PDA

View Full Version : Хора, окуражете ме!



Глупака
05-10-2006, 20:46
Имам проблем. Ама не е някакво си мижаво проблемче и ПРОБЛЕМИЩЕ. Даже и това му е малко. С приателката си накоро почнахме да правим секс и както може да предположите не знаехме почти нищо за безопасността.

Нейният цикъл трябваше да дойде неска. Да, ама го няма! Нормално - зьакъснява, не е невъзможно, но дали изобщо ще се пови?

Работата е следната - правихме го няколко пъти. Няма да споменавам точния брой, но след поредния път презервативите свършиха. И следва най-голямата глупост - тя вика айде давай така - ще се усетиш като тръгнеш да свършваш и няма да е в мен. И така... не свърших в нея, но нито съм го мил нито нищо. Едва по-късно се усещаш че може да е имало нещо от предния път и такива работи.

Просто си нямате идея как се чувствам в момента. Моля дайте си мнението каква е вероятността да е станало нещо. Това беше на 14 ден след като и мина цикъла.

`Death`Whore`
05-10-2006, 20:51
Ще чакате да дойде цикъла. Има за какво да се притесняваш всъщност. Окуражаването няма да помогне. Трябва да се притесниш и следващият път поне да се изпишкаш.

miss_kiss181
05-10-2006, 20:56
da sled seks ako ne si s v vas i ne moje6 da zeme6 du6 pone trqq se ispi6ka6.

Глупака
05-10-2006, 20:57
Предполагам, че не си статистик, но кажи колко % му даваш, братле. Другия път... с по 3 презерватива един връз друг...

Jessika_MG
05-10-2006, 21:09
Ti mai dosa kysno si se setil kato gledam ](*,) :-k Za6to ne pomislihte kato o6te moje6e da se naprai ne6to, hap4e da vzeme tova onova.Sega osven da iz4akate drugo nz kakvo 6te pravite.Ako i doide dobre, ama ako ne po-dobre da otide na lekar. Ili pyk da si vzemi edin ot testovete koito prodavat po aptekite.

05-10-2006, 21:09
Vij yspokoi se nedei se 6a6ka taka.po dobre iz4akaite i vijte vmessto da se pobarkvate ot sega.znam 4e ne vi e lesno no prosto badi do neq i vsi4ko 6te e nared:)nadqvam se 4e nqma da e ni6to seriozno :lol:

sometimes_
05-10-2006, 21:20
И на мен ми се е случвало нещо подобно - е, не съм бременна... Недей да се притесняваш толкова, направете тест за бременност, за да се успокоите...
Успех...

Глупака
05-10-2006, 21:22
:( Как да не се побъркам - поставете се на мое място... дано да няма... а пък за тези хапчета хич не сме и мислили - въпроса е че го направихме съзнателно, не нещо от рода да се спука презерватива или друго такова. А това за изпишкването ще го запомня, но без презерватив скоро няма да го правя. Въпроса е че го направихме след 15-20 мин почивка...

А приателката ми си има признаци по които познава че ще и идва - боли я коремчето или пък леко гърдите. напоследък и тя все ме окуражаваше че имало такова неща, но уви, все още чакаме. Има ли някакъв признак по който можем да предполагаме че е станало нещо лошо освен тестовете?

TSecret
05-10-2006, 21:27
leleee... naisitna ne moga da dam golqm kuraj 6toto parvo bez prezervativ vtoro 4e ne si se izmil sled prednite pati i za kapak 14 den sled ciakla i tova ep rosto.... nai udobnoto vreme za za4evane... :smt009 no vse pak iz4akaite no moq savet e kolkoto moje po barzo edin test za bremennost ili da hodi vednaga na ginekolog...

05-10-2006, 21:31
:((((( м*мка му :((( точно то това се боях че ще кажете.

haheee
05-10-2006, 21:33
миличкия, ние с приятеля ми имахме същия проблем,но слава богу всичко беше наред.значи направихме го без презарватив и точно след 2 мин. пак и пак без презарватив и не се беше измил.просто не можехме да излезем от стаята,защото в другата на чакаха четирима човека,които бързаха да си ходим,а аз с моя си правим кефа.големи егоисти сме.след два дена си купих постинор.закасня ми точно 10 дена.през тези дни такава паника имаше.отвратително ми беше.тест си бях купила,отрицателен излезе,но аз пак страшно притеснена.после ти казвам като ми дойде черпех всичките ми приятели,напихме се яката в една дискотека.дано никога не ми се случи пак и на вас също най-искрено ви го пожелавам.

Глупака
05-10-2006, 21:43
Еми да ама пак си пила простиор... предполагам че той може да е свършил работата. Радвам се че досега пишат хора, които са имали този проблем и са го преодоляли по възможно най-лесния начин :)

05-10-2006, 22:30
abe 14tiq den e dosta obezpokoqva6to, 6oto obiknoveno po tfa vreme e perioda na ovulaciqta..

Варки
05-10-2006, 22:39
Абе стига сте го плашили бе!Хората колко го правят без презерватив то ако ставаше ей така знаете ли колко бременни щеше да има.Наистина е гадно,защото тя е била в овулация,но процента вероятност тя да е бременна е съвсем малък.Другият път ако няма как да пикаш или да се измиеш помоли я поне тя да те ... пак е нещо като +
Така,че не се притеснявай ще и дойде на пряителката ти!

