PDA

View Full Version : kefqt li vi abiturientskite balove



doroty
05-11-2006, 09:48
:lol: Какво мислите за абитуриентските балове, има ли смисъл във всички приготовления, официални тоалети ит.н.?

`Death`Whore`
05-11-2006, 09:54
Има смисъл за девойките, които ги е срам да облекат официална дреха, защото не е модерно.

>>ZLOBI4KA<<
05-11-2006, 10:18
Ми според мен има, защото все пак това се случва веднъж в живота и всеки иска да има хубави спомени от този ден

Stasi`f`
05-11-2006, 11:02
Balovete sa absoliutno razhishtenie na p ari za oblekla,patuvaniq i prochie i prochie.Vinagi mojesh da si prekarash strashno got s klasa si kogato i kadeto si poiskash.Ne vijdam prosto kakuv e smisala ot vsichko tova.

Kolbata
05-11-2006, 11:38
Ми според мен има, защото все пак това се случва веднъж в живота и всеки иска да има хубави спомени от този ден
И аз мисля така

SEXtreme
05-11-2006, 11:47
Еми аз лично нямам търпение да дойде абитуренския ми, щото ще си имам предтекст за пазаруване :) А и е забавно...

TikvenaElhichka
05-11-2006, 13:41
Не виждам голям смисъл в баловете освен да се пилеят пари...

doctordre
05-11-2006, 13:59
Не виждам голям смисъл в баловете освен да се пилеят пари...
мда, ама аз го гледам от страната на това, че ше дойдат яко роднини и познати и... паричкиии :-D :lol:

05-11-2006, 14:54
А аз го гледам от тая страна, че ще вися сума време в компанията на абсолютни дебили, които след първия час ще се напият и ще започнат да си хвърлят супер скъпите дрехи по земята и ще започнат ултра бесните гюбеци, да не говорим за лицемерното поведение, което ще обладае всички " Ооо боже, колко ще ми липсвате, повече никога няма да се видим БЛА БЛА БЛА." Никой няма да ми липсва. Скапани социални паразити. Абитуриенските балове са абсолютна безмислица.

RoyTheReaper
05-11-2006, 15:02
скъпи дрешки, солариуми, коли... абе цирк ](*,)

doctordre
05-11-2006, 15:38
А аз го гледам от тая страна, че ще вися сума време в компанията на абсолютни дебили, които след първия час ще се напият и ще започнат да си хвърлят супер скъпите дрехи по земята и ще започнат ултра бесните гюбеци, да не говорим за лицемерното поведение, което ще обладае всички " Ооо боже, колко ще ми липсвате, повече никога няма да се видим БЛА БЛА БЛА." Никой няма да ми липсва. Скапани социални паразити. Абитуриенските балове са абсолютна безмислица.
хаха, донякъде съм съгласен де. ама аз все пак ше се преоблека, иначе край с костюма ми :-D

midnight...
05-11-2006, 16:05
купища пари за една вечер, има и други начини по които може да си изкара човек добре

hamilcar
05-11-2006, 16:05
Нямам нищо против абитурентските балове даже ми харесват.Все пак завършвам гимназия ... заслужава си да се отпразнува.

П.П. Stasi`f` -> Смали този аватар.

05-11-2006, 18:19
А аз го гледам от тая страна, че ще вися сума време в компанията на абсолютни дебили, които след първия час ще се напият и ще започнат да си хвърлят супер скъпите дрехи по земята и ще започнат ултра бесните гюбеци, да не говорим за лицемерното поведение, което ще обладае всички " Ооо боже, колко ще ми липсвате, повече никога няма да се видим БЛА БЛА БЛА." Никой няма да ми липсва. Скапани социални паразити. Абитуриенските балове са абсолютна безмислица.
Поради тази причина аз дори не отидох на бала си инъче си изкарах супер с мойте авери ::: ::: Бал сАм ги и сАучениците :evil:

`Death`Whore`
05-11-2006, 18:25
Мислех, че съм единствената, на която не И е тъжно. Пиклите от класа ми се лигавеха, реваха, обсъждаха как ще реват целия 12-ти клас...

the_o.c_girl
05-11-2006, 19:10
oooo nqmam turpenie 7 mi kl.sum no mn iskam da doide

`Death`Whore`
05-11-2006, 19:14
Ти ще си от ревящите.

the_o.c_girl
05-11-2006, 19:21
Ти ще си от ревящите.
haahahahah ti kak go preceni tove e 1 put v jivota i se nadqvam da e hubavo jivota si moi

RoyTheReaper
05-11-2006, 19:50
Мислех, че съм единствената, на която не И е тъжно. Пиклите от класа ми се лигавеха, реваха, обсъждаха как ще реват целия 12-ти клас...

а нашите момичета, освен традиционните планове за рокли, гримове, козметици, солариуми и т.н., веднъж ги чух да планират кога и къде ще се разреват!!! :shock: :smt011

Dr. Kazimbutt
05-11-2006, 19:52
Мислех, че съм единствената, на която не И е тъжно. Пиклите от класа ми се лигавеха, реваха, обсъждаха как ще реват целия 12-ти клас...
Това с реването е лицемерие.

Аз ще отида на бала си, нищо че не съм му особен фен. Хората от класа ми може и да са смотаняци, но ще ми липсват... в това съм сигурен.

`Death`Whore`
05-11-2006, 19:59
а нашите момичета, освен традиционните планове за рокли, гримове, козметици, солариуми и т.н., веднъж ги чух да планират кога и къде ще се разреват!!! :shock: :smt011
Не се бях смяла така от дни. Благодаря. :)

А най-глупавото е, че няма смисъл да се плаче. Ако някой ти е приятел от класа, задължително ще се виждате след това.

SummeRLove08
05-11-2006, 20:36
:lol: Всички казвате 'разхищение на пари,суетни,показни....'и там подобните.Ноо като дойде бала и всички кой от кой гледа да се покаже с най-якото.Не съм ли права? :lol: :-s

По темата: Да има смисъл,защото това е един спомен с който ще отпразниваш ЗАВЪРШВАНЕТО си от училището.От там е друг въпроса на кой кви са му възможностите.

ProstoAz
05-11-2006, 21:59
Има смисъл според мен, да. Балът е само веднъж в живота...

`Death`Whore`
05-11-2006, 22:05
Аз "най-якото" съм го носила и по улиците, бижуто от бала съм го носила поне 20 пъти.

favor_91
05-11-2006, 22:42
както на всеки бал всеки гледа да е облечен добре (т.е. по-доре от другия) конкуренцията е голяма а и мисля че момичетата хич не пестят пари за тоалети :roll: то за тях винаги е важно да са стилни и елегантни коя от коя повече :wink:

the_o.c_girl
05-12-2006, 06:53
както на всеки бал всеки гледа да е облечен добре (т.е. по-доре от другия) конкуренцията е голяма а и мисля че момичетата хич не пестят пари за тоалети :roll: то за тях винаги е важно да са стилни и елегантни коя от коя повече :wink:
radvam se 4e ima i razbira6ti hora

InHell
05-12-2006, 07:10
Пълна загуба на време и ресурси + няколко десетки идиотчета размазали се с коли.
Нищо ново под слънцето.

gia_bs
05-12-2006, 08:07
Лудо пръскане на пари...за поедната пиянска нощ - замисъла някога сигурно е бил добър, но в днешно време баловете са трибуна за материалното състояние на мама и тати и доста често от "красив спомен" се превръщат в "последен спомен".... аз лично не виждам нищоизключително и чак толкова неповторимо...

