PDA

View Full Version : Тест за наркотици?



nevermind
05-11-2006, 18:24
Искам да попитам някой има ли инфо за този тест(комбиниран тест за наркотици).Въпроса ми е колко време принципно трябва да е минало, сле дкато си употребявал марихуана и синтетика, за да даде отрицателен резултат?Дори специално да не става въпрос за точно тази марка..по принцип колко време му трябва на организма да се "очисти"?

nevermind
05-11-2006, 18:26
("CLEAR DAO TEST" e markata)

nevermind
05-11-2006, 18:31
да

LuDaTa_14{P}
05-11-2006, 18:35
za marihuanata edin mesec trqbva da mine za da ne se vidi 4e e pu6ena xaxa kak go napisah samo az znam axxa :D :D

05-11-2006, 19:48
za marihuanata edin mesec trqbva da mine za da ne se vidi 4e e pu6ena xaxa kak go napisah samo az znam axxa :D :D
Никакъв месец ако пушиш коз.След 10-14 дена няма да имаш нищо в кръвта и теста ше е отрицателен.За други наркотици нз не съм пробвал.

nevermind
05-11-2006, 20:40
Значи на чайчета да наблягам..:)Не дай си, Боже, да се стига до кръвни тестове..и се пак за синтетичните наркотици някой ако знае...много ще ми помогне

05-11-2006, 23:11
комбиниран тест на урина - в зависимост от вида хваща от три до пет от най-разпространените дроги .
за синтетиката няма кво да се притесняваш- след 4 до 7 дни си я изпикал вси4ката.
Тревата оба4е е мастноразтворима и се изпикава бавно-от 3 дни до 3 месеца в зависимост от това колко 4есто и по колко си пушиш.

п.с. УПОТРЕБАТА на забранени вещества сама по себе си НЕ Е забранена, забранено е само придобиването, държането, съхранението,транспортира ето и продаването.
Никой НЯМА право да ти прави тест БЕЗ твоето съгласие.


п.п.с. евдинствената урина, дето ще им дам да я пробват ще им я дам само и единствено направо в устата, за да я пробват на вскус :mrgreen:

nevermind
05-12-2006, 13:27
;]хах;), мерси за отговора...проблема при мен е, че няма как да се изпикая в на майка ми устата, иначе идеята е добра:)) \:D/

Варки
05-12-2006, 17:17
Ми за марихуаната знам,че е около 2 месеца.За амфетите те се разлагат в организма близо 6 месеца,а коката много бързо се усвоява и след часове си чист (все пак е най-качествена и най-скъпа :-D )

hamsterka
05-13-2006, 19:19
vie ste ludi...klasnata mi e biolojka i na edno momi4e i praviha izsledvaniq...i za treva mi kazaha 4e sled 24 4asa ne moje ve4e po ni6to da se razbere 4e si pu6il treva...kvi meseci kvo 4udo....trevata se usvoqva mnogo po-burzo ot organizma i za tva izpadate v edno sustoqnie...koeto mn dobre znaete kak se nari4a...a za po-tejkite narkotici se predpolaga 4e gi vzema6 sistemno i kogato i da te proverqt vse 6te razberat..

batkodoki
05-13-2006, 19:52
аман от самозвани биохимици!
зависи от теста и методиката.
най-общо към 100 дни.
но ако е за ината, има скъпи методики дето ще покажат на майка ти и преди 3 год кво си вземал

He3HauKa
05-13-2006, 21:28
Marihuanata izliza do 30dena
Extazy ,amfetamin ne sam sigurna no e okolo 1-2 sedmici :-k

ludamacka
05-23-2006, 15:46
ako si py6il ne6to zavisi kolko,moje i za 48 4asa da si svejar otvsqkude.ama ako si na ne6to po tvurdo 6te te razkriqt,6toto po bavno se iz4istva organizma,ama pak zavisi ot koli4estvoto,koeto si vzel

