PDA

View Full Version : Какво да правя ходя с 19годи6на аз съм на 15



Kak
05-10-2006, 22:01
Ходя с едно момиче на 19 мн я харесвам!Мога да си говоря с нея за вси4ко!Правихме секс оба4е доиде странният момент-- Отиваме на дискотека и сядам с нея и нейните приятели и се почват странните въпроси ,,тя сестра ли ти е??,,!Нз какво да правя мн я оби4ам!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

SheLLia
05-10-2006, 22:08
не мога да се сета,защо всички се съобразявате с хорското мнение.аз като съм на 17 а гаджето ми на 30 .... къв е проблема.даже родителите ми много го харесват и аз почти живея с него.през всяко свободно време съм с него.за да си щастлив не трябва да те интересува кой какво говори.аз никога не съм обръщала внимание на хорските приказки и да ти кажа много си ми е добре :)

RoyTheReaper
05-10-2006, 22:15
няма никакъв проблем в разликата ви. а какво мислят хората - не бива да те ебе :!:

`Death`Whore`
05-10-2006, 22:15
http://forums.f-e-n.net/images/smiles/hoover.gif
Или се друсаш, или си надрусана по рождение.

LP_girl_14
05-11-2006, 11:09
Я спри да плащаш данък хорско мнение.Хората винаги са настроени така като става въпрос за друга двойка,но ако някога се влюбят по начина по който казваш че вие се обичате със сигурност ще млъкнат.Ти я обичаш,тя те обича,нищо друго няма значение.Не позволявай на некви кретени да ти развалят връзката.Това е вашия живот и имате право да си го живеете както искате и с който искате :!:

SeXyTo_f
05-11-2006, 11:14
Я спри да плащаш данък хорско мнение.Хората винаги са настроени така като става въпрос за друга двойка,но ако някога се влюбят по начина по който казваш че вие се обичате със сигурност ще млъкнат.Ти я обичаш,тя те обича,нищо друго няма значение.Не позволявай на некви кретени да ти развалят връзката.Това е вашия живот и имате право да си го живеете както искате и с който искате :!:
точно така!...не се влияй от мнението на другите..нали сте щастливи заедно! това е най-важното!

DeSsY`
05-11-2006, 11:18
Слушай себе си и сърцето си. Въобще да не ти пука за хорското мнение, а и другия път като те питат дали ти е сестра, ти им кажи истината и те ще млъкнат. :-)

sexy_play_baby
05-11-2006, 13:11
Я спри да плащаш данък хорско мнение.Хората винаги са настроени така като става въпрос за друга двойка,но ако някога се влюбят по начина по който казваш че вие се обичате със сигурност ще млъкнат.Ти я обичаш,тя те обича,нищо друго няма значение.Не позволявай на некви кретени да ти развалят връзката.Това е вашия живот и имате право да си го живеете както искате и с който искате :!:

Подкрепям ;)

black_dimond
05-11-2006, 13:26
nikoi ne moje da ti kaje s koi da hodi6 i da ne ti puka drugite kakvo prikazvat

ashly besnata
05-11-2006, 13:35
ми кво ти пука я не ги слушай кво ти говорят в крайна сметка живота си е ваш

Krem4eto
05-11-2006, 16:32
Слушай себе си и сърцето си. Въобще да не ти пука за хорското мнение, а и другия път като те питат дали ти е сестра, ти им кажи истината и те ще млъкнат. :-)
Да добра идея!

^sladyranka`
05-11-2006, 16:39
Normalno e da ima takiva vaprosi ,vzimaiki se pod vnimanie razlikata v godinite.Moje bi nqma6e da gi ima ako be6e obratnoto (ti na 19 tq na 15).Tova e strahotno,4e si si hvanal takova golqmo momi4e!Izkliu4itelno rqdko se slu4va.Ne mislq ,4e tezi vaprosi sa povod za pritsnenie.Vse pak vajno e ti kakvo misli6,a ne drugite.6tom ste zaedno zna4i i tq te haresva!Spoko ,sled vreme neudobnite vaprosi 6te prestanat! :-) :wink:

