PDA

View Full Version : Отново за пъпките



Lorein
05-10-2006, 21:52
Съжалявам,знам че има и други такива теми,но...
:oops: Значи аз не страдам от акме или нещо такова,но имам пъпки по лицето. Незнам какво ми става,но някак си видя ли пъпка по лицето ми,веднага ми се приисква да я изцедя(това и правя :oops: ). Просто незнам как и да го нарека това-мания ли... :?: Та въпроса ми е какво препоръчвате като марки лосиони,мехлеми,кермове и т.н. и колко долу-горе струват.

Благодаря предварително!

Мачоу
05-10-2006, 23:55
Лосионо помага ако спреш да се цедиш веднага шом забележиш пъпка неква.Оксито е добро.Ама и да те се сака да пипаш,не пипай,шот излизат 2 после,ако цедиш и тех ше станат 4 и тако и тако се повеке стават ](*,)

05-11-2006, 07:16
Лосионо помага ако спреш да се цедиш веднага шом забележиш пъпка неква.Оксито е добро.Ама и да те се сака да пипаш,не пипай,шот излизат 2 после,ако цедиш и тех ше станат 4 и тако и тако се повеке стават ](*,) ima edno bg acneout se kazva struva kum 4 5 lv na4i na nego pi6e na cialoto lice ma az na edna kle4ka za u6i sipvam malko i go nanasiam samo na pupkata na sutrinta q niama zaklevam se mn raboti sam polzvala i mn po skupi ma za tova mi kaza leliami i mn pomaga ma ne si magi cialoto lice s nego 6ot e mn silno a ako ima6 problemi s gurba tam moge da go mage6 s pamu4en tampon na vsiakude uspeh!

SeXyTo_f
05-11-2006, 11:03
на AVON!

stel4eto__
05-11-2006, 11:31
skinoren moje da pomogne

doctordre
05-11-2006, 13:39
skinoren moje da pomogne
мда, но скинорена е добре да се комбинира с някакъв препарат, който отпушва първо порите... и се казва акНе, не акМе :lol:

^sladyranka`
05-11-2006, 17:13
Normalno e da ima6 nqkoe dr komedon4e.Zadaljitelno e da ima6 dobra li4na higiena.Papkite se poqvqvat vledstvie na zamarsqvane na kojata.Izbqgvai da si pipa6 liceto s mrasni race!Sutrin i osobeno ve4er zadaljitelo po4istvai liceto si .Mislq ,4e na teb ne sa ti nujni skapi losioni,taikatokazva6 4e ne ti e problemna kojata .Spored men e po-dobre da si vzeme6 edna rozova voda,koqto struva nqkade do 1 lev i se prodava v aptekite, i s neq da si po4isva6 liceto.I nai-vajnoto-NE IZTISKVAI PAPKITE!

Lorein
05-11-2006, 18:08
1.Знам,че се пише акНе,а не акМЕ,но просто съм натиснала съседния клавиш. :lol:
2.BTW аз използвам едно Tea Tree Corrective Stick на Oriflame.То от едната страна е лечебно,а от другата страна е с телесен цвят и заличава пъпките. Не съм кой знае колко доволна от него,но...
3.Благодаря ви за съветите! :)

doctordre
05-11-2006, 18:28
1.Знам,че се пише акНе,а не акМЕ,но просто съм натиснала съседния клавиш. :lol:
2.BTW аз използвам едно Tea Tree Corrective Stick на Oriflame.То от едната страна е лечебно,а от другата страна е с телесен цвят и заличава пъпките. Не съм кой знае колко доволна от него,но...
3.Благодаря ви за съветите! :)
извинявай, просто ми прозвуча смешно :wink:

Lorein
05-11-2006, 20:57
np :)

white_chik
05-12-2006, 18:40
ami da ti kaja i az sum kato teb i kato mi izleze nekva pupka go prevru6am v ebati tragediqta.izpolzvala sum adski mnoo produkti (v momenta probvam sus seriqtana Garnier i sum gore dolu dovolna) i da ti kaja nqma ni6to,koeto naistina da premahva pupkite.pove4to ne6ta pomagat,no si zavisi adski mnoo ot kojata i nai-ve4e ot li4nata higina.

P.S. tva na oriflame i az go imam i izob6to ne mi pomaga

honey_91
05-12-2006, 21:51
az imah pupki po liceto ne mnogo ama si gi ima6e osobeno po 4eloto ...i otidoh pri edna dermatolojka deto vzima6e mn evtino ama biahme 4uvali 4e e pomognala na dosta...tia mi prepora4a Zineryt majeh se i vse o6te se maja s nego vsiaka sutrin i ve4er i ve4e niamam NI6TO po liceto iz4istih se napalno :D ama prodaljavam da si go polzvam 6toto taka triabva za da ne se poiavat otnovo :)

white_chik
05-13-2006, 18:41
az imah pupki po liceto ne mnogo ama si gi ima6e osobeno po 4eloto ...i otidoh pri edna dermatolojka deto vzima6e mn evtino ama biahme 4uvali 4e e pomognala na dosta...tia mi prepora4a Zineryt majeh se i vse o6te se maja s nego vsiaka sutrin i ve4er i ve4e niamam NI6TO po liceto iz4istih se napalno :D ama prodaljavam da si go polzvam 6toto taka triabva za da ne se poiavat otnovo :)
dai malko info za tva "4udo"

