PDA

View Full Version : Liubov, Liubov i pak LIUBOV..



[UN]HappY
05-10-2006, 21:40
Da iskash da chakash, da znaesh da chakash, da mojesh da chakash. Tova e liubovta. No kakvo vs1shtnost chakame? I kolko d1lgo? Vseki znae, che liubovta e neshto neveroqtno krasivo. Dori i tozi, koito ne se e vliubval. Nqma nishto po-xybavo ot tova xorata da se obichat. I vse pak, vseki edin ot nas e chyval nqkoq t1jna liubovna istoriika. No zashto tezi istorii ne sa ni promenili mnenieto za tova s1kroveno chyvstvo? Zashto?! Nima ne sme chyvali, che „liubovta e otrova“? Da, vseki znae tova. No ne se pritesnqva, a smelo vkusva ot tazi otrova. Nqkoi dori q poemat v golemi kolichestva... no ne umirat. Te prod1ljavat da jiveqt. Dori stavat po-shtastlivi. Zashtoto sa vliubeni. Zashtoto obichat. Zashtoto imat mechti. Kogato e vliuben, chovek ima za kakvo da misli, za kakvo da mechtae. A kakvo po-xybavo ot tova liubovta mejdy dvama dushi da e spodelena? Nqma nishto po-xybavo ot tova! Zashtoto kogato sa dvama i kogato se obichat, xorata sa po-silni, po-otkriti i po-bezstrashni. Imat podkrepa do sebe si. Mogat da spodelqt s nqkogo kakvo mislqt i kakvo chyvstvat.
Kolko krasivo! No ne vseki e otkril svoqta polovinka. Ima xora, koito vse oshte q t1rsqt, vse oshte q chakat. Te iskat da chakat, zashtoto vqrvat, che tq shte se poqvi i shte b1dat shtastlivi. No dali znaqt kak da chakat? Dali znaqt k1de da chakat? Moje bi ne. No, v1preki vsichko, te chakat. Vseki den se s1bujdat v ochakvane da se poqvi polovinkata im. Vsqka vecher si lqgat s nadekdata da sreshtnat liubimiq si chovek, makar i v s1nishtata im. Vsichko tova oznachava da znaesh da chakash. No ponqkoga tezi, koito znaqt da chakat, ne mogat da dochakat. Zashto? Moje bi ne iskat? Ili naistina ne mogat? Kakvo gi spira? Koe obstqtelstvo moje da ti zabrani da chakash? Ta tova e liubov. A nali znaem, che „liubovta e po-silna ot vsichko“... Togava? Znachi ni e omr1znalo chakame i zatova veche ne mojem. Taka e. Nqkoi xora se otkazvat b1rzo, drygi bavno. No vse nqkoga se otkazvat. A ne trqbva. Ne trqbva da se otkazvame. Trqbva da sme silni i neotst1pchivi. Vse nqkoga shte sreshtnem liubovta. No ne biva samo da chakame. Trqbva i nie da q t1rsim. I vse pak, da ne se otkazvame. Da q t1rsim i da q chakame. Zashtoto da iskash da chakash, da znaesh da chakash i da mojesh da chakash... tova e Liubovta!


:?: :roll: A vie chakate li oshte? Ne vi li omr1zna? :roll: Kakvo vs1shtnost chakate? :-k Ako se poqvi dali shte poznaem Liubovta? :smt017

black_dimond
05-11-2006, 06:59
neznam to4no kakvo 4akam i dali sum go otkrila no znam 4e iskam da otkriq 4ovek s koito da izjivqvam vseki moment kato za posledno da ne me intersuva ni6o dr osven nego da mi se obru6a vsi4ko otvutre kato go vid da se 4uvstvam taka sqka6 toi e edinstven na zemqta 6om me celuva da se 4uvstvam taka sqka6 me celuva za pruv put da potrupvm vseki put 6om me dokosva gore dolo tova 4akam bqh otkrila takuv 4ovek s koito se 4uvstvah nai 6astliva na zemta no poradi nezavise6i ot men nego obstoqtelstva se naloji toi da zamine i mn dulgo vreme si misleh 4e nqma da pogledna pove4e nqkoi muj no ve4e sled dosta vrema otkih 4e moga da izpitvam podobni 4uvstva makar i ne tolkova silni no vse pak ot nqkude trqbva da se zapo4ne taka 4e izvoda moje bi e v postoqno tursene i 4akane na goliqmata lubov

