепва - едните са на твоя страна, другите на нейна! Хубаво, че за сега това не е станало.
Дали пък тя не се опитва да ти прави някакви несловестни атаки по този начин? Дали не настройва приятелите ти против теб? Мисля, че щом си ходил с това момиче (макар и за кратко) трябва най-малкото поне да се опиташ да говориш с нея по този проблем.

[LP]```
05-10-2006, 18:47
ami zna4i az sam v podobna situaciq...edno mom4e ot sf doide v moq gradn da y4i a 6tot sme malko se poznava6e i e priqtel sas si4ki.no toi po4na da izliza s moita kompaniq togava kogato tragnahme...prodalji i do sq da e s tqh a az nqkasi ne6to po4nah da se delq zaradi edno ili drugo ne6to...kakto i da e..naistina e suoer kofti...ako se otdeli6 ot priqtelite ti zardi neq pak 6te e typo...moje bi ne e trqbvalo da q zapoznava6 s tqh ili pone kajto e be zapoznal da ne i dava6 tolkova mn da q dopuska6 do tqh ](*,) ami nz naisttina kav savet da ti dam...sorry 4e ne ti dadoh nikav savet ama i az sam gore dolu v aa6toto polojenie :? :smt005 :smt011 :smt012 :smt017