Icaki
05-23-2006, 20:15
в такива случай просто помолваш някой твой приятел който е чист да ти даде едно бурканче с урина, подменяш го и чиста работа

CRaZy_IKT
05-24-2006, 14:24
в такива случай просто помолваш някой твой приятел който е чист да ти даде едно бурканче с урина, подменяш го и чиста работа
тва е отговора който уважавам :lol: и за косата се прави същия номер...А за преебаване на теста-капваш малко Визин(тва дето е за очи сещаш ли се)и работата е готова-действа пробвала съм.Една капка визин и теста си е еб*ал майката :lol: :twisted:

blqqh
05-24-2006, 14:56
Начи..тестовете за трева са в срок от 15 дни,в смисъл ако си пушил преди по малко от 15 дни,излиза положителен.Иначе има и други,които са хероин,метаморфин,кокаин,к ито са до 7 дни!!Има всякакви,най-добре отиди в аптекаата и попитай!!Аз знам само че този за марихуана дет е само е някаде 3 лева и нещо а другиятт кам 9 лева.

zyzka
01-23-2007, 12:02
Po princip za tiq konbiniranite testove(detu se pravat v domashni usloviq-urina),sichko si pishe koe kolku ostava.Apuk i si zavisi za kvo tochnu e testa(nishtu che e konbiniran),specialnu za amfetaminite ot 5 do 7dena ostavat zavisi ot organizma.Za tiq kruvnite si nqmam i na predstava kak stoqt neshtata,predpolagam po sushtiq nachin.Mejdudrugutu i nikotina pokazvat.Nai sigurnia nachin kaktu nqkoi ot vas kazaha,e da vzemesh urina na chist priatel.

No_LiMiTe^f
01-23-2007, 15:26
Акоса тестове от аптека-първо и предния ден да си правил нещо може да сгрешати да покаже отрицателно!Не го казвам на теория а от опит!За синтетиката не съм 100% сигурно ,но е доста по-дълго!А напряват ли ти кръвен тест нямаш шанс!По принцип май хваща за 1 година!На една приятелка щяха да й правят,като знаеха това!Дано да имаш късмет с тест от аптека,който може да покаже и отрицателен!

cayenne
01-23-2007, 17:24
v4era praviha na 1 priqtel test i toi kaza 4e ba6ta mu goe zanesal v tqh i mislq 4e e s urina.....v organizma mu ima kakvoto se setite kato narkotik i toi kaza 4e slojil topla voda i nqkolko kapki uiski za cvqt i probata izleznala polojitelna 4e vzima treva i tova samo ot topla voda i uiski nz kollko sa istinski tezi testove

Whisskas`
01-23-2007, 18:28
Ъ,това да.Тия неща за тестовете с урина са...прости :-D
Аз се чудя знае ли някой как мамка му стоят нещата с кръвните тестове.Аз знам само,че е венозна кръв,и че излизат абсолютно всички вещества,които имаш в кръвта.
Демек ако например си ял шибан бонбон,който вместо да е MDMA е натъпкан с 50% хероин,иди обяснявай на мама "Не бе мамо,просто бонбона беше на хероинова основа"...
Ако наистина е така ше се гледа доста сеир... :roll:

sl1ck3r
01-23-2007, 23:15
абе не знам кви са тея тестове, ама разбрах че на комисията за казармата на рендгеновата снимка се виждало всичко.Дори и преди 10 години да си изпушил една цигара пак се виждало.Това е информация от непотвърдени източници.

sWeEt_SeEd
01-24-2007, 16:18
Ами попринцип да...зимаи едно бурканче и отивай някой да ти пишка или капка белина в урината.А колкото до изчистването-зависи от теста.На един фр му правеха преди редовно и теста беше някъде около 12 леа обаче не греши :-D поварвай и коза се чисти 1 до нааай мн две седмици ,а амфетите около 3-4 :wink: успех

