PDA

View Full Version : Боб Марли\/



tra^la^la
05-11-2006, 20:09
Днес...се навършват 25 години от смъртта на най-великия реге изпълнител Боб Малри...
Поклон..

Jamalska
05-11-2006, 20:51
Мир На праха на този велик човек,дал толкова много на всички...
Човек,който продължава да учи поколенията и след смъртта си.
На цяла една култура дал паметна музика,насока и прав път...
Good People Die Young!

Пък не може да не му се признае и производството на Деймиън :smt007 :oops: :smt007

milanoff
05-11-2006, 20:53
Велик!
R.I.P.

05-12-2006, 07:16
еи това е най-великият реге изпълнител немога да опиша колко му се възхищавам!RESPECT! :smt006

tra^la^la
05-12-2006, 21:45
мхммм тва беше интересно...мерси...имам доста негви неща ама н знаех тези п0дробности :-D :-D

maldini
05-12-2006, 22:00
Той наистина беше велик!Поклон пред смъртта му,дано има и други изпълнители като него :!:

05-12-2006, 22:44
С какво едно хипи с дредове, което през целия си живот пуши отрова е велико? Ако Боп Марли е отговрен за създаването на раста културата, с голям кеф бих се върнал и бих убил майка му преди да се е срещнала с баща му.

НИКАКВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ РАСТИТЕ
MATTA NEO-HIPPIES!

Dr. Kazimbutt
05-12-2006, 22:47
Боб Марли е умрял от собствената си наивност... не го уважавам, не го и мразя - безразличен ми е.

05-12-2006, 22:48
Боб Марли е умрял от собствената си наивност... не го уважавам, не го и мразя - безразличен ми е.
Аз не мразя него, мразя растите, които се навъдиха заради него.

Dr. Kazimbutt
05-12-2006, 22:53
Боб Марли е умрял от собствената си наивност... не го уважавам, не го и мразя - безразличен ми е.
Аз не мразя него, мразя растите, които се навъдиха заради него.
Те с какво ти пречат?

05-12-2006, 22:59
Боб Марли е умрял от собствената си наивност... не го уважавам, не го и мразя - безразличен ми е.
Аз не мразя него, мразя растите, които се навъдиха заради него.
Те с какво ти пречат?
Ами нямам особена причина да ги мразя, ама ги мразя. Не познавам хора, които да не ги мразят. На мен са ми много отблъскващи...Много. А цялата им култура ми лази по нервите - хипита на квадрат.

tra^la^la
05-13-2006, 07:40
Ами нямам особена причина да ги мразя, ама ги мразя. Не познавам хора, които да не ги мразят.
ахахахахахаха...нямаш особенна причина обаче дай понеже и другите правят така и ти да се напраиш на интересен...от обяснението ти си те представям като човек който върши нещо само защото другите също го правят...
глупости...п0не спри да говориш глупости за мъртвите..

Jamalska
05-13-2006, 07:47
exploitedteen Много много мерси...за сега само творото се отвори сега ще видя и третото.
А тоя дет се мъчи да храни Марли им растафарай...Омръзнало ми е от такива.Просто няма ко да им се обясни като с си наумили нещо...Така че един игнор,ние си знаем какво виждаме.

WwanAdoO
08-02-2006, 11:01
В целия форум само една тема за Боб Марли, която даже почти не е за него :| Мен той ме пази докато спя :-D
http://www.ilyric.net/Lyrics/B/Bob-Marley.html :arrow: негови текстове
http://store1.data.bg/porio/Music/Bob%20Marley/ :arrow: музика
http://store1.data.bg/sasace/mp3zes/Bob%20Marley/ :arrow: още музика

"When you smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb. It is your conscience and gives you a clearer picture of yourself. " любимата ми фраза

08-02-2006, 19:53
a mojete li da dadete link4eta na negovi hitovi pesni .. 10x predvaritelno .. i poklon pred svetlata my pamet

WwanAdoO
08-02-2006, 21:40
a mojete li da dadete link4eta na negovi hitovi pesni .. 10x predvaritelno .. i poklon pred svetlata my pamet
Не знаеш "хитовите" му песни :arrow: не знаеш какво е направил :arrow: как можеш да кажеш "поклон пред светлата му памет" :?: Не че нещо против, ама дори ако беше цъкнал/а на първия линк там пише most popular songs или преведено на твой език хитови песни, та всъщност исках да кажа...Не, не мога да ти дам