PDA

View Full Version : само на мен ли ми се струва така..?!?



05-10-2006, 23:09
Ми накратко..с гаджето ми ходим почти половин година,и всичко на-накрая беше започнало да върви както трябва...когато дойде периода в който минах 2-ра смяна на даскало.2 дни след това му пратих смс ако иска да дойде до нас да се видим,защото не се бяхме виждали 5-6 дни,при което той отговори че трябвало да учи за утрешната си класна..естествено разбрах го и му казах да ми се обади когато е свободен.Минаха още няколко дена и аз пак му писах,просто не издържах..тогава се оказа че предпочитал да свърши седмицата за да го оформят и да се успокои (12 клас е).Аз отново нямах право на глас и му казах за 2-ри път да се обади като е свободен...! А днес 1 негов познат ми каза че го е видял в махалата им с приятелите му :? Не разбирам какво цели нито пък проумявам толкова време ли ще му отнеме да ми пише ПОНЕ 1 смс да ме види жива ли съм ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Не мога повече да се измъчвам така и моля ви,драснете нещичко за да разбера дали подозренията ми (че не иска да се виждаме или че иска да се разделим или каквото и да било друго) са верни :smt102 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 Ще съм ви много благодарна.. :smt010

Мачоу
05-10-2006, 23:46
Виж сеа,12-ти клас е ногу напечена работа бе.Ти наиш ли,че има аборигенски бал,после мое да кандидатства и да става студентин.Требе да се учи и малко да се спрат удоволствията.Требе да разбереш малко,че му е нанагоре,а може и да не сака да те товари с проблемите си около дипломирането [-X

black_dimond
05-11-2006, 06:40
mi moje bi nai dobriq varqnt e da pogovori6 s nego da mu kaje6 4e se 4uvstva6 zle za6oto ne moje6 da go vijda6 poradi postoqnnata mu zaetost i moje bi da go pita6 kakvi iska da budat otno6eniqta vi v bude6e

Barbie
05-11-2006, 07:29
Yverqvam te 4e 12 klas...e mn tejko :) obadi my se i my kaji 4e ne iska6 da pre4i6, 4e izka6 da mu mine vsi4ko kakto trqbva (kandidatstudentski izpiti napr) i 6te mu dade6 prostranstvo kolkoto my e nyjno (tyk trqbva da se jertva6 malko) no trqbva da znae6 4e toi ne se opitva da se izmukne ot vruzkata vi ili ne6to podobno...
ako ti kaje 4e ne vurvi m/y vas...6te bude nepriqtno...noo..
uspex ;)

DeSsY`
05-11-2006, 11:43
Ами поговорете си, обясни му че знеш колко му е напрегнато, но искаш да го виждаш, дори поне за малко, докато минат там всички изпити и разправии. Също го питай да не си сбъркала някъде ти и да не ти е сърдит ..

Labelle
05-11-2006, 11:47
Много тежко било в 12 клас............. за какво за 1 телефонно обаждане? Или за 1 смс-че? Миличка опитай да го попиташ защо се държи така. Според мен просто те прави на луда. Това, че му е трудно не го оправдава. Винаги може да врътне едно телефонче и да пита "как си" , дори да е на другия край на света, само желание се иска........

IKisseDAGirL
05-11-2006, 12:28
Много тежко било в 12 клас............. за какво за 1 телефонно обаждане? Или за 1 смс-че? Миличка опитай да го попиташ защо се държи така. Според мен просто те прави на луда. Това, че му е трудно не го оправдава. Винаги може да врътне едно телефонче и да пита "как си" , дори да е на другия край на света, само желание се иска........
и аз мисля така :?
най-добре иди до тях и го изненадай... измъкни го ако трябва дори насила, но важното е да се изясните
ако поиска, може никога повече да не се видите, но преди това наистина трябва сериозно да си поговориш с него :wink: пожелавам ти успех и дано да не е нищо сериозно :roll:

Krem4eto
05-11-2006, 16:10
mi moje bi nai dobriq varqnt e da pogovori6 s nego da mu kaje6 4e se 4uvstva6 zle za6oto ne moje6 da go vijda6 poradi postoqnnata mu zaetost i moje bi da go pita6 kakvi iska da budat otno6eniqta vi v bude6e
Точно така!

^sladyranka`
05-11-2006, 16:35
Ami moje bi naistina ima mn malko svobodno vreme e re6il da go spodeli s priqteli.Ne mislq ,4e iska da se razdelite.Opitai se da govori6 s nego ,dori i da e po telefona.Polojenieto naistina e mn kofti ,zatova po skoro govori s nego

Nadelina
05-11-2006, 17:26
ne poglednah kfo sa pisali teq nagore..am az she ti kaja kfo mislq ... 12 klas e .. kazal ti e che iska da uchi..ami ostavi go..pak tfa che e slqzal na mahalata znachi che ne iska da te vijdali li..ne est...no prosto ne moje da e zatvornik vkyshti i samo da chete! .. taka mislq az pone :)

reallove
05-11-2006, 17:46
vij sq znachi dai mu izpitatelen srok ne go tarsi ne pravi nishto i ako toi darji na teb ako iska da e s teb shte te tarsi
spokoino..no ako ne go napravi ne samo che ne trqbva da se zanimavash s nego no i go zabravi .....ne si struva da se muchish za nqkoi koito ne mu puka
R * I * P

05-11-2006, 17:53
Много тежко било в 12 клас............. за какво за 1 телефонно обаждане? Или за 1 смс-че? Миличка опитай да го попиташ защо се държи така. Според мен просто те прави на луда. Това, че му е трудно не го оправдава. Винаги може да врътне едно телефонче и да пита "как си" , дори да е на другия край на света, само желание се иска........

моето мнение напълно съвпада..все пак когато искаш търсиш начин.Идеята ми не е да му преча да учи,но за да драснеш 1 смс се искат 2 минути,не е ли така?!? :smt010

sk8girL
05-11-2006, 18:13
Много тежко било в 12 клас............. за какво за 1 телефонно обаждане? Или за 1 смс-че? Миличка опитай да го попиташ защо се държи така. Според мен просто те прави на луда. Това, че му е трудно не го оправдава. Винаги може да врътне едно телефонче и да пита "как си" , дори да е на другия край на света, само желание се иска........

Дам така е ..
Това момче, въпреки че е 12 клас ми се струва малко с детски акъл.. ако не иска да сте заедно направо да ти го каже,а не да постъпва така.И от цялата работа ти страдаш най-много :-(
Не отричам..наистина може да му е трудно и да има много за учене,да няма време и т.н ..Но поне едно смс-че баси.. няма да му се откъсне от сърцето.Най-добре го хвани на тясно и му кажи да си изясните отношенията,а не да постъпва така.

ne6i4
05-11-2006, 18:34
Виж сеа,12-ти клас е ногу напечена работа бе.Ти наиш ли,че има аборигенски бал,после мое да кандидатства и да става студентин.Требе да се учи и малко да се спрат удоволствията.Требе да разбереш малко,че му е нанагоре,а може и да не сака да те товари с проблемите си около дипломирането [-X

az sym syglasna s tova no iskam samo da dobavq 4e moje bi iska da skysate!ako se e razhojdal s priqtelite si zna4i nqma vreme za tev :-k t.e tova ozna4ava 4e ......... :?