He3HauKa
05-11-2006, 08:27
Az chakam,chakam moeto slanchice da se varne ama mai shte si ostana s chakaneto :-# Mislq che sam otkrila lubovta,izjivqla sam q bila sam shtastliva,znam kakvo e da plachesh ot lubov i da se jertvash za drug chovek -tova e neshto mn krasivo :) Kogato obichash ili si obichal ti nemojesh da zabravish ,zashtoto ako vsi4ko tova e bilo istinsko vseki pyt kogato go vidish onova toplo chuvstvo shte te zaliva,shte se gledate v ochite i shte mi se iska da ste samo dvamata ....dori i da e minalo mnogo vreme kogato si spomnq za vremeto prekatano s nego mi stava hubavo,zabravqm vsi4ko losho,i iskam samo samo nego :oops:

Krem4eto
05-11-2006, 15:54
HappY]Ima xora, koito vse oshte q t1rsqt, vse oshte q chakat. Te iskat da chakat, zashtoto vqrvat, che tq shte se poqvi i shte b1dat shtastlivi. No dali znaqt kak da chakat? Dali znaqt k1de da chakat? Moje bi ne. No, v1preki vsichko, te chakat. Vseki den se s1bujdat v ochakvane da se poqvi polovinkata im. Vsqka vecher si lqgat s nadekdata da sreshtnat liubimiq si chovek, makar i v s1nishtata im. Vsichko tova oznachava da znaesh da chakash. No ponqkoga tezi, koito znaqt da chakat, ne mogat da dochakat. Zashto? Moje bi ne iskat? Ili naistina ne mogat? Kakvo gi spira? Koe obstqtelstvo moje da ti zabrani da chakash? Ta tova e liubov. A nali znaem, che „liubovta e po-silna ot vsichko“... Togava? Znachi ni e omr1znalo chakame i zatova veche ne mojem. Taka e. Nqkoi xora se otkazvat b1rzo, drygi bavno. No vse nqkoga se otkazvat. A ne trqbva. Ne trqbva da se otkazvame. Trqbva da sme silni i neotst1pchivi. Vse nqkoga shte sreshtnem liubovta. No ne biva samo da chakame. Trqbva i nie da q t1rsim. I vse pak, da ne se otkazvame. Da q t1rsim i da q chakame. Zashtoto da iskash da chakash, da znaesh da chakash i da mojesh da chakash... tova e Liubovta!
:?: :roll: A vie chakate li oshte? Ne vi li omr1zna? :roll: Kakvo vs1shtnost chakate? :-k Ako se poqvi dali shte poznaem Liubovta? :smt017
Разбира се не съм се отказала,но сякаш всички ми отказват... :( Не съм грозна,напротив...Но имам чувството,че хич не ми върви и е така,защото досега много малко хора са искали да сме гаджета..Чувствам се супер самотна и непотребна!Аз живея за любовта,а тя ме подминава като малка гара..Защо? :smt010 Всички които си имат нормални връзки са щастливци а аз досега може би само една връзка ми е била нормална...Почти всички момчета искат да се крием,или пък се виждаме веднъж на седмица при положение че живеем в един вход,или пък се държат ужасно с мен,или пък ме разиграват и накрая ми кажат,че не искат да ходим :smt088 не издържам... :smt099 идва ми се да отида някъде,където всички да ме видят и да се изкрещя!!!Или пък да...оххх искам нормално гадже с което да излизаме,да се целуваме да се гушкаме,а дали някога ще стане :smt009 :smt089