Lorein
05-13-2006, 19:54
Да,наистина кажи нещо повече за тва. Колко струва? От аптеите ли да си го взема? PLS!!! [-o<

TainaOmaina
05-13-2006, 21:21
Аз имам тук там някоя пъпчица и да Ви кажа мн сам доволна от един лосион Акне аут има и такъв крем и мисля,че доста помага!:)Може да го намерите в аптеките.Лосиона е към 5 лв. почистващ и един др лосион,който е 7 лв. и е за така да се каже повече акне.А кремът е 5 лв. някаде:)Успех !
Надявам се да съм Ви помогнала!

doctordre
05-14-2006, 08:27
Да,наистина кажи нещо повече за тва. Колко струва? От аптеите ли да си го взема? PLS!!! [-o<
да, в аптеките го има. zineryt се казва. две тубички са, едната е с прах, другата е някаква течност на алкохолна основа. смесваш ги и се мажеш с него. но е хубаво преди това да ползваш нещо за почистване на кожата и разширяване на порите

rofl
05-14-2006, 19:37
а едно друго въпросче:
сега преди няколко дена почнаха да ми излизат,т.е излязоха ми няколко червени пъпки на челото ма знам ли пъпки ли са какво са ама червени незнам какво е това.
може ли съветче какво да ги правя да ходя ли на дерматолог и разни други изсторий?



ЕДИТ:а и да питам какво използвате срещу акнето аз имам лосионче някво и има горе долу някакъв ефект т,е не съм целият пълен с такова но се намира някоя друга :) :D

iskrichka
05-14-2006, 21:43
най-добре си е да отидеш на козметик да ти изчисти лицето и после да си го поддържаш както трябва.. или ако не ти се дават пари за козметик, зимаш си направление от GP-то за дерматолог(нищо не струва) и той ще ти каже... :)

honey_91
05-15-2006, 22:19
emi tia maika mi go kupi mai be6e skupi4ko kum 12lv no ne sum 100% sigorna :-k ,ot aptekite se kupuva i se polzva v produljenie na niakolko meseca a sled okolo mesec dava efect (mn dobar efect pri mene ve4e niamam ni6to po liceto ama produljavam da go polzvam)to e v edno malko plastmasovo 6i6ence sus jult nadpis az 6te razpitam maika mi i 6te vi kaja podrobno :wink:

Siona
05-15-2006, 22:33
Има много такива продукти и повечето помагат. Аз лично ползвам на Гарниер и съм много доволна. Абе въпроса е да го правиш редовно и всичко изчезва :roll:

XpensivE
05-17-2006, 17:02
emi tia maika mi go kupi mai be6e skupi4ko kum 12lv no ne sum 100% sigorna :-k ,ot aptekite se kupuva i se polzva v produljenie na niakolko meseca a sled okolo mesec dava efect (mn dobar efect pri mene ve4e niamam ni6to po liceto ama produljavam da go polzvam)to e v edno malko plastmasovo 6i6ence sus jult nadpis az 6te razpitam maika mi i 6te vi kaja podrobno :wink:
Ако може напиши и точното име на тоа продукт. А предполагам че не е само за момичета?

05-09-2007, 05:00
Normalno e da ima6 nqkoe dr komedon4e.Zadaljitelno e da ima6 dobra li4na higiena.Papkite se poqvqvat vledstvie na zamarsqvane na kojata.Izbqgvai da si pipa6 liceto s mrasni race!Sutrin i osobeno ve4er zadaljitelo po4istvai liceto si .Mislq ,4e na teb ne sa ti nuj [-X [-X [-X [-X [-X [-X :?: :-({|= :-({|= ni skapi losioni,taikatokazva6 4e ne ti e problemna kojata .Spored men e po-dobre da si vzeme6 edna rozova voda,koqto struva nqkade do 1 lev i se prodava v aptekite, i s neq da si po4isva6 liceto.I nai-vajnoto-NE I ::: :smt019 :smt018 :smt017 :smt015 :smt014 :smt014 :smt008 \:D/ :-# :smt004 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006 :smt007 :twisted: ::: ZTISKVAI PAPKITE!

Allthatshewant
05-09-2007, 06:38
Прегледай тези теми :

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=90118&highlight=%EF%FA%EF%EA%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=87868&highlight=%EF%FA%EF%EA%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88646&highlight=%EF%FA%EF%EA%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=82300&highlight=%EF%FA%EF%EA%E8

Дано да са ти свършили работа :wink:

sunny-f
05-12-2007, 10:13
tva maslo ot 4aeno darvo koet pomagalo v aptekite li se prodava ??

sexy_devil4e
05-14-2007, 19:17
zna4i az si priznavam mn sum suetna i kat mi izleze pupka se poburkvam i izpadam v nqkva depresiq ii si vzeh na jhonson's na clean and clear edno protiv pupki...vsmsiul pi6e,4e predpazva ot poqvata ii po4istva i otpu6va porite i e mn priqtno ..s menta e ..mn osvejava!i ve4e dva meseca se miq s nego,ne mi se e poqvila edna pupka...a ne poqvi mi se,ama s edno krem4e,deto gori i do drugiq den q nqma6e! :-D

rakiQ
05-14-2007, 19:35
akne out хубавко е цялата серия да я купиш...начи някаде около 17-18 кинта ще ти излезне но е много хубаво и можеш да си сигорна че няма да ти се избримщи лицето...аз туктаме имам пъпчица и го мажа и то изчезва
ХУБАВО Е! :-)