PDA

View Full Version : nqmam mu doverie



mn oburkana
05-10-2006, 12:03
hodq s edno mom4e ve4e 5 meseca.mn go haresvam,no ne moga da buda sigurna v negovite 4uvstva.dali godinite imat zna4enie za6toto az sum na 14god,a toi na 19.edin mesec predi da trugnem toi be6e re6il da se jeni za momi4eto,s koeto hode6e ot 2 god.sega postoqnno si mislq 4e mi izneverqva i mu nqmam doverie.daite mi suvet za suzdalata se situaciq.

Labelle
05-10-2006, 12:27
Ситуацията сама си си я създала - въбразяваш си някакви работи и си им вярваш. той направил ли е нещо, с което да те нарани, видяла ли си го с друга, скрил ли се е някой път за да говори по телефона? Единствено сама можеш да си помогнеш като престанеш да мислиш глупости и да си въобразяваш какво би могъл да прави докато не си с него. За съжаление не можеш да го следиш 24/24 часа така че просто се успокой и малко по-смело. Щом е с теб значи го иска - не е вързан с брачна халка за да е длъжен, т.е ако искаше да е с друга просо щеше да скъса с теб.

BLOOD_SUCKER
05-10-2006, 12:29
vrizkata vi nqma budeshte

mn oburkana
05-10-2006, 12:36
vrizkata vi nqma budeshte
ami budi po to4en.za6to vruzkata ni da nqma bude6te

Labelle
05-10-2006, 12:42
vrizkata vi nqma budeshte
ami budi po to4en.za6to vruzkata ni da nqma bude6te
Кристалното кълбо така показва :) Не сериозно изгони си тези мисли от главата много по-спокойно ще ти е.

SeXyTo_f
05-10-2006, 12:56
попринцип на мъж доверие.. [-X (нищо лично 8-[ )

doctordre
05-10-2006, 13:05
попринцип на мъж доверие.. [-X (нищо лично 8-[ )
ее, айде пък ти сега...

terry
05-10-2006, 13:09
hodq s edno mom4e ve4e 5 meseca.mn go haresvam,no ne moga da buda sigurna v negovite 4uvstva.dali godinite imat zna4enie za6toto az sum na 14god,a toi na 19.edin mesec predi da trugnem toi be6e re6il da se jeni za momi4eto,s koeto hode6e ot 2 god.sega postoqnno si mislq 4e mi izneverqva i mu nqmam doverie.daite mi suvet za suzdalata se situaciq.mi toi e sre6tnal tebe i e skusal s momi4e s koeto e imal 2godi6na vruzka i za koeto e 6tql da se jeni!na mene mi se struva 4e ima silni 4uvstva i ti bi trqbvalo da mu vqrva6,az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da mu vqrvam!se pak skusal e s momi4eto s koeto e 6tql daq sklu4va brak,tova ne govori nikak malko za 4uvstvata mo!No vnimavai da ne go otblusne6 s tezi sumneni,za6toto i tova moje da stane

teenkopele
05-10-2006, 14:25
hodq s edno mom4e ve4e 5 meseca.mn go haresvam,no ne moga da buda sigurna v negovite 4uvstva.dali godinite imat zna4enie za6toto az sum na 14god,a toi na 19.edin mesec predi da trugnem toi be6e re6il da se jeni za momi4eto,s koeto hode6e ot 2 god.sega postoqnno si mislq 4e mi izneverqva i mu nqmam doverie.daite mi suvet za suzdalata se situaciq.

Много кофти ситуация.
За съжаление, без доверие, една връзка винаги е обречена на провал. :?

LP_girl_14
05-10-2006, 16:37
Ами щом е с теб 5 месеца едва ли не изпитва нищо към теб.Ако беше така отдавна да е посиакл да се разделите.Просто преразгледай поведението му-как се държи с теб,прекарвате ли достатъчно време заедно,виждаш ли блясък в очите му когато говори за теб...Няма как да не усещаш кога един човек има изкрени чувства към теб и кога просто за него си една играчка.Ако искаш да си с него и да изградите една още по-здрава връзка се отърви от тия съмнения,защото наистина ще доведат връзката ви до край.доверието е едно от най-важните неща за да бъдат двама души заедно.Обаче ако не успееш и продължаваш да се съмняваш с него-по-добре ще е да не се измъчваш и да сложиш край на връзката си с него.Не можеш да го целуваш например и да си мислиш"Тия устни ся други устни ли са целували" :-s

ashly besnata
05-10-2006, 17:25
hodq s edno mom4e ve4e 5 meseca.mn go haresvam,no ne moga da buda sigurna v negovite 4uvstva.dali godinite imat zna4enie za6toto az sum na 14god,a toi na 19.edin mesec predi da trugnem toi be6e re6il da se jeni za momi4eto,s koeto hode6e ot 2 god.sega postoqnno si mislq 4e mi izneverqva i mu nqmam doverie.daite mi suvet za suzdalata se situaciq.

Много кофти ситуация.
За съжаление, без доверие, една връзка винаги е обречена на провал. :? ooooo opredeleno e taka

PleasureSeeker
05-10-2006, 18:12
Най-добре поговорете....за да разберете дали това недоверие е неоправдано..или имаш право да не му вярваш

black_dimond
05-10-2006, 18:57
nqma kvo da se lujem nai vajnoto v edna vruzka e da ima doverie kato go nqma bude6eto ne e mn rozovo

pitbullbg
05-10-2006, 19:00
nai dobre e da govori6 s nego... taka da stoi6 i da si blaska6 glavata nqma smisal a i se izma4va6... s vaprosi izneverqva li mi.. ne mi izneverqva posle nqkoi drug vapros kade e kogato ne sam s nego... i taka...

pipi`e`golqma
05-10-2006, 19:05
hodq s edno mom4e ve4e 5 meseca.mn go haresvam,no ne moga da buda sigurna v negovite 4uvstva.dali godinite imat zna4enie za6toto az sum na 14god,a toi na 19.edin mesec predi da trugnem toi be6e re6il da se jeni za momi4eto,s koeto hode6e ot 2 god.sega postoqnno si mislq 4e mi izneverqva i mu nqmam doverie.daite mi suvet za suzdalata se situaciq.

Много кофти ситуация.
За съжаление, без доверие, една връзка винаги е обречена на провал. :?

Нещо такова.
Но те съветвам да се бориш за любовта ви и да се увериш имат ли основание съмненията ти или не