black_dimond
05-11-2006, 18:09
spko krem4e i az po edno vreme se 4uvstvah taka no osuznah 4e dori da se samoizmu4vam i da stradam nqma da si pomogna i taka mi stana po dobre ne e lesno no moje da probva6 i ne se ot4aivai za6oto nai hubavite ne6e stavat neo4akvano ili pone pri men e taka :)

ne6i4
05-11-2006, 18:29
HappY]Ima xora, koito vse oshte q t1rsqt, vse oshte q chakat. Te iskat da chakat, zashtoto vqrvat, che tq shte se poqvi i shte b1dat shtastlivi. No dali znaqt kak da chakat? Dali znaqt k1de da chakat? Moje bi ne. No, v1preki vsichko, te chakat. Vseki den se s1bujdat v ochakvane da se poqvi polovinkata im. Vsqka vecher si lqgat s nadekdata da sreshtnat liubimiq si chovek, makar i v s1nishtata im. Vsichko tova oznachava da znaesh da chakash. No ponqkoga tezi, koito znaqt da chakat, ne mogat da dochakat. Zashto? Moje bi ne iskat? Ili naistina ne mogat? Kakvo gi spira? Koe obstqtelstvo moje da ti zabrani da chakash? Ta tova e liubov. A nali znaem, che „liubovta e po-silna ot vsichko“... Togava? Znachi ni e omr1znalo chakame i zatova veche ne mojem. Taka e. Nqkoi xora se otkazvat b1rzo, drygi bavno. No vse nqkoga se otkazvat. A ne trqbva. Ne trqbva da se otkazvame. Trqbva da sme silni i neotst1pchivi. Vse nqkoga shte sreshtnem liubovta. No ne biva samo da chakame. Trqbva i nie da q t1rsim. I vse pak, da ne se otkazvame. Da q t1rsim i da q chakame. Zashtoto da iskash da chakash, da znaesh da chakash i da mojesh da chakash... tova e Liubovta!
:?: :roll: A vie chakate li oshte? Ne vi li omr1zna? :roll: Kakvo vs1shtnost chakate? :-k Ako se poqvi dali shte poznaem Liubovta? :smt017
Разбира се не съм се отказала,но сякаш всички ми отказват... :( Не съм грозна,напротив...Но имам чувството,че хич не ми върви и е така,защото досега много малко хора са искали да сме гаджета..Чувствам се супер самотна и непотребна!Аз живея за любовта,а тя ме подминава като малка гара..Защо? :smt010 Всички които си имат нормални връзки са щастливци а аз досега може би само една връзка ми е била нормална...Почти всички момчета искат да се крием,или пък се виждаме веднъж на седмица при положение че живеем в един вход,или пък се държат ужасно с мен,или пък ме разиграват и накрая ми кажат,че не искат да ходим :smt088 не издържам... :smt099 идва ми се да отида някъде,където всички да ме видят и да се изкрещя!!!Или пък да...оххх искам нормално гадже с което да излизаме,да се целуваме да се гушкаме,а дали някога ще стане :smt009 :smt089

napylno sym syglasna !!! :D :smt006

Krem4eto
05-13-2006, 08:43
spko krem4e i az po edno vreme se 4uvstvah taka no osuznah 4e dori da se samoizmu4vam i da stradam nqma da si pomogna i taka mi stana po dobre ne e lesno no moje da probva6 i ne se ot4aivai za6oto nai hubavite ne6e stavat neo4akvano ili pone pri men e taka :)

Thanks!
Мина ми!Вчера бях на дискотека и си карах там рождения ден!Искарах си супер!Вярно липсваха гаджетата,ама все някога трябва да си намеря!И ще гледам да е скоро!!!А момчето което ми отказа вчера ми писа смс,че на този етап не е забравил бившата,пък по нататък може и да стане нещо!