PDA

View Full Version : daite nqkolko suveta za pri4eski.



tupi4ko
05-10-2006, 20:55
iskam da si napravq nqkva nova pri4eska na kosata, (ne podstrijka!) no nz kakva :( Ako obi4ate daite mi link4eta ili mi obqsnete kak se pravi dadena pri4eska. Pls spe6no mi e

tupi4ko
05-10-2006, 21:09
are ve hora spe6no mi e!

TSecret
05-10-2006, 21:44
1. da si q nakadri6 s rolki i da q razro6i6 sled koeto topira6 otgore za da napravi6 obem
2.da si q izpravi6 s presa ili su6oar -kato dopalnitelen efekt moje da splete6 4-5 tanki plitki na kosata otdolu-tam kadeto ti nai dalga i da gu pusne6 te 6te padat na ramenete..a v tqh moje da vplete6 i niakoq cvetna prejda)
3. da si na4upi6 kosata s difuzer
4. da si nakadri6 s presa
5. da si nakadri6 s presa samo otdelni ki4uri prasnati po cialata kosa
stigat li ili o6te da mislia?

`Death`Whore`
05-10-2006, 21:44
Дума "топирвам" няма.

the_o.c_girl
05-10-2006, 22:01
ami ako stava re4 za teb dai si pic

TSecret
05-10-2006, 22:04
e kat niama 6te izmislim...
mnogo mi e interesno kvo se barka6 tva da ne e 4as po balgarski ezik-6te si pi6a s kolkoto iskam gre6ki i nikoi niama pravo da me popravq 6toto moga da go pravq i naro4no moga i mnogo ne6ta... tva e forum vseki si pi6e kakto iska i kvoT` iska... ne tarsia u4iteli tuka za da mi popravqt dumite!!!! mnogo mi e interesno - ti mai samo s tva si vadi6 mnenieta.. na vsqka mandja merodiq!!!! kato imam edna gre6ka ta kvo??????????? vseki den ti 4eta mneniqta i mi pisna da gledam kak postoqnno popravq6 horata.. te da ne sa na u4ili6te ili kvo???? ili nai-malkoto kato imam gre6ka moje6 da mi pi6e6 ls(za koeto sa6to mislia 4e niama nujda) a ne da si trupa6 mneniq s postove koito ne sa po temata!!!!! razbrahme 4e ima filolog vav foruma ama are stiga reklama ve4e...

`Death`Whore`
05-10-2006, 22:40
6te si pi6a s kolkoto iskam gre6ki i nikoi niama pravo da me popravq
Колкото ти имаш право да пишеш, както поискаш, аз имам право да обсъждам мнението ти, да го оборвам и да поправя всяка грешка в него.

skate_warrior
05-11-2006, 12:57
панаир на грамотността... :-({|=

Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...

skate_warrior
05-11-2006, 15:16
панаир на грамотността... :-({|=

Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...

ако не ми триеха много от тях, щяха да са над 5000 сменящи темата, заядливо- пълни с лафове...

а има и друг вариант- цукасх на копчето профил при мен и след това Виж всички мнения и почваш да четеш.. :wink:

Нека си го има тоя вариант... Вече всички разбрахме , че си много грамотен. Показвай си знанията другаде. На твоите години би трябвало да си имаш много по-важни работи ,от това да киснеш по цял ден в някакъв тийн форум. Айде със здраве !

Jamalska
05-11-2006, 15:41
хахахахахаха как се скарахте по двойкии..Абе аре..тфа е форум..Секи има право да си пише кот си иска..който не му изнася да не чете

Жено,направи си дредове...няма да се стрижеш...ама пак е прическа хаха
или се наплетъи на плитки...каквито искаш...или си сложи мъниста и конци в косата.

Lil` Bow Wow
05-11-2006, 15:46
панаир на грамотността... :-({|=

Чудя се дали във всичките тези 3670 мнения (които имаш), постоянно сменяш темата , пускаш от твойте "лафове" и се заяждаш...

ако не ми триеха много от тях, щяха да са над 5000 сменящи темата, заядливо- пълни с лафове...

а има и друг вариант- цукасх на копчето профил при мен и след това Виж всички мнения и почваш да четеш.. :wink:

Изреченията не трябва ли да започват с главни букви?'Цукахс' веднъж 'Caps Lock',пишеш първата буква на изречението и продължаваш както ти си знаеш-перфектно и безгрешно.Хайде поздрави :smt006

skate_warrior
05-11-2006, 17:11
стил на писане... какво да го правиш, даже никъде не съм завършил изречение...