SeXyTo_f
05-12-2006, 09:22
oooo nqmam turpenie 7 mi kl.sum no mn iskam da doide
и аз!

doctordre
05-12-2006, 09:40
oooo nqmam turpenie 7 mi kl.sum no mn iskam da doide
и аз!
има доста да чакате :D

Dr. Kazimbutt
05-12-2006, 10:58
Не виждам голям смисъл в баловете освен да се пилеят пари...
мда, ама аз го гледам от страната на това, че ше дойдат яко роднини и познати и... паричкиии :-D :lol:
Само парите ли те интересуват?

machoka
05-12-2006, 11:18
oooo nqmam turpenie 7 mi kl.sum no mn iskam da doide
и аз!

Грешка!!!!

Не бързайте.. на мен ми се реве, като си помисля че свършиха златните години.. няма вече училище, няма вече детски игри и наивни проблемчета.. няма вече 'харесвам те', 'ти харесваш ли ме' 'хайде да играем на шише' и всякакви други детински и наивни случки и преживявания.. няма вече преписване по химия, няма пищови, няма да се притесняваш дали ще ти пишат двойка.. няма групови бягания от час за да се ходи по кафенета, няма киснене в лафката и говорене с приятели..няма депресии и притеснения за 'първия път'... нищо няма. Детството - красиво с наивността си, красиво с непреходността си си замина безвъзвратно.. Балът е един апотеоз - един връх на всичко това - тържественият му финал. Олицетворението на 12 години с приятели, познати и колеги, с които може и да не се видиш повече. Последната вечер, в която правиш простотии с тях, последната вечер която преживяваш с всички накуп.

Ами преподавателите - поканил си най-яките купонджии преподаватели, супер готини хора - които са те хокали, писали двойки, но и подкрепяли през всичките тези години, с които си бил по екскурзии и си прекарвал до зори с тях в пиене, пеене на песни и веселие, с които си карал ски през зимата и с които си се къпал в морето през лятото, тези хора - решени да ти налеят акъл в главата, но същевременно с това и да ти се превърнат в приятели.. и им казваш последно чао - на бала.


В балът има огромен смисъл, той е нещо много важно - там не е важно с колко кила злато ще се появиш и с кой точно от последните модели на Мерцедес или Порше ще си домъкнеш задника - там важното е символичното преживяване на 'последни' мигове с дружките. Не, че с някои няма да се виждате и за в бъдеще - но не като съученици, вече няма да си пишете взаимно домашните, да преписвате един от друг, да учите заедно по цели нощи - вече ще се срещате с тях като големи хора, малко или много е по-различно... губи се цялата романтика на училището, закодирана в стотиците хиляди миниатюрни споделени моменти между вас - съучениците!

И да.. аз няма да плача само на бала, аз вече плача по тоя повод - защото свърши всичко това горе и започна великата борба за оцеляване в живота.. защото вече не съм дете, а ми липсва.. липсва ми това да съм като SeXyTo_f и the_o.c_girl, като всички деца тук.. защото ми липсва детето в мен :cry:

Защото всичко стана прекалено отговорно, защото много неща започнаха да зависят само от мен.. защото е трудно да оцелееш.. защото се изисква да работиш като роб, за да бъдеш някой.. защото вече го няма това безгрижие, което ти позволяваше да се шлаеш по цял ден с компанията и да си живееш живота.. липсва ми кеча преди години по БТВ, липсва ми да събирам миришещи лишчета, липсва ми да събирам картинки от дъвки.. липсват ми разходките с татко и майка по паркове, когато бях малък, липсва ми жмичката и 'истината или се осмеляваш' пред блока.. всичко това и още хиляди неща ми липсват, защото са оставили трайни спомени в мен, защото съм си прекарвал страхотно, но всичко си замина безвъзвратно с възрастта.

Вярвайте ми, за пръв път се случва да пиша нещо във форум и по време на писането да се огорча толкова, че да ми се насълзят очите и да ми текнат няколко сълзи.. за жалост - този път вече за нещо смислено.

