PDA

View Full Version : Te ve4e prekaliha....



HeDa
05-10-2006, 20:30
Ami zna4i az ne sum zasegnata ot tova, koeto 6te razkaja, no nqkoi ot moite priqtelki sa.. i taka... Imam nqkolko priqtelki, s koito izlizam ot vreme na vreme , predi izlizah po 4esto s tqh, no ot skoro vreme ne 4ak tolkova 4esto te se dvijeha v edna kompaniq s mom4eta, koito postoqnno se bazikaha s tqh - bili krokodili bokluci i t.n.t , no skoro stana malko po seriozno - zapo4naha dosta pove4e da gi obijdat i dnes v edno kafe ( po4ti nai-pose6tavanoto v na6iq grad) bqha sednali na edna masa i az i vuprosnite momi4eta na druga.. stoim si nie i po edno vreme idva servitiorkata i nosi edin sladoled , koito se systoe6e ot 2 topki sladoled i edin banan, koito styr4e6e otgore i be6e napraven kato penis... sus smetana otgore i vsi4ko kakto si trqbva...i vsi4ki v kafeto go vidqha gledat kum nas i se smeqt.. izob6to be6e sram... za men li4no ne, zashtoto znam 4e tova be6e sa drugite momi4eta ne za men, no kakto i da e... potunahme si v sram.... posle re6ihme da si hodim i po pytq tezi mom4eta minaha s edna kola i napruskaha drugite momi4eta s voda , a na vun e mnogo studeno ....Kakvo moje da se napravi po vuprosa spored vas? Kak mogat da otvyrnat na tova tezi momi4eta... Tezi mom4eta naistina se otnasqt otvratitelno s tqh ... :-#
P.S. Az si misleh da oblija banana vse edno , 4e pravq svirka... prosto ei taka za shouto , no nz zashto se sprqh... makar4e 6te6e da e qkoo00..

black_heart
05-10-2006, 20:42
momi4e sorry 4e ti go kazvam,ama mi se struva6 mnou zle.
1.tiq tvoite averki qvno ne im pre4i da se darjat s tqh,6tot sa si izlizali s mladejite i sa im pozvolqvali podobni volnosti
2 nqma za kakvo da se spi4a6 toolkoz,prosto sa se izbazikali,pone sa bili originalni(tova ne moje6 da im otre4e6)
3 mom4etata sa si tapi jivotni,ko da se pravi-kat ti kajat 4e si bokluk tova e predstavata im za nejnost,ako tvoite fr. ili pone edna stane i se izcepi i gi navre na ku4eto otzad 6te sprat,no ne mislq 4e e tolko fatalno