PDA

View Full Version : пъпчици след обезкосмяване



:(
05-10-2006, 17:02
значи такъв ми е проблема.. след като си махам космите по лицето,шията и бюста с кола маска(незнам дали трябва да го правя но наистина са прекалено много-момиче съм) и ми излизат гадни малки бели пъпчици много на гъсто.. махат се след време но е адски грозно и космите са се появили отново докато се махнат.. ](*,) :( моля кажете ми как да спра тяхното появяване :(:(:(

SeXyTo_f
05-10-2006, 18:47
сама ли ги махаш? ако отидеш на козметик да ти ги махнат..там те мажат с нещо..нз точно кво е...и хем ти става кожата бебешки мека! и ти е супер чистя и няма никви пъпчици..и т.н. поне при мен не се получават!

Glezlata
05-10-2006, 19:02
Porasi se s pudra ili talk za tqlo sled kato gi mahne6.

doctordre
05-10-2006, 19:25
нормално е все пак кожата се възпалява

:(
05-10-2006, 19:37
shte probvam s talk ili pudra.. a kolko struva hodeneto na kozmetik? :)

Вътьо
05-10-2006, 19:39
Е колкото и да струва, заслужава си да отидеш поне 1 път да видиш как ще е..Според мен е нормално, ма аз съм тъп, така че не ми се доверявай ;)

05-10-2006, 19:47
Тея пъпчици дето ги получаваш са пълни с мастна тъкан от косъмчетата (самите косъмчета са в мастна тъкан докато са в кожата).В никакъв случай не ги изтисквай, защото ще се зачерви кожата и пъпчиците ще станат червени.Опитай да не ги махаш с кола маска, а си купувай, от козметични магазини, продукти които изгарят косъмчетата и след това минаваш с мека памучна кърпа, която да ги обере.Ако нямаш пари за такива продукти може да се минеш и със запалка(не съм го пробвал, но не е за препоръчване да задържаш много на 1 място със запалката).

batkodoki
05-11-2006, 10:45
смени препарата! новия задължително тествай на малък участък от вътрешната страна на предмишницата, изчакай 24 часа и ако няма реакция - пробвай с него