Така че.. съветвам всички хора тук, които не са завършили образованието си - не бързайте.. живейте всеки ден като за последно, защото годините ви ще минат много бързо, един ден ще се събудите и това ще е денят на балът ви - и тогава като мен ще осъзнаете как единственото нещо на света, което най-много желаете е една вълшебна пръчица, с която да върнете годините назад!

Желая ви най-искрено успех и.. живейте, бъдете ДЕЦА!

doctordre
05-12-2006, 11:23
мда, но както има едно клише "всяко време си има хубавите страни" :wink: наистина, детството е нещо прекрасно

05-12-2006, 13:19
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

RoyTheReaper
05-12-2006, 16:11
machoka, напълно съм съгласен с теб. училищния живот беше вълнуващ, забавен и безгрижен. училището вече ми липсва. оттук нататък навлизаме в real life.

Dr. Kazimbutt
05-12-2006, 16:26
machoka, напълно съм съгласен с теб. училищния живот беше вълнуващ, забавен и безгрижен. училището вече ми липсва. оттук нататък навлизаме в real life.
Човек, хубавите години тепърва ти предстоят.

machoka
05-12-2006, 16:35
Никои години не са като детските ;)

Студентският живот си е едно, но ученическите години са незаменими.

Варки
05-12-2006, 16:52
Само като си представя,че другата седмица в събота ще ми е бала просто не мога да повярвам,че дойде и това време :shock:
Кога минаха тези 5 години в гимназията просто въобще не ги усетих.Как бързо лети времето обаче...
А тези който казаха "Излишни пари за глупости" съм сигурна,че едно 50% ще си променят мненията,когато им дойде и техният бал!
Силно се надявам да си прекараме добре с класа и със сигурност ще има много сълзи.Просто наистина годините на безгрижие свършиха.От тук нататък вече нещата стават доста серизни и едва ли не започваш да си изграждаш живота!Но съм твърди за баловете!Все пак е веднъж в живота.А на който не му се дават излишни пари няма да ходи бе това е решението :)
Ей обаче хората са станали големи материалисти...no comment

`Death`Whore`
05-12-2006, 17:03
Ще ви разкажа за бала си. Поканих само 2-ма човека в къщи, но и двамата ми казваха колко съм хубава и колко ми е хубава роклята. Дотук - добре. После колата закъсня. Бяхме в най-красивата зала - Военния клуб. Човек се чувства като на средновековен бал. Пускаха само чалга. Всички путки с розовите тортени рокли се опитваха да друсат задници и цици. Супер беше. Към 2 се прибрах.
Замислете се - невероятна зала, гнусна музика. Има ли смисъл за такова нещо да се дадат пари?

И искам да попитам момичетата - какъв е смисълът да се дадат над 150 лева за рокля, която НИКОГА няма да облечете?

Elven_Princess
05-12-2006, 17:54
Ще ви разкажа за бала си. Поканих само 2-ма човека в къщи, но и двамата ми казваха колко съм хубава и колко ми е хубава роклята. Дотук - добре. После колата закъсня. Бяхме в най-красивата зала - Военния клуб. Човек се чувства като на средновековен бал. Пускаха само чалга. Всички путки с розовите тортени рокли се опитваха да друсат задници и цици. Супер беше. Към 2 се прибрах.
Замислете се - невероятна зала, гнусна музика. Има ли смисъл за такова нещо да се дадат пари?

И искам да попитам момичетата - какъв е смисълът да се дадат над 150 лева за рокля, която НИКОГА няма да облечете?

Еми малко ли е самия факт, че ще носиш въпросната рокля на самия бал..Всяко едно момиче би искало да се види с рокля, официална прическа, хубав грим...Пък нещо не върви да се изтипосам така на центъра някой обикновен ден нали? А и този ден е един път в живота. Аз тази година завършвам и не мисля, че съм дала купища пари както доста са се изразили...
А това за путките с розовите тортени рокли и чалга музиката...А ти какво очакваш? Да ти пуснат метъл? Рап ли? Или опера?...