Shantav^dakel
05-11-2006, 17:31
Щом тя не се притеснява и не я е срам да излиза с теб, защо ти трябва да го правиш?
Нали не би я зарязал, защото някой е казал нещо?

kobrichka
05-11-2006, 17:36
Слушай себе си и сърцето си. Въобще да не ти пука за хорското мнение, а и другия път като те питат дали ти е сестра, ти им кажи истината и те ще млъкнат. :-)



Напълно съм съгласнар!!!!!!!!!!!!!!!!

reallove
05-11-2006, 17:43
godinite ne sa ot znachenie kvo ti puka kvo mislqt drugite?
te mogat da popadnat v sashtata situaciq
i togava ti mojesh da se posmeesh
prosto da ne ti puka
obichai si momicheto a drugite spokoino da se **** :)

craitan
05-11-2006, 18:36
mi evala bate hvanal si si kaka :D kvo ti puka kvo govorqt drugite we nali ste zaedno tegli im edna maina nali ste zaedno i 6tastlivi da ne te ebe ni nai malko jivei si jivota i se kefi \:D/ :smt008 :smt006

ne6i4
05-11-2006, 18:38
Я спри да плащаш данък хорско мнение.Хората винаги са настроени така като става въпрос за друга двойка,но ако някога се влюбят по начина по който казваш че вие се обичате със сигурност ще млъкнат.Ти я обичаш,тя те обича,нищо друго няма значение.Не позволявай на некви кретени да ти развалят връзката.Това е вашия живот и имате право да си го живеете както искате и с който искате :!:
syglasna!!!! :D

Persefona
05-12-2006, 17:19
вземи си как да те отрака...хаха ше се оправиш

Da_Bitch
07-10-2006, 01:59
Съгласна с Деси!

koalka
07-10-2006, 05:39
Не бива да те интересува какво мислят хората,защото това ще убие връзката ви!

whatthe
07-10-2006, 07:59
няма никакъв проблем в разликата ви. а какво мислят хората - не бива да те ебе :!:

да наистина няма никакъв проблем от гледна точна на това да са заедно! но от друга страна има проблем и то голям! ако си спал с нея за първи път може би за това изпитваш някъкви чуства към нея но това не е любов! много добър мой приятел е на вече на 20 години и ходи с момиче ( ако мога да я нарека така с 1 разтрогнат брак ) на 30, но вече са заедно 3та година и проблема не е никакъв освен че и 2мата правят каквто си искат! когато са заедно са заедно когато не са НЕ СА!
правиш каквото прецениш за най-добре :)

Krem4eto
07-11-2006, 14:52
Ходя с едно момиче на 19 мн я харесвам!Мога да си говоря с нея за вси4ко!Правихме секс оба4е доиде странният момент-- Отиваме на дискотека и сядам с нея и нейните приятели и се почват странните въпроси ,,тя сестра ли ти е??,,!Нз какво да правя мн я оби4ам!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

СПОКС тези които си приличат много се обичат!Например майката и бащата на моя приятелка мн мн си приличали и всички ги мислили за брат и сестра,но все пак те си имат деца и са женени и мн щастливи!

PleasureSeeker
07-11-2006, 14:59
Абе не трябва да ти пука какво говорят..нали на теб ти е добре

sk8girL
07-11-2006, 15:04
Изобщо да не ти пука от хорското мнение!Щом те кефи и тя ти се кефи и всичко е Ок. да не ти пука!;)p

hristina^
07-11-2006, 17:15
ne si propilqvai 6ansa da bade6 6tastliv vse pak ne jiveem za horata

maybelline
07-11-2006, 17:26
Започнете да се целувате пред "другите" и ще видиш как ще млъкнат.Теб нали не те е срам,че излизаш с нея?Тя ти е гадже - покажи го на останалите.Един приятел(на 15г) си има гадже на 18 и е малко по-нисък от нея,но пред останалите се държат нормално за две гаджета и в компанията доста го уважават,че си е хванал "кака";)

cskamoni4ka
07-11-2006, 17:49
Хехе,не ти е лесно и на тебе с таз какичка до теб и с нейната компания.Споко ще свикнеш пия ;)