PDA

View Full Version : Приател или не



cveteto
05-11-2006, 17:36
Mojete li da mi kajete dali ima 4ovek,koito e ste6tal takiva priateli,koito purvo ti govorat i ti pomagat mnogo primerno da ti dadat nqkakuv suvet i ti kazvat 4e 6te pazat tainite ti i posle kazvat tova koeto si im kazal na drug 4ovek sus su6tiq proble.E kajete mi tova priqteli li sa ili ne.

reallove
05-11-2006, 17:41
mi vij sq ti trqa precenish choveka na kogoto se doverqvash,dali she e korekten sprqmo teb
dali shte sahrani tainite ti
vqrvai mi ima takiva hora prosto trqbva da popadnesh
na tochniq chovek :P

cveteto
05-11-2006, 17:50
Samo da ti kaja 4e ve4e ne sam sigurna 4e ima takiva hora(4estni i koito da ne te lujat). Do sega ne sam sre6nala nito edin takuv 4ovek,no se nadqvam 4e ima takiva a do togava 6te trqbav da vnimavam kakvo govora i na kogo govora.
Nz az sam mnogo dover4iv 4ovek i tova e golqm nedostatuk na vas slu4valo li vi se e i dover4ivi li ste.

LP_girl_14
05-11-2006, 17:51
Разбира се че съм попадала!И ще ти кажа,че едно приятелство трябва да се тества от времето.Човешките отношения са токлкова променящи се,че в един момент някой ти е приятел,в следващия-враг.Затова подбирай много добре хората около теб и преди да споделиш нещо от изключителна важност за теб се увери че този човек утре няма да ти обърне гръб.Просто бъди предпазлив,това е всичко.Има си много готини хора,просто за да ти стане един човек приятел характерите ви трябва да паснат и оттам нататъка вече всичко си зависи от вас O:)

maily
05-12-2006, 07:37
Az sa6to sam mnogo,ama mnogo dover4iva i na skoro sgre6ih s edno momi4e,na koeto se dovorih i sled tova razbrax 4e to me e lagalo i mi e govorilo zada garba!No vapreki tova az uspqx predi polovin godina da namerq my best friend i sega sam mn 6astliva!Naitina e mn trdno da nameri6 takuv 4esten i gotin 4ovek,no zatova puk si struva da potarsi6 dobre.. :D USpeH

black_dimond
05-12-2006, 11:57
o da predi imah takiva ''priqteli'' no ve4e se doverqvan samo na 3 4oveka v koito imam napulno doverie