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:00
Еми малко ли е самия факт, че ще носиш въпросната рокля на самия бал..Всяко едно момиче би искало да се види с рокля, официална прическа, хубав грим...Пък нещо не върви да се изтипосам така на центъра някой обикновен ден нали? А и този ден е един път в живота. Аз тази година завършвам и не мисля, че съм дала купища пари както доста са се изразили...
А това за путките с розовите тортени рокли и чалга музиката...А ти какво очакваш? Да ти пуснат метъл? Рап ли? Или опера?...
Всички повтарят едно и също - "всяко момиче иска да носи официална дреха поне веднъж" - ами, има и небални рокли. Купете си, сложете некецове и никой няма да ви се смее по улицата. Официалното обличане и хубавият грим не са нещо, което се слага само на официални събития. "Обикновен ден"?? Осъзнай се, говориш глупости. Денят е обикновен само ако не ти се случи нещо хубаво.

Какво очаквам? Какво очаквам? Щях да се кефя, и да ми бяха пуснали някоя поп певица - нямаше да е толкова гнусно. Да си чувала за ретро, леко рокче, например? Не мечтая да пуснат някоя от групите, които слушам. Но когато има толкова хора, се пуска нещо неутрално.

machoka
05-12-2006, 18:03
Всяка себеуважаваща се жена трябва да има поне една официална вечерна рокля ;) Животът не е само О'Азис и Амор - понякога има събития, на които се налага по-издържан вид. Дори не събития, такива заведения - ресторанти и т.н...

killing_loneliness
05-12-2006, 18:06
Парад на суетата...
Едно хубаво и точно изказване.

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:06
Мачок, кажи, защо жените ги е...някак страх да бъдат официални?

machoka
05-12-2006, 18:17
Мачок, кажи, защо жените ги е...някак страх да бъдат официални?

Не ги е страх.. 'движа в такава среда', в която постоянно концертираме с колеги и колежки.. те постоянно са официално облечени.. или пък имаме такива мероприятия, в които официалните дрехи са задължителни.

Така че постоянно виждам такива. Не е до 'жените'. Просто.. хайде, ние сме музиканти - налага ни се на някои през ден да сме такива.. но при хората, които не се занимават с подобни дейности и ходят 'ежедневно' облечени - не им се е налагало може би до сега..за това ги е 'страх'.. защото се притесняват, че ще изглеждат неестествено, няма да бъдат себе си. Но в някои ресторанти не се ходи по дънки, изискват се официални вечерни тоалети. Просто не водят такъв живот, но това не означава, че той не съществува и за някое се е превърнал вече в ежедневие.. :)

.. пък в крайна сметка на бал не се ходи само с официални тоалети ;) има и спортно-елегантна мода все пак ;)

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:19
Говоря за момичетата. И не съвсем за стриктно официално облекло, а просто за нещо елегантно, непридружено с маратонки или обувки с плоска подметка, с която се стъпва направо на земята. Не трябва да си принцеса, за да носиш рокли, все пак.

machoka
05-12-2006, 18:30
Ами аз точно за момичетата говорех..

и както казваш - не всички рокли са с обръч.. има и 'нормално' елегантни официални дрехи. Въпрос на вкус е кой какво ще носи.. но изказвания от рода на 'няма да бъда себе си в тез дрехи' не ми допадат :)

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:34
Една девойка от класа ми не беше официална. Никой не кара никого да бъде такъв - може да е стилен и в своя стил.

