PDA

View Full Version : как да си върна любимия човек..



AnonimUs
05-11-2006, 19:32
Защо толкова боли от любовта..Защо,защо ... ?!
Как да постъпя за да си я върна обратно при мен.
Обичам я до полуда..но тя вече неиспитва същите чувства към мен. ](*,) Тя казва че проблема не е в мен.. защото според нея мога да имам всяко момиче.. ,проблемът е вика бил в това че небила готова за дълги връски.Вече 1г. сле заедно.. моля ви, кажете ми как мога да я спечеля отново. ](*,) ](*,) ](*,)

Jessika_MG
05-11-2006, 19:59
Ako tq ne iska ....nz kakvi saveti mogat da ti pomognat :| V slu4aq samo tq moje da ti pomogne, samo tq moje da te napravi 6tastliv.No i sam razbira6, 4a kato gi nqma 4uvstvata ..na sila ni6to ne stava.Ako taka e re6ila okon4atelno trqbva da opita6 da q zabravi6.Da ne misli6 za neq... Ako misli6 4e ima nqkakva nadejda ne q ostavqi da si otide oba4e.Ti sam 6te preceni6 kak mogat da se naredqt ne6tata.Uspeh !

DjeiDjei
05-11-2006, 20:13
След една година...Доста късно е разбрала че не иска дълга връска...Но все пак "Хубост на сила нестава.." Щом тя не изпитва вече нищо към теб мисля че трябва да го приемеш...Но все пак упитай пак да поговориш и ако пак е така мисля че трябва да се откажеш и да гледаш напред... Незнаеш "от коя дупка ще искочи заека" :-s Успех :idea:

black_dimond
05-11-2006, 20:15
ne moje6 da si vurne64ovek koito nqma 4uvstva kum teb

SeXyTo_f
05-11-2006, 20:16
кажи и че тя е любовта на животът ти..че не можеш да живееш без нея...поговорете...и и кажи искрено какво чувтваш..може да се трогне!

sometimes_
05-11-2006, 20:17
Не се рови в пепелта,
няма да намериш огън.
Знай, свършена е любовта,
веднъж щом чуеш "Сбогом"

...Мисля, че това отговаря на въпроса ти как да си я върнеш... :smt011

SeXyTo_f
05-11-2006, 20:19
Не се рови в пепелта,
няма да намериш огън.
Знай, свършена е любовта,
веднъж щом чуеш "Сбогом"

...Мисля, че това отговаря на въпроса ти как да си я върнеш... :smt011
тва е мн. гадно... :smt089 разтрои ме :smt087

sometimes_
05-11-2006, 20:23
Съжалявам...Просто казвам това, което мисля...
Щом момичето е казало, че не иска връзка...няма смисъл да опитваш... :smt009

SeXyTo_f
05-11-2006, 20:24
Съжалявам...Просто казвам това, което мисля...
Щом момичето е казало, че не иска връзка...няма смисъл да опитваш... :smt009
ама това е реалноста всъщност..и точно заради това ме натъжи!

sometimes_
05-11-2006, 20:32
Мда,почти винаги от реалността боли...Ама факта си е факт - веднъж изгубиш ли любовта трудно можеш да я върнеш, а дори да я върнеш тя не може да е същата каквато е била преди... :(

Krem4eto
05-13-2006, 08:54
Защо толкова боли от любовта..Защо,защо ... ?!
Как да постъпя за да си я върна обратно при мен.
Обичам я до полуда..но тя вече неиспитва същите чувства към мен. ](*,) Тя казва че проблема не е в мен.. защото според нея мога да имам всяко момиче.. ,проблемът е вика бил в това че небила готова за дълги връски.Вече 1г. сле заедно.. моля ви, кажете ми как мога да я спечеля отново. ](*,) ](*,) ](*,)
Да наистина боли от любовта...Щом тя не изпитва същите чувства значи няма да стане :( Може би тя иска да се наживее и тогава да пристъпва към по-дългите връзки.Поддържай връзка с нея пък може и да стане нещо,но пък най-вероятно ще си останете много добри приятели.

PleasureSeeker
05-13-2006, 10:25
Защо толкова боли от любовта..Защо,защо ... ?!
Как да постъпя за да си я върна обратно при мен.
Обичам я до полуда..но тя вече неиспитва същите чувства към мен. ](*,) Тя казва че проблема не е в мен.. защото според нея мога да имам всяко момиче.. ,проблемът е вика бил в това че небила готова за дълги връски.Вече 1г. сле заедно.. моля ви, кажете ми как мога да я спечеля отново. ](*,) ](*,) ](*,) бро..абсолютно същото беше и при мен...и кво стана..насилихме нещата продължихме да сме заедно...като нейните чувства бяха истинали..и след 2 месеса пак..енд...не насилвай нещата не искам да те обезкоражавам..но според мен няма смисъл ...гледай напред

DeSsY`
05-13-2006, 10:32
Опитай се да я забравиш. Може би тя ти е казала истината, защото е искала да знаеш какви са станали нейните чувства към теб и не е искала да те лъже. Времето ще излекува болката, а ти се опитай да намериш друго момиче, в което да се влюбиш. Човек не се влюбва всеки ден и трудно намира половинката си, но нищо няма да изгубиш, ако опитваш.

CCCP
05-13-2006, 17:47
Ако това ще те окуражи не си сам ---> :( . При мен нещата вървят по абсолютно същия начин.