PDA

View Full Version : mn iskam da sme zaedno ......



viktoriq
05-10-2006, 10:57
ami ima edno mom4e,koeto bqh zabelqzala otdavna.sega toi mi obru6ta vnimanie,a az vuob6te ne sum bezrazli4na kum nego.naskoro si razmenihme tel.nomera i sega sme izlizali nqkolko puti zaedno,no problemut e v tova,toi e na 25 god,a az sum na 14.osven tova toi si ima priqtelka ot predi 8 god.molq vi pomognete mi!!!!!kakvo da pravq??????blagodarq vi predvaritelno

machoka
05-10-2006, 10:58
Забрави го, няма какво да си кажеш с него ;-)

SeXyTo_f
05-10-2006, 11:00
МИ ТВА Е ОГРОМНА ВЪЗРАСТОВА РАЗЛИКА! поне ако беше на 20..по добре..ама е на 25..мии..може само секс да иска...ама не съм сигурна!..просто може да му влезеш под кожата...ако разбираш какво имам предвид...

doctordre
05-10-2006, 11:01
МИ ТВА Е ОГРОМНА ВЪЗРАСТОВА РАЗЛИКА! поне ако беше на 20..по добре..ама е на 25..мии..може само секс да иска...ама не съм сигурна!..просто може да му влезеш под кожата...ако разбираш какво имам предвид...
права си

SmiLe_BaBy{P}
05-10-2006, 11:13
Оле Боже... #-o

ne6i4
05-10-2006, 11:26
i az sym na tva polojenie!SPOKOINO!ami ako ste dobri priqteli moje da mu kaje6 kakvo 4uvstva6!ama razlikata naistina e ogromna!tuka spor nqma :? az mu kazax i toi mi otvyrna 4e me haresva no sam razlikata e ot zna4enie!ina4e ako sym bila malko po golqma e 6tql da trygne s men!sega sme mn dobri priqteli!probvai da mu go kaje6! :smt018 no 6tom mu ima6 nomera ako ne ti stiska da mu go kaje6 v liceto probvai s sms!
uspex :smt006 :smt006 :smt006

P.S:ama ako trqbva da ne te luja ne vyzlagai ogromni nadejdi!

05-10-2006, 11:27
mi za men razlikata e prekaleno goliqma puk i 6om si ima priqtelka po dobre da ne se zanimava6

black_dimond
05-10-2006, 11:30
mi nikak ne e malka a 6om ima i gadge 6ansovete ne sa golemi

Krem4eto
05-10-2006, 18:05
ОООО аре бегай!!!Сори ама като прочета такава тема направо нз как да се сдържа да не започна да псувам!!!Той направо може да ти е татко...без коментар!

viktoriq
05-10-2006, 18:59
ole mn sum oburkana.dnes si pogovorihme za na6ite otno6eniq i toi mi kaza 4e e gotov da zareji priqtelkata si.iska utre da hodim na kafe.kakvo da mu kaja

05-10-2006, 19:04
ami ima edno mom4e,koeto bqh zabelqzala otdavna.sega toi mi obru6ta vnimanie,a az vuob6te ne sum bezrazli4na kum nego.naskoro si razmenihme tel.nomera i sega sme izlizali nqkolko puti zaedno,no problemut e v tova,toi e na 25 god,a az sum na 14.osven tova toi si ima priqtelka ot predi 8 god.molq vi pomognete mi!!!!!kakvo da pravq??????blagodarq vi predvaritelno
ole mn sum oburkana.dnes si pogovorihme s tova mom4e za na6ite otno6eniq i toi mi kaza 4e e gotov da zareje priqtelkata si i iska da hodim na kafe.kakvo da pravq.toi mi kaza su6to ne sexa s men go interesuva.az mu zaqvih 4e ako zaradi tova se zanimava s men nqma smisul dA produljava.pravilno li sum postupila.molq vi poso4ete mi izhod ot suzdalata se situaciq

pitbullbg
05-10-2006, 19:07
ostavi go....

05-10-2006, 19:10
ostavi go....
budi po to4en .molq te.za6to da go ostavq ,trqbva mi konkretna pri4ina

pipi`e`golqma
05-10-2006, 19:12
ami ima edno mom4e,koeto bqh zabelqzala otdavna.sega toi mi obru6ta vnimanie,a az vuob6te ne sum bezrazli4na kum nego.naskoro si razmenihme tel.nomera i sega sme izlizali nqkolko puti zaedno,no problemut e v tova,toi e na 25 god,a az sum na 14.osven tova toi si ima priqtelka ot predi 8 god.molq vi pomognete mi!!!!!kakvo da pravq??????blagodarq vi predvaritelno
ole mn sum oburkana.dnes si pogovorihme s tova mom4e za na6ite otno6eniq i toi mi kaza 4e e gotov da zareje priqtelkata si i iska da hodim na kafe.kakvo da pravq.toi mi kaza su6to ne sexa s men go interesuva.az mu zaqvih 4e ako zaradi tova se zanimava s men nqma smisul dA produljava.pravilno li sum postupila.molq vi poso4ete mi izhod ot suzdalata se situaciq

