PDA

View Full Version : Болка в гърдите при момчетата



Кажете pls
05-11-2006, 18:36
Момче на 16 години съм.Миналата година се събудих една сутрин и усещах силна пареща болка в областта на дясната гърда,като имаше изтичане на секрет.В болницата ми казаха,че това се нарича геникомастия и се случва предимно при жени,които имат проблеми с кърменето.Наложи се да претърпя операция,но никой доктор не ми обясни точно какво ми е имало.Някой да е чувал за такова нещо и да ми обясни има ли начин да се предпазя?

05-11-2006, 18:42
Момче на 16 години съм.Миналата година се събудих една сутрин и усещах силна пареща болка в областта на дясната гърда,като имаше изтичане на секрет.В болницата ми казаха,че това се нарича геникомастия и се случва предимно при жени,които имат проблеми с кърменето.Наложи се да претърпя операция,но никой доктор не ми обясни точно какво ми е имало.Някой да е чувал за такова нещо и да ми обясни има ли начин да се предпазя?
Е толкова ли е трудно да отидеш при личния лекар и да му кажеш абсолютно същото което пишеш тук.

Кажете pls
05-11-2006, 18:46
Момче на 16 години съм.Миналата година се събудих една сутрин и усещах силна пареща болка в областта на дясната гърда,като имаше изтичане на секрет.В болницата ми казаха,че това се нарича геникомастия и се случва предимно при жени,които имат проблеми с кърменето.Наложи се да претърпя операция,но никой доктор не ми обясни точно какво ми е имало.Някой да е чувал за такова нещо и да ми обясни има ли начин да се предпазя?
Е толкова ли е трудно да отидеш при личния лекар и да му кажеш абсолютно същото което пишеш тук.

Предният път като ми се случи и личният ми лекар ми каза,че не било опасно,а на следващия ден ме оперираха...какво повече да коментирам.

FreedomFighter
05-11-2006, 19:10
до колко то знам..геникомастията е болест обхва6та6та гурдите при мом4етата..развива се при 17 до 24 год....генети4но погледнато гардите на мом4ето се развиват като на моми4е...мле4ните жлези се отстраниажат оперативно...има слу4еи ж по напреднал стадии на болеста при коиато един мъж бе6е откурмил дете...

MiRaCuLiXbb
05-11-2006, 20:13
Казва се гинекомастия. Влез в гоогъл и се разрови за информация, има много.