`Death`Whore`
05-12-2006, 19:03
На мен ми лиспват учителите - никой преподавател не ме познава, по име да не говорим. :( :(

air_J
05-12-2006, 19:04
Абитурентския бал е супер! Моя ме изкефи, макар да се напих колосално много и да не помня последния час, час и половина! Яд ме е, че поради това, че бях пиян още в 4 и 30 ме прибраха и пропуснах всичко, станало после. Относно костюма - не го обличам вече и мисля да не го облека. Евтин беше (точно тогава имах финансови затруднения, иначе задължително щеше да е нещо, което да е КЛАСА. Защо? Ами, просто защото това придава още по-голямо самочувствие.), не го крия. Относно музиката - ами, каквото иска народа, това ще се пуска. Не може заради някакви си пишльовци да се пускат метъли, технота и т.н. Аз самия също не слушам чалга (особено пък трезвен), но осъзнавам, че 80% от посетителите го правят, така че - съобразявам се. Отгоре на това като се напих и не ме бъркаше особено какво точно се пускаше. Да, парад на суетата е, но определено си струва. А също така да кажа, че ученическите години НАИСТИНА СА НАЙ-ХУБАВИТЕ! Студент съм втора година и си нямате на идея какво ми е в главата и колко главоблъсканици и проблеми имам. Всеки ден времето ми е разпределено буквално до секундата, но това е друга тема. Изкарайте си бала, щото един ден след години ще съжалявате, че не сте изкарали като хората този ден. Един съвет от мен - не се напивайте прекалено много. А, още един съвет - поне един път в живота си се облечете официално. На моя бал имаше едни мой приятели, които бяха със широк гащи, или пък неофициални облекла (и то не поради липса на пари, а точно щото и те като вас смятат бала за ташак), и макар мой приятели не им спестих мнението си, че бяха едни карикатури и смешни палячовци. Какво направиха ли? Ами, какво да кажат, накрая осъзнаха, че е така. Абе, направете си бала като хората и ако може да ви е някъде извън вашия град за 2-3 дни. Така ще е супер, наистина! :-({|=

air_J
05-12-2006, 19:05
Като стана въпрос за мъка - мъчно ми е, за МелоТвМания... :roll:

RoyTheReaper
05-12-2006, 22:29
machoka, напълно съм съгласен с теб. училищния живот беше вълнуващ, забавен и безгрижен. училището вече ми липсва. оттук нататък навлизаме в real life.
Човек, хубавите години тепърва ти предстоят.

и студентския живот си има своя чар, но не както ученическите години. няма да го има това безгрижие. като започнеш да живееш отделно, ще има куп неща за които да се тревожиш, различни от учене.

05-12-2006, 23:08
Абе лесно ви е на вас - я ше се напиете, я ще си намерите някакво друго занимание и ще се изкефи. Искам моя бал просто да мине по най-бързия начин, пък дано да го изтърпя.

Elven_Princess
05-13-2006, 13:21
Еми малко ли е самия факт, че ще носиш въпросната рокля на самия бал..Всяко едно момиче би искало да се види с рокля, официална прическа, хубав грим...Пък нещо не върви да се изтипосам така на центъра някой обикновен ден нали? А и този ден е един път в живота. Аз тази година завършвам и не мисля, че съм дала купища пари както доста са се изразили...
А това за путките с розовите тортени рокли и чалга музиката...А ти какво очакваш? Да ти пуснат метъл? Рап ли? Или опера?...
Всички повтарят едно и също - "всяко момиче иска да носи официална дреха поне веднъж" - ами, има и небални рокли. Купете си, сложете некецове и никой няма да ви се смее по улицата. Официалното обличане и хубавият грим не са нещо, което се слага само на официални събития. "Обикновен ден"?? Осъзнай се, говориш глупости. Денят е обикновен само ако не ти се случи нещо хубаво.

