PDA

View Full Version : Въпрос относно епилирането



GGGGGGG
05-10-2006, 18:07
Първа здравейте всички :wink: Т'ка значи към въпроса:На 16 години съм,момче съм и съм решил да си епилирам краката.И искам да питам трябва ли някакви мехлеми преди и след епилирането или нещо друго, щото аз абсолщтно нищо незнам и ми кажете много ли боли.В смисал под мн имам предвид наистина ли мн или не чак толкова.Аз по принцип съм от търпеливите,но все пак.Има ли някои който примерно като е почнал и веднага се е отказал и т'ка ..... Моля ви дайте някои савет.Извинявам се за глупавите и детски въпроси и повтарянето на темата,но все пак ще се надявам на отговори

DeSsY`
05-10-2006, 18:24
Еми първия път ще те боли .. и с всеки следващ все по малко. Не са нужни никакви мехлеми. Може след епилацаита да се намажеш с нещо за успокояване на кожата, но не веднага, ами изчакай няколко часа. Само да не са ти много дълги космите, че да не задръстиш епилатора :lol: (шегувам се ;) ).

pipi`e`golqma
05-10-2006, 18:28
Зависи с какво и дали досега си ги махал. :roll:
Ако ще ги махаш с епилатор трябва да не са много дълги щото ще задръстят епилатора. Не ти трябва никакъв мехлем,можеш след като ги махнеш да си намажеш краката с някакъв крем за тяло. Иначе не боли само първия път боли и то докъто ти изтръпне крака.
Ако ще ги махаш с кола не ти пречи дължината, и по не боли(мисля)

midnight...
05-10-2006, 18:34
щом издържаш на болка - недей да мрънкаш!
за след епилация използвай успокояващ крем

GGGGGGG
05-10-2006, 20:01
Зависи с какво и дали досега си ги махал. :roll:
Ако ще ги махаш с епилатор трябва да не са много дълги щото ще задръстят епилатора. Не ти трябва никакъв мехлем,можеш след като ги махнеш да си намажеш краката с някакъв крем за тяло. Иначе не боли само първия път боли и то докъто ти изтръпне крака.
Ако ще ги махаш с кола не ти пречи дължината, и по не боли(мисля)
хубаво значи преди това да ги скъся ли малко с ножицата :?:

Sapphir
05-10-2006, 20:27
kajete za gotovite lenti za epilirane.. na kraka ili intimni chasti (koito da ne sa veet) kolko struvat ..

^sladyranka`
05-11-2006, 17:29
Predpolagam 4e 6te si pravi6kola maska (6to pita6 mn li boli).Na men kato sa mi pravili ne bole6e tolkova,dori iparviq pat.6tom kazva6 4e si tarpeliv 6te izdarji6 :-) Pak i to ne e bola.Po-skoro nqkak si ti iztrapva kraka i ako tozi u4astak se povtori po4ti ni6to ne use6ta6!Spoko ,ne e bolka umiralka! :-)

fancy
05-21-2006, 14:00
Zdraveite i ot men. az iskam da pitam znae li nqkoi kakvo se pravi ako kosum4etata zapo4nat da rastat navutre? mn e gadno a s pinseta e mn mu4itelno.ima li nqkakvi kremove? pomagaite 4e idva lqto...

dan dan dan
05-21-2006, 16:05
Pri razlichnite hora e razlichno.Men naprimer mnogo me boli a edna moq priqtelka hich.A otnosno kosymchetata koito rastat navytre da znaete che s epilator te se obryshtat,za tova e taka i ne znaq drug nachina da gi premahnesh ako ne s pinseta.Sorry

05-23-2006, 11:53
Аз смятам,че не боли чак толкова с пинсетата.Зависи-има някои места,на които е по-болезнено,на други не се усеща почти и така.

Roxy
05-24-2006, 00:03
ама гейско е да си ги епилираш..е освен ако не са някво сууупер много