HardcorE_AFA
01-24-2007, 21:18
na mene sa mi pravili toq test.marihuanata durji nai mnogo 2 sedmici... heroina,kokaina i amfeto malko pove4e.opiatite kolko...mi kolkoto jointa nqkade...

shv
01-28-2007, 18:22
абе не знам кви са тея тестове, ама разбрах че на комисията за казармата на рендгеновата снимка се виждало всичко.Дори и преди 10 години да си изпушил една цигара пак се виждало.Това е информация от непотвърдени източници.
Някой много те е лъгал :wink:

addicted2trance
01-28-2007, 23:47
Ae manqci nqkoi da e ot bs i da ima sluchaino da mi probuta nqkoi drugo mase che mn mi se pafka e nqq li nqkoi dilyr nablizo ?! :smt033

XPlaza
02-03-2007, 09:55
hahahahhah какви мнения прочетох в тази тема , от разбирач - по голям сте се събрали , а 99% незнаете за кво говорите , а само сте чували нещо си ...

Тревата- с много течности (2-5л на ден ) до 10 дни се изчиства , иначе повече.
Амфетамини-Синтетика 1-2 месеца.
Екстази-Тук е по сложно защото , ако знаете всъщност екстазито е 3 различни наркотика в 1.
Кокаин-ако е чист (на растителна основа) той седи в кравта доста , но ако е от синтетиките , малко повече от амфетамините.
Пико- Ефекта е подобен като кокаина, но е синтетика. Той седи 2-3 месеца в кръвта.
Хероин-Тук тестове не ти трябват ... ти си мъртъв вече :)

Лек ден ви пожелавам , и моля вече да не развивате теории , като незнаете.

STANCHEV
02-04-2007, 10:31
понеже от тука само на мен някога е правен тест ще ви кажа:
Марихуана - 50 нанограма на милитър урина отчитат всички тестове тоест 1 месец за изчистване.
Амфетамини - 1000 нанограма на милитър урина тоест от 3 до 24 часа за изчистване (2-3 бири и си готов).
Хероин/морфин - до 7 дена...
Това е за което имам информация.
а иначе има и нови генетични тестове (нема ги в България), които тестват коса и нокти и показват 3 години назад ко си взимал ](*,) :-({|=

ligla999
02-06-2007, 09:20
[quote=

ligla999
02-06-2007, 09:21
понеже от тука само на мен някога е правен тест ще ви кажа:
Марихуана - 50 нанограма на милитър урина отчитат всички тестове тоест 1 месец за изчистване.
Амфетамини - 1000 нанограма на милитър урина тоест от 3 до 24 часа за изчистване (2-3 бири и си готов).
Хероин/морфин - до 7 дена...
Това е за което имам информация.
а иначе има и нови генетични тестове (нема ги в България), които тестват коса и нокти и показват 3 години назад ко си взимал ](*,) :-({|=

eheee

HardcorE_AFA
02-13-2007, 15:53
uf toq test e mnogo gaden i na mene sa mi praili
abe za vseki narkotik si ima razli4na trainost v organizma ti
trqvata nai burzo izvetrqva

ama 6ita e 4e nali znae6 sa jojntovete ne sa naturalni i sa pulni s laina na moq test mi izlezna daje heroina polojitelen...poznai ot kvo!?!?!?!

INtriga`F
02-14-2007, 20:23
Hah ami poprincip trevata ot 1 do 3 meseca.Sintetikata moje da ostane do polovin godina.V zavisimost ot testa.Heroina puk ostava okolo 7-9 meseca.

zizooo
02-19-2007, 19:43
Stiga ste prikazvali gluposti ;)
Na mene sushto sa mi pravili test i izleze polojitelen na Amphetamin i THC(treva).Upotrebqvah vuv chetvurtuk i vuv nedelq maika mi me hvana..a pih shto gode voda i misleh che sum se izchistil..Kombiniraniq test struva 16 leva..i hvashtat do 7 dni..bi trqbvalo da se izchistish za 3-4 dni sus mnogo voda i GLUKOZA no ne sum probval oshte.Mislq che sus 10 GLUKOZI i 10 litra voda za 2 dena si chist sega shte napravq opit i shte napisha tuka :) koito ima pitane da pishe na lichna :)