Nimfetkata
05-10-2006, 22:40
Абе стига сте го плашили бе!Хората колко го правят без презерватив то ако ставаше ей така знаете ли колко бременни щеше да има.Наистина е гадно,защото тя е била в овулация,но процента вероятност тя да е бременна е съвсем малък.Другият път ако няма как да пикаш или да се измиеш помоли я поне тя да те ... пак е нещо като +
Така,че не се притеснявай ще и дойде на пряителката ти!

to4no taka :!:

Глупака
05-11-2006, 07:03
Еми мерси много за окуражаването! Ама сега като чета и стикнатата тема "обща сексуална култура" и отивах към припадък ](*,)

... Не бива да се разчита на преждевременото прекъсване на акта. При вагинален контакт дори и мъжът да еякулира извън вагината на жената, често отделни сперматозоиди излизат много по-рано с телесните течности. Един сперматозоид е достатъчен, за да се оплоди яйцеклетката. Сперматозоида може да живее в тялото на жената повече от 5 дни, понякога и до 7 дни. Не бива да се допуска и повторен сексуален акт, скоро след първия. Остатъчни телесни течности, пренасящи сперматозоиди, живеят в тялото на мъжа. И аргументи от рода на "добре измит" "изпишкал се" "ще сложа презерватив" (презервативите се късат често), не бива да успокояват никого. ...

:cry: :cry:

`Death`Whore`
05-11-2006, 07:39
На колко години сте с приятелката ти?

Има един сигурен начин да се прави секс - отивате на гинеколог и уролог, изследвате се стриктно /но трябва да сте абсолютно сигурни, че изневери няма да има/ и тя започва хапчета.

05-11-2006, 08:09
Оуу лошо лошо.Важното е да не я слушаш нея като ти каже давай така това си е от превъзбуда изобщо не мислят е йужас са тва разгонените жени та за това си мъжът за да мислиш какво вършиш.

POLA^_^
05-11-2006, 08:19
ще стискам палци всичко да е наред!И недей повтаряй тая грешка пак! [-o< [-o< [-o<

PleasureSeeker
05-11-2006, 11:25
ще стискам палци всичко да е наред!И недей повтаряй тая грешка пак! [-o< [-o< [-o< ...мхм адано...пък и ти си взе поука не вярвам да повториш тази грешка

Labelle
05-11-2006, 12:01
Абе стига сте го плашили бе!Хората колко го правят без презерватив то ако ставаше ей така знаете ли колко бременни щеше да има.Наистина е гадно,защото тя е била в овулация,но процента вероятност тя да е бременна е съвсем малък.Другият път ако няма как да пикаш или да се измиеш помоли я поне тя да те ... пак е нещо като +
Така,че не се притеснявай ще и дойде на пряителката ти!

to4no taka :!:
Не е така много хора го правят без презерватив (включително и аз) , но тези хора знаят как да се пазят, а това :
но нито съм го мил нито нищо. Едва по-късно се усещаш че може да е имало нещо от предния път и такива работи.

. Това беше на 14 ден след като и мина цикъла. не влиза в графата зная как да се пазя. Шансът за бременност е точно 50% с други думи - или е станал гафа или не е. Единствено гинеколог може да помогне в случая или някое тестче, но за по сигурно гинеколог.

fasta4eto
05-11-2006, 18:27
leleee... naisitna ne moga da dam golqm kuraj 6toto parvo bez prezervativ vtoro 4e ne si se izmil sled prednite pati i za kapak 14 den sled ciakla i tova ep rosto.... nai udobnoto vreme za za4evane... :smt009 no vse pak iz4akaite no moq savet e kolkoto moje po barzo edin test za bremennost ili da hodi vednaga na ginekolog...

dam pi4 polojenieto ne ti e rozovo da se be6e izmil pone

Глупака
05-11-2006, 21:17
СЛАВА БОГУ ВСИЧКО Е НАРЕД!!!

Такъв камък ми падна от сърцето неска ... идея нямате. На никой не пожелавам тези "емоции". Ходихме да вземем тест SureCheck. Тя го направи и за щастие се оказа отрицателен. Работата е че наистина си взех поука, но друг на мое място може да няма моя късмет...

Имам още 2 въпросчета ако можете да ми отговорите. Теста си показа една чертичка, но го направи точно ден след като очакваше да и дойде цикъла а тя не беше много сигурна. Възможно ли е организма и все още да не е почнал да отделя този хормон, който засича тестът? Правихме го преди 12 дена. Все пак съм доста успокоен и макар все още да не и е дошъл се надявам че не е нищо сериозно. Иначе аз съм на 19, а тя на 18 - Юли ще стане и тя на толкова.

Благодаря ви от все сърце за подкрепата. :D

Labelle
05-11-2006, 21:50
Това е много добра новина, радвам се, че са се случили хубавите 50%. И съм сигурна че ще внимавате дори и без презерватив няма да има опасност само да не повтаряте по 2 пъти един след друг.:)
Мисля , че щом е показал 1 черта значи всичко е ок

girlka
05-11-2006, 21:52
Трагичното е, че на тия години сте толква лекомислени ... #-o

`Death`Whore`
05-11-2006, 21:54
От сега нататък се надявам да внимаваш. Ако не си вземеш поука, това говори лошо за теб.

Men0War
05-18-2006, 22:17
Извинявате, че пускам тая тема отново, ама и аз съм изправен пред подобен проблем. Значи правихме го с презерватив, аз свърших и след 4 часа пак. Проблема е, че не помня дали съм пишкал. Втория път беше >1 мин без презерватив и след това със. А преди втория пъ се натискахме около 15 мин и аз се поподмокрих. И да е имало нещо от предния път, то би излязло преди да го направим. Или греша?

МenOWar
05-18-2006, 22:19
Забравих да спомена, че това става около седмица преди очакваната овулация.