Какво очаквам? Какво очаквам? Щях да се кефя, и да ми бяха пуснали някоя поп певица - нямаше да е толкова гнусно. Да си чувала за ретро, леко рокче, например? Не мечтая да пуснат някоя от групите, които слушам. Но когато има толкова хора, се пуска нещо неутрално.
Аз специално слушам всякаква музика, обаче както ти искаш ретро, рокче и не знам още какво така и другите искат поп-фолк примерно? На нас DJ-я каза от всеки клас по 25песни. И всеки каза по една песен и си има от всичко по нещо... Па и не може всички да се съобразяват с един човек....

`Death`Whore`
05-13-2006, 13:28
След като не четеш какво пиша, не ме цитирай.

`Death`Whore`
05-13-2006, 13:30
Как може да си толкова зле! Опера? Това е глупаво! Ние сме млади, трябва да слушаме музиката, която е модерна в момента! Само бабите слушат опера!

TikvenaElhichka
05-13-2006, 13:32
Само бабите слушат опера!


Айде сега - подробности ;)

`Death`Whore`
05-13-2006, 13:34
Никога няма да забравя - момичета в розови рокли с обръчи...прически...грим...и танцуват на въжможно най-просташките кючеци.

Dr. Kazimbutt
05-13-2006, 13:35
А това за путките с розовите тортени рокли и чалга музиката...А ти какво очакваш? Да ти пуснат метъл? Рап ли? Или опера?...:
Може да ти пуснат рок-балади. Може да ти пуснат някакъв блус, джаз, даже и класичекса музика (която се връзва с официалното).

П.П. Нищо й няма на операта. Това че днешното поколение не може да зацепи стойността й, е съвсем отделен въпрос.


Никога няма да забравя - момичета в розови рокли с обръчи...прически...грим...и танцуват на въжможно най-просташките кючеци.
Не знам как не ги е било срам... като претендират за официални и изискани, поне да танцуват на нормална музика!

`Death`Whore`
05-13-2006, 13:39
Много глупаво звучи - момичетата искат да са официални, красиви, изискани поне за 1 вечер да се почувстват принцеси...обаче дори и в днешно време принцесите танцуват на калсическа музика по баловете.

05-15-2006, 17:32
Абитурентския бал е едно незабравимо едно и единствено събиране на всичките хора, с които си бил 5 години или в стаята или в коридора на училището си. Как може да не харесвате абитурентския си бал ? Това са сигурно едни от малкото спомени, които ще ви останат за цял живот. Питайте родителите си какво помнят от ученическите си години и съм 100% сигурен, че този бал ще е там. Какви панаири на суетата и други такива негативни мнения ? Целта на цялото занаятие да си прекараш страхотно, какво сте ми седнали да обсъждате дрехите и постъпките на другите. Имал пари, купил се нещо хубаво и скъпо, ти си нямал взел си си друго...дай сега да завиждаме.

zaharinka
05-16-2006, 06:58
tazi godnia zavurshvam ... mn mi e muchno, zashtoto edno 50% ot priqtelite mi shte zaminat da uchat v germaniq, a az iskam da ostana. moq bal e sled 8 dni i veche mi e super kofti kato pomislq che vsichko bezgrijno svurshva i trqbva da napravq neshto s jivota si absolutno sama. nz zashto tolkova mn hora se izkazaha protiv balovete. a otnosno skupite rokli i aksesoari...moga samo da kaja che moqta roklq e 130 lv, a na moite sauchenichki varirat v granicite 90-200 i nemislq che tova e mnogo!!

IZJIVEITE SI TOZI DEN PODOBAVASHTO!!