1. Както всички казаха и аз мисля че разликата ви е голяма и нямате бъдеще
2. Той все пак ходи с нея от 8 год. дали трябва да разваляш такава връска #-o
3. Естествено,че те лъже, защото му вярваш и може да ти каже че е господ дори...
4. Толкова ли няма момчета горе долу на твоята възраст :roll:
Абе с няколко думи мисля че трябва да спреш да се занимаваш с него, но тежката дума си е твоя :)

pitbullbg
05-10-2006, 19:14
ami ima edno mom4e,koeto bqh zabelqzala otdavna.sega toi mi obru6ta vnimanie,a az vuob6te ne sum bezrazli4na kum nego.naskoro si razmenihme tel.nomera i sega sme izlizali nqkolko puti zaedno,no problemut e v tova,toi e na 25 god,a az sum na 14.osven tova toi si ima priqtelka ot predi 8 god.molq vi pomognete mi!!!!!kakvo da pravq??????blagodarq vi predvaritelno
ole mn sum oburkana.dnes si pogovorihme s tova mom4e za na6ite otno6eniq i toi mi kaza 4e e gotov da zareje priqtelkata si i iska da hodim na kafe.kakvo da pravq.toi mi kaza su6to ne sexa s men go interesuva.az mu zaqvih 4e ako zaradi tova se zanimava s men nqma smisul dA produljava.pravilno li sum postupila.molq vi poso4ete mi izhod ot suzdalata se situaciq

1. Както всички казаха и аз мисля че разликата ви е голяма и нямате бъдеще
2. Той все пак ходи с нея от 8 год. дали трябва да разваляш такава връска #-o
3. Естествено,че те лъже, защото му вярваш и може да ти каже че е господ дори...
4. Толкова ли няма момчета горе долу на твоята възраст :roll:
Абе с няколко думи мисля че трябва да спреш да се занимаваш с него, но тежката дума си е твоя :)
eto ti konktretni vaprosti pomisli malko be momi4e.... ti si na 14 a toi na 25 ni6to ne moje da ima mejdu vas... a ako ima nqma da e za dalgo

obicham_pateto
05-11-2006, 23:31
](*,) nedei si chuka glavata v stenata! zabravi go! :smt018
znaq trudno e no opitai uspeh! :lol:

ht_7j
05-12-2006, 04:59
ami ima edno mom4e,koeto bqh zabelqzala otdavna.sega toi mi obru6ta vnimanie,a az vuob6te ne sum bezrazli4na kum nego.naskoro si razmenihme tel.nomera i sega sme izlizali nqkolko puti zaedno,no problemut e v tova,toi e na 25 god,a az sum na 14.osven tova toi si ima priqtelka ot predi 8 god.molq vi pomognete mi!!!!!kakvo da pravq??????blagodarq vi predvaritelno
ole mn sum oburkana.dnes si pogovorihme s tova mom4e za na6ite otno6eniq i toi mi kaza 4e e gotov da zareje priqtelkata si i iska da hodim na kafe.kakvo da pravq.toi mi kaza su6to ne sexa s men go interesuva.az mu zaqvih 4e ako zaradi tova se zanimava s men nqma smisul dA produljava.pravilno li sum postupila.molq vi poso4ete mi izhod ot suzdalata se situaciq


Много си найвна, мила....много...
Осъзнай се малко и му обърни гръб!!! И тогава ще разбереш колко той държи на теб и колко глупаво разсъждаваш в момента!!!

black_dimond
05-12-2006, 06:37
trqbva da goostavi6 razberi 4e mom4etata na tazi vuzrast iskat samo sex i ni6o pove4e

PaChanGa_GiRl
05-12-2006, 07:30
Оле Божеее..как може да се занимаваш с такива мъже..значи, аз също съм на 14 и..честно, просто не мога да разбера какво толкова ви харесват такива. Може би защото ние на тази възраст се правим на големи и искам е да приличаме на големи..какво, не мога да разбера. Няма смисъл да му ходиш по гъза на тоя, ясно е, че иска само секс!! Осъзнай се и го остави... А и както казаха някои вече - няма смисъл да им разваляш връзката...

viktoriq
05-12-2006, 07:51
mnogo blagodarq na vsi4ki za suvetite i mneniqta,koito izkazahte