LSD^Lady
02-19-2007, 20:07
Marihuanata izliza do 30dena
Extazy ,amfetamin ne sam sigurna no e okolo 1-2 sedmici :-k

Ecstasyto se 4isti do edna godina , kazvam go ot opit za6toto kogato kazah na na6te 4e sum zimala ekstazi te mi praviha isledvaniq i bqha polujitelni a nebqh vzimala 6 meeseca

02-19-2007, 21:53
Marihuanata izliza do 30dena
Extazy ,amfetamin ne sam sigurna no e okolo 1-2 sedmici :-k

Ecstasyto se 4isti do edna godina , kazvam go ot opit za6toto kogato kazah na na6te 4e sum zimala ekstazi te mi praviha isledvaniq i bqha polujitelni a nebqh vzimala 6 meeseca


ne e vqrno tova mene sled kato me hvanaha i sled 1 sedmica mi napraviha test otnovo i beshe otricatelen za vscihko...a kruvniq test nemoje da se napravi tolkova lesno kolkoto go mislite hora..az izkah da si pravq,TUk vuv Varna,dobrich i okolo tiq nikade nemoje..mislq che v bulgaria daje nikade nemoje no ne sum 100% siguren..

theEXPLOITED
02-20-2007, 10:08
TESTA OT4ITA DO 7 DNI ZA VSI4KO TREVA KOKO BENZODEAZEPINI HEROIN AMFETI I KODEIN MAI BE6E 6ESTIQT.A TOVA 4E OSTAVAT POVE4E VREME V ORGANIZMA E DRUGO S TEST ZA ORINA NE MOGAT DA HVANAT SLED 7-miq DEN. ABSOLIUTNO SAM SIGURNA NA MEN MI GO PRAVQT VE4E GODINA I POLOVINA VSQKA SEDMICA I GARANCIQ NI6TO NE LOVI SAMO DA ZNAE6 KAK NALI SE SE6TA6? \:D/

ooops
02-23-2007, 22:48
mm i na men 6tqxa da mi pravat test ama se oturvax na4i trevata izliza za 30 dena mm to mn zavisi kolko si pu6il de ama vse pak e tam nqkude a puk drugite sa pove4e vreme ..... am to mn zavisi kuf 6te e testa pukliv ili kruven 6toto pri kruvniq vremeto se uveli4ava s 6mes abe 6ans :-D

06-12-2007, 14:33
може ли някой да ми каже къде правят тези кръвни тестове и до колко време се изчиства кръвта от всички видове наркотици

06-12-2007, 15:52
Опит:За 5 дена тренирах,чай чай чай цитрусови плодове...МЛЯКО/колко помага/соя нямаше и помен от амфети и коз.а като се има в предвид,че аз много пуша и сравнително много друсам. >.< даже ако някой друса му препоръчвам поне на месец да има такива периоди по 1 седмица,да яде полезно и да тренира,така тялото ти не се бъгва от всичките наркотични вещества.

06-13-2007, 11:54
Ama kade pravqt tiq kravni testove v \sofiq 4e mai 6te me pra6tat :smt010

06-13-2007, 12:23
Тестът за THC е имунахроматографски едностъпков ин витро тест. Той е предназначен за качествено определяне на THC и неговите метаболити в проби за изследване от човешката урина.(...)9 ТНС – е основната активна съставка на канабиноида. Главният метаболит изхвърлян в урината е 11-nor - 9 – ТНС – 9 – СООН, които могат да се намерят часове след употребата или са откриваеми над граничното ниво от 50 ng/ml за 3 до 10 дни след пушенето.

Това е един от тестовете за марихуана - вероятно най-евтиният.