Barbie
05-16-2006, 14:58
kvi se 4ernogledi we....slu6am samo "tiq kvi bili, oniq kvi bili"...i kvo kat sedi6 i kritikuva6 ostanalite...mn li se zabavlqva6?! golqma 4ast ot tezi, koito ne sa prekarali dobre na bala si...ne sa prekarali dobre imenno za6toto sa gledali kriti4no ostanalite i sa si povtarqli "K'vi idioti"...tiq koito sega razsujdavat po su6tiq na4in...ima golqm 6ans su6to da ne prekarat dobre...Vmesto da gleda6 seira na drygite...vzemi pomisli kak ti da si prekara6 dobre
Moq bal e sled 2 sedmici...i da...dala sum baq pari...za6to?...za6toto imam povod i iskam ve4erta da bude po-razli4na...po-neobiknovenna...iliuziqta za "parad" koqto balut suzdava e tursena i jelana...pravi subitieto po-grandiozno...
Zavur6vaneto e granicata m/y dva razli4ni perioda v jivota ti i e tradiciq tova da se praznuva...kakvo, i svadbata li e "parad na suetata"! Sprete da smqtate koi kolko pari dal i za kakvo...tva si e rabota na tozi, det e dal parite (i na tezi, koito sa gi pe4elili de :) ) Kogaaaa, hora, 6te se nay4ite da gledate sebe si

the_o.c_girl
05-16-2006, 16:18
ЦЕНЗУРА!!!

т. 2

.: machoka :.

Мисито
05-16-2006, 17:16
http://life.dir.bg/2006/05/16/news181177.html
нещо по темата :-D

{sladurka}
05-18-2006, 17:31
Този бал е веднъж в живота............... Голяма работа! Една вечер, какво толкова? Всички облечрни официално и не можеш да правиш глупости. Аз предпочитам да се събера с приятели :smt005 и да си правим гот, отколкото всичко да е изрядно :smt015 и ако нещо не е както трябва някой да полудее. Ох........ това всичко си е само пилеене на пари. НИКОГА не трябва да имаш големи очаквания от бала! [-X

FikyScHetOo
05-18-2006, 20:35
Този бал е веднъж в живота............... Голяма работа! Една вечер, какво толкова? Всички облечрни официално и не можеш да правиш глупости. Аз предпочитам да се събера с приятели :smt005 и да си правим гот, отколкото всичко да е изрядно :smt015 и ако нещо не е както трябва някой да полудее. Ох........ това всичко си е само пилеене на пари. НИКОГА не трябва да имаш големи очаквания от бала! [-X
Мисля, че не си права. Както Барби каза, това е границата след която продължаваш сам. Поемаш живота си в ръце и това е момента, в който ти е позволено да прекараш вълшебно. За музиката съм съгласна с Dr. Kazimbutt . Мисля, че това е моментът, в който всичко е приказно и няма място за пропуски. Пък и като си 12-ти калс едва ли ще мислиш как да правиш простотии. След 12-ти клас си цялостен човек и трябва да се постараеш да запомниш този ден, в който си поставил основи към целите си и завбъдеще ще изпълниш. А за парите - мисля, че може и с по-малко пари да се облечеш подходящо. Нима е лошо да поискаш да се видиш във своя блясък и изящество за една вечер преди да се запознаеш с истинския живот?

anonymous464110
05-18-2006, 20:35
moq si be6e extra.bez zversko izhvurlqne otkum pari i t.n.no ne be6e ne6tounikalno po prostata pri4ina 4e taka ili ina4e po 5 no6ti v sedmicata pravq su6toto,koeto pravih i togava.

Psyxodelia
05-18-2006, 20:54
Еми на мен бала ми е след 6 дни и въобще не ми пука как точно ще изглеждам.Тоалета ми е изключително семпъл и нямам намерение да съм като съученичките ми-с рокли за по 500лв,които никога повече няма да облекат.Аз поне ще си нося моя...

gigi_00
05-19-2006, 14:23
Да яко е

satir
06-16-2006, 14:37
a pa mene me kefqt abiturientkite....... :-$ :smt075 ne beeeee!!!
ne me.... az taka samo su luja...... :smt102

Brrrrrrrrrrrrr
06-16-2006, 19:49
Много харесвам абитуриентските балове! Все пак моят е догодинаа! С неттърпение го очаквам. :)

RoyTheReaper
06-16-2006, 19:57
еми.. хареса ми все пак :-)