а да, скатьорче... млъквай и ходи да си търкаляш мега-хипер, скъпата дъска някъде... аз пиша курсови работи и за жалост по цял ден трябв да съм вкъщи и влизам тука заради такива като теб...


Хахаахах пишеш ти... ако наричаш заядливите си мнения във форума курсова работа... ехее голям специалист ще станеш ;)

А за "мега-хипер, скъпата дъска" , ще ти кажа само че си мега-хипер тъп !

skate_warrior
05-11-2006, 17:31
Докато аз проверявам в речника , какво е КУРсова работа , ти по-добре попрегледай учебниците по български език от 1 до 6 клас. Като гледам и със запетаите си зле... ами как я пишеш тая КУРсова работа? За нея не се ли искат поне елементарни познания по езика? Или ти си толкова задълбочен в това , как да се направиш на Айнщайн "пред някакви си тийнове, които са под твоето ниво"... И много се съмнявам , че ти си този , който трябва да определя умствения ми багаж !

П.П. Пише се САРКАЗЪМ , а не СРАказъм.... ако не друго , то поне се научи да пишеш....

skate_warrior
05-11-2006, 17:45
бравос...
ще ти спомена само, че на това му се вика техническа грешка, но щом си решил да се правиш на велик- окей
неграмотен съм и много съжалявам за което...
относно запетаите, любопитно ми е да ми оправиш грешките, които съм допуснал...

хайде мистър... скатьорче...

Твойте технически грешки ги срещаме доста често... не че имам нещо против , ама поне не обвинявай другите ,когато направят грешка... Те правят грешки от неграмотност , а ти технически.. брей ....

Между другото смущава ли те факта , че се карам скейтборд? Виждам , че много често вкарваш някакви "лафове" по адрес на хобито ми....

skate_warrior
05-11-2006, 17:57
и къде ги срещаш толкова често??



а хобито ти- писна ми от посерковци, които си носят дъските под мишница и претендират, че са скейтъри само защото е модерно...

Не ме познаваш лично ,за да коментираш как и къде си нося дъската. Освен това нищо не претендирам... Аз имам други виждания за модата , така че не ми излизай с номера "защото така е модерно."

01-02-2007, 18:37
popadnah tuk suvsem slu4aino i ne sum se regnala ama `Death`Whore` ti si 4ovek koito nqma rabota i se zaqjda nared qvny ti prai kef da nervira6 horata na tikva kato tebe im se vika BALUCI ( i mn sry ako sum imala pravopisni ili tam kvito gre6ki nameri6)

teenkopele
01-03-2007, 08:14
аз съм ужасен човек и съм рядко тъп...

Малко флъд... двама сме! :oops: :smt005 :lol: :wink:

skate-more
01-03-2007, 09:08
Дума "топирвам" няма.


то лут ли си секви видове плитки се топират както и куп прически даже и дредите се топират

skate-more
01-03-2007, 09:11
хахахахахаха как се скарахте по двойкии..Абе аре..тфа е форум..Секи има право да си пише кот си иска..който не му изнася да не чете

Жено,направи си дредове...няма да се стрижеш...ама пак е прическа хаха
или се наплетъи на плитки...каквито искаш...или си сложи мъниста и конци в косата.


абе как дреди бе.. ](*,) ](*,) ](*,) не я двъхновявай шот верно може да се сплете и зарди такиз кат нея после мразят растафарите (поне истинските )

п.п някой да си не помисли че говоря за мен

паола рей
05-02-2007, 12:55
Хора,вие за прически ли говорите или само се заяждате :?: :!: :?: :smt014

паола рей
05-02-2007, 12:58
Хора,вие за прически ли говорите или само се заяждате :?: :!: :?: :smt014 :smt117 :smt035 :smt114

didituuu
08-18-2007, 09:56
moqt savet za pri4eska e takuv-moje6 da si izpravi6 kosata sas so6uar ili presa i sled tova na mesta s rolki da si nappravi6 masuri.Shvana li?Toes polu4ava se na kosata-pravo,masur,pravo masur i t.n..... ;-) :P :wink: :smt016

dkiraansai
08-18-2007, 09:57
moqt savet za pri4eska e takuv-moje6 da si izpravi6 kosata sas so6uar ili presa i sled tova na mesta s rolki da si nappravi6 masuri.Shvana li?Toes polu4ava se na kosata-pravo,masur,pravo masur i t.n..... ;-) :P :wink: :smt016 \:D/ ...mene li4no mnogo me kefi takava pri4eska :smt006

ProstoAz
08-18-2007, 12:04
Темата е стара, а в момента е пълно с теми за прически в "Козметика и диети"!