PDA

View Full Version : подготовка за анален секс



подготовка за анален секс
05-11-2006, 18:33
хей хора здравеите. скоро ще правя анален секс за първи път и исках да обобщим на едно място всички процедури - преди , по време и след. понеже има толко много теми за аналния секс които са разпокъсани, че..
помогнете ми, може ли без клизма? примерно да не съм яла много два-три дни преди това..и въобще каквото знаете и се сетите. мерси много

`Death`Whore`
05-11-2006, 18:35
Моля те, яж си...1 ден преди това не яж само, за да не припаднеш.

SEXtreme
05-11-2006, 18:45
Ми то не е голяма философия, мила. Както каза мацката преди мен, не яж само предишния ден....трябва ти смазка, не се напъвай, ми гледай колкото може повече да си отпуснеш ануса, щото иначе ще те боли бовече...и то тва е основното, останлото ще ти дойде с опита ;)

`Death`Whore`
05-11-2006, 18:49
Сега ще ме нападнат, защото не съм го правила, но да кажа:
Мъжът трябва да отдели време на ануса ти. Първо с един пръст, после пъха два...и мускулите на ануса ще се поотпуснат. Не му давай за нищо на света да го пъхне на сухо и без подготовка! Прави се бавно и внимателно. Задължително с кондом и задължително не му даваш да влиза във вагината ти след анален секс. Купувате смазка на водна основа, за да не се скъса презервативът.

05-11-2006, 19:22
mi trqq sy6tiq den po-rano da si hodila o golqm 4e ina4e stra6no stava
mn sliunka i otna4alo s prysti, posle po-taka...

05-11-2006, 19:31
хей хора здравеите. скоро ще правя анален секс за първи път и исках да обобщим на едно място всички процедури - преди , по време и след. понеже има толко много теми за аналния секс които са разпокъсани, че..
помогнете ми, може ли без клизма? примерно да не съм яла много два-три дни преди това..и въобще каквото знаете и се сетите. мерси много

girlka
05-11-2006, 19:53
Моля те, яж си...1 ден преди това не яж само, за да не припаднеш.
Всъщност дори и човек да не яде пак отделя фекали. Такаче както някой каза най-сигурна е просто преди да почнете (същия ден) да отидеш до тоалетната. И все пак момчето трябва да го извади бавничко.

gangbang
05-11-2006, 19:55
Купи си от аптеката прахче Смекта и нема да има грижи. За клизма ги препоръчват 8)

girlka
05-11-2006, 19:59
Смекта не е ли против разстройство(т.е. запича) и повръщане ... ;-)

gangbang
05-11-2006, 20:05
Смекта не е ли против разстройство(т.е. запича) и повръщане ... ;-)

Просто се отделя по малко от споменатия от теб секрет след нейната употреба :wink:

подготовка за анален секс
05-12-2006, 08:02
благодаря ви хорица. мисля, че това е достатъчно. и все пак - ако се сетите още нещо може да допълните. чао чао

05-12-2006, 12:19
Сега ще ме нападнат, защото не съм го правила, но да кажа:
Мъжът трябва да отдели време на ануса ти. Първо с един пръст, после пъха два...и мускулите на ануса ще се поотпуснат. Не му давай за нищо на света да го пъхне на сухо и без подготовка! Прави се бавно и внимателно. Задължително с кондом и задължително не му даваш да влиза във вагината ти след анален секс. Купувате смазка на водна основа, за да не се скъса презервативът.

Правилноправилно за пръсчетата само малко критика за вагината след аналния от къв зор да не му дава.

иначе и аз да преповторя.
По-малко манджа и задължителен престой в бокса (WC) преди секса.
2-ро постарай се сама да се отпуснеш стягане и отпускане на мускулите отзад.
Геловете са задължителни презервативът не е задължителен ,но препоръчителен.

И му казваш да внимава.

`Death`Whore`
05-12-2006, 16:48
Ако беше момиче, мама щеше да ти е казвала доста пъти да се бършеш от пред на зад след ходене до тоалетна поради същата причина. В ануса има неща, които за дебелото черво са напълно нормални, но ако попаднат във вагината, могат да предизвикат инфекция. По същата причина презервативът е задължителен. Дори момичето да си е правило клизма, същите микроби могат да причинят на пениса му инфекция.

05-12-2006, 19:29
еми;)
1-гелче
2-внимателно от двете страни
3-недей гърчи и не почвай а боли ме ,а недей и такива...все пак ще те боли първия път,а след това ще ти е кеф. Така, че направи си първия път. А ако обичаш човека с теб не си изтървавай шанса да го нарпавиш с него дори и да няма опит. По-добре да те боли от любимия човек, отколкото някой идиот да ти отвори дупето ;)
Айде успех

05-12-2006, 19:30
ако след това му нарпавиш една свирка и да ти свърши в устата ще бъде най-щастливият човек на света .......

ACTPO
05-12-2006, 19:45
Не знам от къде ги измисляте тия смазки и т.н.Това да не са лагери бе ку-ку.Не съм чувал за анален секс веднага,винаги става след вагинален.Е освен,ако девойката е девствена и иска да го направи само отзад,тогава да,ама, ако го правиш вагинално,никакъв проблем не е да го направиш и отзад.Просто го вадиш и с плавни движения го вкараш отзад.Той достатъчно си е овлажнен е не може без да изпита болка,била тя лека или силна,ама това си е секс.Какви клизми,да не си се натровила със гъби или развалено месо.До сега не ми се е случвало да използвам смазки и други глупости.

ZaRiBeN
05-12-2006, 19:55
астро ти хич не знаеш май де са намираш :::

подготовка за анален секс
05-13-2006, 09:01
а пропуснах да ви попитам какво смятате по въпроса, че след анален секс ануса се разширява трайно и след време не може да се свива както трябва и стискането по голяма нужда става невъзможно..което от своя страна означава, че няма да може да се стигне до тоалетната..има ли нещо такова? надявам се зададох си въпроса съвсем интелигентно, а не просташки..но все пак има такава опасност нали? кажете моля

ZaRiBeN
05-13-2006, 14:57
това са глупости няма такова нещо спокойно :wink:

05-13-2006, 17:30
това са глупости няма такова нещо спокойно :wink:

Грешиш, има трайно разширяване на ануса, но то не се получава от анален секс. В сми... от секса няма да си изпати, ма ако почне си ръга ябълки, бутилки, круши и да кара разни изроди да и бъркат с ръце в задника повярвай ми... ще има... аааа пак напълних гащите :twisted:

05-14-2006, 08:06
хей как мина...направи ли го най-накирая

05-14-2006, 10:21
taka li????

подготовка за анален секс
05-14-2006, 19:44
а ще има ли кръв при първото проникване на пениса?

05-14-2006, 20:31
Не.В дупето ти няма девствена ципа,която да се разкъсва.

NeSTa_86
05-15-2006, 11:23
:evil: :oops: