PDA

View Full Version : Дългата връзка...



БаРбОрИнА
05-11-2006, 23:49
С приятеля ми сме заедно почти 3 години....това е наистина много време. Аз много го обичам, не мога да си представя живота си без него, но в последно време се чувствам много странно - тази връзка ме задушава, усещам че несъзнателно се стремя да го избягвам, сякаш нося някаква тежест на гърба си...все по-често предпочитам да остана сама отколкото да изляза с него....кажете ми какво да правя? Дали това е временно или ....чувствам се адски зле

05-12-2006, 05:07
Явно ти е омръзнал. Ако искаш, поговорете си и се разберете да не се виждате, пишете, обаждате за няколко дена. Така всеки ще си изясни чувствата си един на друг.

black_dimond
05-12-2006, 06:34
moje bi edna malka razdqla nqma da vi se otrazi zle za6oto vse pak tova sa 3 godini koeto ne e malka vreme i nqkolko sedmici ili dori mesec nqma da okajat lo6o vlianie na vruzkata vi a ako prez vremeto v koeto si bez nego se 4uvstva6 po dobre i ne use6a6 lipsata mu qvno naistina vruzkata vi se e iz4erpala i trqbva da provedeta edin mn seriozen razgovor za ob6oto vi bude6e

SeXyTo_f
05-12-2006, 07:27
Ми...просто..малко се отлепи...от него!...имам предвид..не се виждайте толкова често..и ще осетиш липсата му...може би наистина ти омръзва...трябва да има някакво развитие..иначе ще си писнете и двамата!....ама нз точно кво развитие...за деца и брак...хаха...рано е... :lol:

maily
05-12-2006, 07:43
Az 6te te posavetvam da se razdelite za izvestno vreme!Az i moqt priqtel napravihme sa6toto i sega otnovo sme zaedno,eee imame si problemi ama ina4e vs e O.K :D :lol: O:)

SeXyTo_f
05-12-2006, 07:45
Az 6te te posavetvam da se razdelite za izvestno vreme!Az i moqt priqtel napravihme sa6toto i sega otnovo sme zaedno,eee imame si problemi ama ina4e vs e O.K :D :lol: O:)
ми той тва "времена раздяла" може да не го схване както трябва...моето бившо гадже...точно думите ми бяха "искам да бъда малко свободна да си искарам тъпите изпити..и искам временна раздяла..след това пак ше се събереме" той как го е разбрал нз...ама е са е с една "приятелка" от 12 клас...и не ме обича повече...зависи как ще го разбере!ама това също е добър вариянт!

MaRiA^^^
05-12-2006, 07:49
Ами..да , нормално е..все пак това са 3 години постоянно с един и същи човек...аз не мога да издържа толкова.Та .. мисълта ми е да си дадете малко почивка , няколко седмици и тогава ако все още се обичате наистина .. тоест ако все още ти го обичаш , ще усетиш липсата от неговото присъствие в живота ти и ще се съберете отново.А ако през това време той се хване с няква друга...зарежи го :)

doctordre
05-12-2006, 07:56
Ми...просто..малко се отлепи...от него!...имам предвид..не се виждайте толкова често..и ще осетиш липсата му...може би наистина ти омръзва...трябва да има някакво развитие..иначе ще си писнете и двамата!....ама нз точно кво развитие...за деца и брак...хаха...рано е... :lol:
:smt023

e_l_i_z_a
05-12-2006, 08:31
Това е синдрома на прекалената привързаност и ЕДНООБРАЗИЕТО .
Ако искаш да задържиш връзката ви,освежи я.Но ако всичко ти се струва тооооооолкова сиво и отегчително и ако не се чувстваш на мястото си,няма какво да правиш при него.
Кажи му всичко каквото мислиш,без да ти мигне окото.За по-доброто е и на двама ви.Ако не искаш да си с него,не се насилвай...ами я си представи,че и той изпитва същото?хах,и не се връщай назад!Не се оставяй онази привързаност и спомена за НЯКОГАШНАТА "любов" да ти промият мозъка!

WindWaker
05-12-2006, 12:29
ako mojehte da ocenqvate navreme ne6tata i horata okolo sebe si, nqma6e da se polu4ava taka. no 6tom ne mojete - malka po4ivka i edno dobro obqsnenie za6to iska6 taka (na nego obqsnenieto, ne tuk)

PleasureSeeker
05-12-2006, 12:45
Спрете да се виждате...закратко..и ще видиш,че тръпката ще ти се върне

БаРбОрИнА
05-12-2006, 15:26
Благодаря на всички за мненията, явно всички сте на мнение че трябва да се раделим за известно време, но се страхувам, че той няма да ме разбере (това че искам да е временно) и това ще е краят на връзката ни, а въпреки всичко не мисля че съм готова завинаги да се разделя с него. Няма ли начин да разбера какво да правя без да го наранявам?

Ekita
05-12-2006, 15:41
Ако си мислиш,че и той не се чувства така...дълбоко се лъжеш.Какъвто и да е,колкото и да те обича,понякога човек просто има нужда от малко самота,за да се върне отново по-зареден и положителен.Пък и никой не ти казва,че трябва да отидеш и да му кажеш-късаме за малко.Обясни му,че имаш нужда да си прочистиш главичката,но че това не означава края ви,защото го обичаш.В началото най-вероятно ще се обиди,ще го приеме лично,ще се разсърди,но ако се държиш добре и го увериш,че все още го обичаш,ще видиш че после ще ти е благодарен.

sexy_dizzy
05-12-2006, 20:52
Недейте да късате но пробвайте дали ще издържите ако не се виждате примерно седмица/две.Ако изпитваш след това силна нужда да го видиш отново,значи състоянието ти е временно,но те съветвам да намираш време и за приятелите си.
Например аз и моя приятел сме си разпределили времето така,понякога сме само двамата,друг път сме в обща компания,случвало се е да излизаме отделно с приятели.Така няма да чувстваш,че се задушаваш.

ycMuBkaTa
05-12-2006, 20:58
Моят съвет е да не се разделяте. Това с временни раздели и почивки са пълни глупости. Ако има някаква досада във връзката ви, по-добре проведете един хубав разговор как да преодолеете проблема заедно, а не поотделно. 3 години не са малко, вярно е омръзва, но все пак любовта може да победи досадата.

`Death`Whore`
05-12-2006, 21:47
1 седмица не се виждайте. И ако не умреш по него, значи...сте обречени.